Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio odpalałem Art of Rally w przeglądarce i nie było żadnych lagów czy problemów z połączeniem. Płynniutko, responsywnie, w ogóle nie czułem jakbym grał w chmurze. No ale to pewnie zależne od gry chociaż testowałem to też na nowym, szybszym łączu niż wcześniej. Sprawdzę dzisiaj jak wypada Outriders bo wcześniej to tak różnie bywało.

Odnośnik do komentarza

Drugie podejście do Razer kishi. Zamówiłem sobie padziora i testuję xcloud oraz grę zdalną prosto z xboxa. Dziś grałem z dobrą godzinę w Hadesa, później trochę w halo spartan assault, wolfa i forze poprzez xcloud. Jeżeli mam pełen zasięg wifi to działało to naprawdę spoko. Ale jak już byłem u córki w pokoju to już w nie dało się grać w takiego wolfa, a tam mam 3/4 zasięgu. Będę sobie to testował przez najbliższy tydzień.

received_514410522993380.jpeg

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I ja gram od wczoraj w chmurze korzystając z iOS. O ile grafika wygląda super, to nie mogę tego nazwać komfortowym graniem z powodu dość zauważalnego laga. Na pierwszy rzut odpaliłem Halo 2 i wprawdzie przeszedłem pierwszy poziom, to jednak opóźnienie było dość upierdliwe. Jest to dla mnie o tyle zaskakujące, że mam dobrego neta (5G, 300 Mb/s). Wieczorem odpaliłem sobie Medium dla którego głównie wziąłem miesiąc subskrybcji (za całe 4 zł!) i też zauważałem opóźnienia, ale jest to gra w której są one do przeżycia.
 

Ogólnie fajnie to działa, że wybierasz grę z wielkiego katalogu, klikasz play i jazda, choć nie wiem co z tym lagiem. Zastanawiam się nawet czy na długie zimowe wieczory nie wziąć sobie Series S, żeby ograć trochę rzeczy z tej biblioteki. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

A jeszcze niedawno byłeś takim sceptykiem ;D

Tak. Nie wiem może zmiana miejsca routera pomogła. Gram w mniejsze gry, bądź mniej wymagające i jest cymesik :banderas: U córki jest trochę gorszy zasięg i się krztusi to odpalam grę zdalną z Xboxa i działa super. Razer kishi+ oneplus 7+ router 5ghz i mam przenośnego Xboxa w domu :fsg:

Ale jeszcze nie mam zapłacone za razerka i jeszcze potestuję. Jak tak dalej to będzie działać to zostaje i ogrywam sobie indorki w dzień, a wieczorem normalnie konsola, tv i duże tytuły.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie słyszeć, że dobrze to działa sam od dłuższego czasu zabieram się za wymiane telefonu (obecny nie obsługuje 5ghz) i sprawieniem sobie przenośnego Xboxa z tym że zamiast Razer Kishi zastanawiam się nad tym chińskim produktem który jest tańszy i zbiera całkiem pozytywne opinie, a do tego wygląda jak Switch xd

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra, wleciała mi chmura do apki Xbox na komputerze. Nie wiem, jak u Was, ale u mnie to jest w sumie niegrywalne. Laptop podłączony do Wifi 5 Ghz, speedtest pokazuje ponad 300 mpbs, a aplikacja jęczy, że jest problem z połączeniem. Na kablu nie mam jak sprawdzić, bo laptop nie ma gniazda sieciowego. Mnóstwo artefaktów i takie poziome pasy lecące z góry na dół jak u kolegi na filmie:

 

W dniu 28.08.2021 o 22:16, wojtas011 napisał:

Czy ktoś korzysta z apki xboxa do xclouda i też tak to wygląda od jakiegoś tygodnia?

 

 

Nie wiem, może serwery nie wyrabiają, bo pół świata się na to rzuciło, ale póki co jestem rozczarowany. No i aplikacja nie wykrywa Dualshock 4 na BT, działa tylko z podłączonym padem od XSX.

Odnośnik do komentarza

A u mnie z kolei na PC wifi 5GHz 120Mb i śmiga to jak na komórce, czyli dobrze. Wygrałem wyścig w FH4, tylko czasami jakość obrazu leci w dół. Do hardkorowego grania raczej chmura się nie nadaje, ale sprawdzenie gierki przed instalacją? Panie, jeszcze jak.

  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...