Jump to content

W co teraz gracie?

Pharaun

Recommended Posts

Prawie 90 godzin w Cyberśmieciu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Ale ani jednej nie żałuję!

Rozgrzebane State of Decay 2.

Nawet mi się śniło, że jestem w grze i chodzę po tych miejscówkach :)

28 minut temu, Boomcio napisał:

Prawie 90 godzin w Cyberśmieciu :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Ale ani jednej nie żałuję!

Rozgrzebane State of Decay 2.

Nawet mi się śniło, że jestem w grze i chodzę po tych miejscówkach :)

I jak śmiga ten Cyberfunk na Switchu? :)

Swego czasu grając u kumpla w growe rewelacje na Switcha, jak w klasyki na tę konsolę: "Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy", czy "LEGO Worlds", naszła

mnie myśl, czy Nintendo, które jest ogromną korpo marką, ma rynku gier video ze znaczącą pozycją, postanowi pójść o krok na przód i wprowadzić do głównego oprogramowania swych konsol (nie mam pojęcia czy na 3DSach jest tak samo jak na Switchu) algorytm, który

zbuduje bazę trofeów w podstawowym interfejsie Nintendo, który do dyspozycji ma użytkownik Switcha. Czy firma w końcu stworzy dla tych wymagających graczy a.k.a. ,,łowców" takową bazę do większości tytułów, zwłaszcza tych współczesnych.

I nie chodzi mi o realizację listy trofeów dla klasyków, jak "Super Mario Bros", "Donkey Kong" i inne, raczej dla wszystkiego, co wychodzi specjalnie na tę opcję konsolową, i jest specjalnie pod jej oprogramowanie i specyfikację techniczną portowane. Jak myślicie jest szansa, aby Nintendo spróbowało wdrożyć taki pomysł?

Na pewno wielu graczy - znam takich - specjalnie kupiło by Switcha, aby ,,ładować pucharki" na profilu. 

• 3 weeks later...

Właśnie skończyłem Super Mario 3D World i dodatek Bowser’s Fury. Korzystając z posuchy w temacie nowości zamówiłem ponownie Xenoblade Chronicles 2. Nie mogę się doczekać aż ponownie przejdę to arcydzieło. 

• 2 weeks later...

Crosscode. Dopiero prolog ale może być super gierka. Klimat, muzyka, design od razu kojarzą się z Chrono Trigger. Gameplay to hmm, Zelda? Zobaczymy. Odbiłem się za to od Dead Cells. Mój pierwszy i ostatni rogalik. Nie mój rodzaj rozgrywki. Children of Morta i Hadesa też przez to od razu skreśliłem z mojej listy. Chyba, że dla coopa sprawdzę jeszcze children of morta.

Godzinę temu, Harbuz napisał:

Crosscode. Dopiero prolog ale może być super gierka. Klimat, muzyka, design od razu kojarzą się z Chrono Trigger. Gameplay to hmm, Zelda? Zobaczymy. Odbiłem się za to od Dead Cells. Mój pierwszy i ostatni rogalik. Nie mój rodzaj rozgrywki. Children of Morta i Hadesa też przez to od razu skreśliłem z mojej listy. Chyba, że dla coopa sprawdzę jeszcze children of morta.

Spróbuj Into the Breach. Żeby rogalik się podobał tu musi też być w gatunku, który lubisz.

Mam ponad 600h.

• Upvote 1

Gram własnie w port Bioshocka Infinity - gdzies w połowie już jestem. Moge tylko powiedzieć że jednak słabiutko to na HH wygląda. 30 fps i mocny blur na wszystkim. Co prawda jak w to grałem na 360-tce to też było 30 fps ale po niedawnym ograniu pierwszego Bio w 60 klatkach to troche boli. 

Inna sprawa że szczelanko fajnie się sprawdza na switchu i po 2h godzinach można się przyzwyczaić i wciągnąć. 

• 4 weeks later...

Porzuciłem Crosscode. Strzelanie jest niewygodne, nie da się precyzyjnie celować prawym analogiem i jednocześnie strzelać R i robić uniki L. A gra wymaga coraz lepszej precyzji. Na PC pewnie jest o niebo wygodniej. Dodatkowo walki są trochę zbyt chaotyczne.

Zacząłem za to Xenoblade Chronicles 1.  Gra ma bardzo przyjazny interface i tutoriale, dobry dubbing, no i ogólnie ładnie wygląda, przyjemnie się gra na Switchu. No ale po interfejsie Death Stranding to chyba większość gier to przyjemność.