Skocz do zawartości

RDR2 - zagadnienia techniczne, błędy, patche, HDRy i inne gamuty itp


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ping napisał:

Nie wiem czy ktoś poza mną gra w tę grę na KOXie. Xboks to w naszym kraju bardzo niszowy temat.

 

No na pewno nikt poza tobą nie gra na koxie, który odpala gry w 15 fpsach.

 

Ja je/bie o czym my rozmiawiamy w ogóle. ZNowu ping trolluje.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No dobra Ragus, u Ciebie faktycznie lepiej to wygląda. Może faktycznie się rozrusza...

 

Chociaż jak tutaj patrzę:

 

To szału nie ma. Może faktycznie trzeba podkręcić CZUŁOŚĆ sterowania, no nie wiem, na myszce pewnie byłoby lepiej.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Aaaaaa ten mleko i mgła to bardzo często kurz i pył, którego na dzikim zachodzie AD 1899 jest pełno a ustawienia trybu HDR mocno je podbija szczególnie w jasnych scenach.

Patrząc na ten temat to widzę, że jestem szczęściarzem bo gierka mi się mega podoba w pseudo HDR (takiej plastyki kolorów i efektów oświetlenia nie widziałem w żadnej innej gierce)!, a do tego frameter w ogóle mi nie przeszkadza i chodzi znacznie lepiej niż na filmiku pinga. No ale markę R* zawsze szanowałem (tak, uwielbiam GTAIV), więc może to dlatego?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra bije sie w cyce i zwracam honor. To nie jest HDR. Odpalilem sobie nawet Oddysey, Origins czy Horizon no to jest HDR. Juz zapomniałem jak to wyglada :ragus:

 

Rockstar pewno wrzuci łatke chociaz odpicowany SDR kosi mocno. Fifka wyglada jakby ja wiadrami tęczy oblało. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak wygląda na prosiaku kwestia wygładzenia krawędzi? Podłączyłem pod mały ekran full hd i jest bardzo dobrze, a w telewizorze na 50 calach antyaliasing dość wyraźny na stroju, koniu, roślinności. Ktoś miał podobnie? Dodatkowo roślinność w prologu momentami wyglada bardzo złe na zbliżeniach. Zrobiłem kilka fotek telefonem tak na szybko. Oczywiście pytam czysto technicznie i nie chce wywołać konfliktu o mesjasza. Bo cała reszta goty.

 

image0.jpg

 

I tekstury dziwnie rozmyte 

 

image0.jpg

 

to oczywiście z przybliżenia i kręcenia kamery, aż tak widoczne to nie jest siedząc kawałek od tv, wiec nie przeszkadza. Ale pytam czy to normalne czy może coś mam zyebane w ustawieniach obrazu? 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Starh napisał:

Wyłączyłem HDR i faktycznie jest spora różnica - czernie są soczyste, kolory wyraziste (nie ma już tej białej poświaty wszędzie i wrażenia jakbym

ogladal grę przez szybe/folie).

 

Polecam i dzięki @Ins za info, o wiele

lepiej to teraz wyglada.

 

U mnie to samo. Z wlaczonym HDR na oledzie lg b8 mam wrazenie jakbym ogladal obraz przez szybe. 

 

Na Pro spadkow plynnosci zadnych nie czuje. A to jak gra wyglada, szczeka ciagle opada i nie mozna wzroku oderwac. Chetnie bym zobaczyl wersje na koksa na zywo. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

@_daras_ ale nie ma sensu czekać i czytać tych narzekań  bo nawet z tym nie pełnym HDR gra to techniczna petarda. Stabilna, praktycznie bez bugów z grafa jak topowe korytarzyki tylko, że z mega wielkim światem, do tego efekty cząstkowe takie jak mgła, pył jakich nie widziałem jeszcze w gierkach. 

Sam gameplay, feeling, klimat to top gierkowe ever, a jest kilka patentów jakich nigdy jeszcze w grach nie było.

 

edytka: chociaż faktycznie lepiej skończ sandboxy takie SM, bo po tej gierce ciężko przez jakiś czas będzie grać w "piaskownice" :problem:

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...