Skocz do zawartości

PSX Extreme 255


Oceń okładkę PSX Extreme 255  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 255 [Red Dead Redemption 2]

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 255 [SoulCalibur VI]



Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie na front. Połowa na lewo kalendarz a na prawo grafika. Plus z drugiej strony można rzucić jakaś grafikę tez ;)

Wyobraź sobie wiszący kalendarz tylko ze ostatnie strony są połączone ze sobą kawałkiem tektury ba której może kalendarz stać. Mam coś w ten deseń małego w mieszkaniu z tańców, to podrzucę 

Odnośnik do komentarza

Pewnie to logistycznie problematyczne, ale proponuję, żeby numery "kalendarzowe" też ukazywały się w dwóch opcjach: z dodatkiem lub bez. Dla mnie to jest całkowicie zbędny gadżet, a zabulić trzeba więcej. inb4 "to tylko parę złotych, nic wielkiego dla pracującego". 

 

No i tak zwyczajnie osobiście to dziwi mnie, że w ogóle decydujecie się na taki dodatek. To tak jakby wróciły plakaty z gierek (abstrahując od tego, że numery są klejone): można, pewnie ktoś byłby nawet zainteresowany, ale czy faktycznie jest to aż tak oczekiwane ? Chyba, że faktycznie sprzedaż numerów styczniowych od wprowadzenia kalendarza wzrosła, to rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ide do kiosku po nowy numer, no mysle sobie ale bedzie za(pipi)ista okladka, juz rece zacieram ,nowy RDR 2 po 8 latach,! wreszcie. Idealna gra jakikolwiek kadr z gry na okladke. Patrze ja pierd..ale wiwineliscie mi numer, Wiedzmin na okladce. Wszystkiego moglem sie spodziewac tylko nie Wiedzmina przy premierze RDR 2.  Z takom politykom wróżę wam świetlanom prszyszłość. Chcialbym poznac ktory madry wpadl na pomysl z tą ochydną okładkom.Ale bede mial pamiątke.

Edytowane przez Mędrzec
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Roger, zmniejszycie ten dział Listy, please. Czytam extrima od deski do deski, wchodzę na „listy” i znowu mi się odechciewa. Po co wrzucać na 1/3 strony jakieś bzdury z rodzyn, których się nie da czytac? 1/3 strony na jakiś shit, tyle samo co recenzja gier-pasków.

Naprawde, dwie strony to max, no i może już hiva odstawić od listów i dać tam Monike?:) pisałem już o tym,  Hiva teksty, przemyślenia już dobrze znamy, a tak zawsze to jakiś powiew świeżości. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...