Skocz do zawartości

RDR2 - zagadnienia techniczne, błędy, patche, HDRy i inne gamuty itp


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Rockstar Working on Fix for Red Dead Redemption 2 Camp Glitch

Rockstar is currently working to fix a known glitch in Red Dead Redemption 2 that's causing certain companions to disappear from camp during the main story's early chapters. While players who've been affected by the glitch will have to wait for the official fix, the developer has revealed a temporary workaround for players who've yet to progress past Chapter 2.

The glitch, which has been the topic of several popular Reddit threads, sees Sadie Adler, Jack Marston, John Marston, and Abigail Roberts disappear from camp for seemingly no reason. However, according to Rockstar Support, the glitch is caused by using the Retry Checkpoint feature during Chapter 2's Polite Society, Valentine Style mission.

If a checkpoint is reloaded after failing the mission, the four aforementioned characters "will only appear in camp when they have missions for you to complete." For those who've yet to attempt Polite Society, Valentine Style, here's the official workaround from Rockstar:

In the interim, in order to experience all vignettes and conversations, players must complete the ‘Polite Society, Valentine Style’ mission without using Retry Checkpoint. If the player fails any portion of the mission they should abandon and restart mission, or load a save before the mission failed.

While players will miss out on certain side conversations, Rockstar says the glitch has no impact on actual mission progress and the companions should reappear at the beginning of Chapter 4.

The developer notes a permanent fix is in the works and will be included in a future patch, though it didn't provide a timeframe for the update.

https://www.ign.com/articles/2018/11/05/rockstar-working-on-fix-for-red-dead-redemption-2-camp-glitch

Odnośnik do komentarza

ehehe takie  mam prawie takie same ustawienia tylko kolor na 60, aaa co ważne koniecznie musi być kontrast dynamiczny ustawiony na wysoki aby czerń podbić. Na Pro też takie ustawienia dają radę. Zero mleka, rozmazania, a do tego mega realne i piękne kolory oraz efekty cząstkowe (pary, mgły, kurzu czy światła przedzierającego się przez gałęzie) jakich jeszcze nie widziałem w żadnej innej gierce wideo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nieeeeee dzięki przed RDR2 ograłem Origins. Przecież te gry dzielą lata świetlne w prowadzeniu fabuły, questów itd. No nie mógłbym za nic teraz w coś podobnego zagrać. Za rok jak zapomnę trochę o RDR2 to zaatakuję.

 

Co do efektów to są aż o tyle lepsze jak w Origns? bo tamte nie mają startu do RDR2, baaaa tam praktycznie lasu nie było xD   w Odyssey są lasy, zamglone doliny?

 

Mnie w RDR2 urzeka plastyka i realność tych efektów, a nie jasność świecenia.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Lasy, mgła, wolumetryczne chmury, warunki pogodowe wyglądają jak dla mnie lepiej w Assasinie, pisałeś że nigdy nie widziałeś takiej gry więc polecilem. 

 

A co do pro zgadzam się z Be, w porównaniu z Xem rozmnażaniec straszny, nawet na YT gołym okiem widać różnicę. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Be_ napisał:

Z tym zero rozmazania to bym tez się tak nie rozpędzał bo grałem na PRO i dalsze plany są mocne rozmazane. 

 

No tak samo jak mglę i mleko powinenem mieć wg niektórych filmików czy głosów z neta xD

 

A tak serio to naprawdę musiałbym być niezłym zje bem aby dopatrywać się rozmazania gór w tle w GotG. Nie wiem ale w realu też mam horyzont lekko rozmyty:reggie:

Odnośnik do komentarza

O  K U R W A ależ mi się moszna ściągnęła :obama:

Odpalam Xkoksa, odpalam RDR2 no i ekran ładowania pyka, pyka, pyka...pykaaaa

I PYKA PYKA, bez końca

Wyłączam grę odpalam od nowa, to samo

Resetuję konsolę, to samo, z 10 minut i wciąż ekran ładowania

I tak kilka razy

Usuwam save z konsoli, ściągam z chmury kopię. Nic, dalej nie wczytuje

Jedyny pomysł reinstalacja gry, ale sprawdzę w necie

No i wątek na reddit brzmi jak wyrok śmierci, awaria autosave nawet reinstalka gry nic nie da

But wait... koleś podaje jakiś czary mary sposób brzmiący jak fake

Cytat

Navigation for making a new save:

Press start

go 4 down on the D-pad press A

press A twice and save ( you should actually have screens pop up that tell you if you want to save)

now press B tuntill you see no options in the right cornor anymore so the ingame menu is closed.

 

Naviation to load the new save:

Press start to open the ingame menu again

Go 4 down on the D-pad

Press A

Press right on th D-pad once and press A

Press A again and select yes to load the file

 

This should should load the new save and fix the problem.

O jenysiu, działa :obama:

 

Jakbym stracił kilkadziesiąt godzin gry to...

Jakby ktoś miał ten problem na Koksie, to poniżej wątek

 

https://www.reddit.com/r/xbox/comments/9s34js/rdr2_stuck_on_loading_screen_xbox_one_has_anyone/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, dee napisał:

O  K U R W A ależ mi się moszna ściągnęła :obama:

Odpalam Xkoksa, odpalam RDR2 no i ekran ładowania pyka, pyka, pyka...pykaaaa

I PYKA PYKA, bez końca

Wyłączam grę odpalam od nowa, to samo

Resetuję konsolę, to samo, z 10 minut i wciąż ekran ładowania

I tak kilka razy

Usuwam save z konsoli, ściągam z chmury kopię. Nic, dalej nie wczytuje

Jedyny pomysł reinstalacja gry, ale sprawdzę w necie

No i wątek na reddit brzmi jak wyrok śmierci, awaria autosave nawet reinstalka gry nic nie da

But wait... koleś podaje jakiś czary mary sposób brzmiący jak fake

O jenysiu, działa :obama:

 

Jakbym stracił kilkadziesiąt godzin gry to...

Jakby ktoś miał ten problem na Koksie, to poniżej wątek

 

https://www.reddit.com/r/xbox/comments/9s34js/rdr2_stuck_on_loading_screen_xbox_one_has_anyone/

 

Normalnie jak tips&tricks za starych dobrych czasów.

Odnośnik do komentarza

Dobra, wiecie co? Dajcie znać tak za rok jak już będzie można w to normalnie pograć. R* ma głęboko w du.pie te wasze fake HDRy, bugi przez które grę trzeba zaczynać od nowa, czy jakieś tam nieskończone loadingi. R* się spieszy bo trzeba odpalić jak najszybciej Read Dead Online- kasa musi się zgadzać.

Wqrwiają mnie dzisiejsze czasy i tyle.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...