Skocz do zawartości

Perez

PSX Extreme 255

Oceń okładkę PSX Extreme 255  

42 użytkowników zagłosowało

1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 255 [Red Dead Redemption 2]

2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 255 [SoulCalibur VI]

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie na front. Połowa na lewo kalendarz a na prawo grafika. Plus z drugiej strony można rzucić jakaś grafikę tez ;)

Wyobraź sobie wiszący kalendarz tylko ze ostatnie strony są połączone ze sobą kawałkiem tektury ba której może kalendarz stać. Mam coś w ten deseń małego w mieszkaniu z tańców, to podrzucę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie to logistycznie problematyczne, ale proponuję, żeby numery "kalendarzowe" też ukazywały się w dwóch opcjach: z dodatkiem lub bez. Dla mnie to jest całkowicie zbędny gadżet, a zabulić trzeba więcej. inb4 "to tylko parę złotych, nic wielkiego dla pracującego". 

No i tak zwyczajnie osobiście to dziwi mnie, że w ogóle decydujecie się na taki dodatek. To tak jakby wróciły plakaty z gierek (abstrahując od tego, że numery są klejone): można, pewnie ktoś byłby nawet zainteresowany, ale czy faktycznie jest to aż tak oczekiwane ? Chyba, że faktycznie sprzedaż numerów styczniowych od wprowadzenia kalendarza wzrosła, to rozumiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logistycznie problem by to nie byl, zeby podzielic np. na pol przy druku, ale juz przy kolportazu zamieszanie by bylo, zeby sensownie to rozwiezc.

A sam numer z kalendarzem zawsze sprzedaje sie lepiej od "zwyklego" numeru i to mimo wyzszej ceny, stad wracamy z tym co roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Perez a może taki kalendarz jaki był na 2017 rok w CDAction. On był na grubym papierze, więc był wisząco stojący. Karta formatu pisma, albo ciut większa. Więc można było wieszać, oprzeć o ścianę, albo postawić jako /\. A karta wyglądała tak:

DSCN1735.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff akurat przedłużyłem prenumeratę - zaoszczędziłem hehe 3 złote :cebula:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspomnial ktos ze w recenzji CoD Black Ops IIII tekst na lewej stronie jest za bardzo przesuniety do srodka numery i przez to lekko nie czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi