Skocz do zawartości

RDR2 - zagadnienia techniczne, błędy, patche, HDRy i inne gamuty itp


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Labtec napisał:

Historia bedzie poprostu ta sama co z GTA 5, na PS3 wszyscy ograli w 20fps, GOTY, potem nastepna konsola, remaster (wszystko poprawione i podbite) i odnowa pieniazki dla Rockstar 

 

A no nieprawda, GTAV na premierę na PS3 działało bardzo dobrze, nie przypominam sobie żadnych bugów wizualnych, ani uniemożliwiających skończenie fabuły.

Po prostu dziś nie kupuje się gier na premierę, pierwsi gracze to testerzy, a po dwóch/trzech miesiącach można kupić 20zł taniej i grać komfortowo psychicznie.

Ja nie zacznę tego RDR póki nie zostanie naprawione, a grę kupiłem na premierę i zainstalowałem :nosacz:kurła. Przynajmniej widzę czy będzie patch.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, _daras_ napisał:

 

A no nieprawda, GTAV na premierę na PS3 działało bardzo dobrze, nie przypominam sobie żadnych bugów wizualnych, ani uniemożliwiających skończenie fabuły.

Po prostu dziś nie kupuje się gier na premierę, pierwsi gracze to testerzy, a po dwóch/trzech miesiącach można kupić 20zł taniej i grać komfortowo psychicznie.

Ja nie zacznę tego RDR póki nie zostanie naprawione, a grę kupiłem na premierę i zainstalowałem :nosacz:kurła. Przynajmniej widzę czy będzie patch.

Ale co tam ma zostać naprawione?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, _daras_ napisał:

 

A no nieprawda, GTAV na premierę na PS3 działało bardzo dobrze, nie przypominam sobie żadnych bugów wizualnych, ani uniemożliwiających skończenie fabuły.

Po prostu dziś nie kupuje się gier na premierę, pierwsi gracze to testerzy, a po dwóch/trzech miesiącach można kupić 20zł taniej i grać komfortowo psychicznie.

Ja nie zacznę tego RDR póki nie zostanie naprawione, a grę kupiłem na premierę i zainstalowałem :nosacz:kurła. Przynajmniej widzę czy będzie patch.

 

Tak na szybko, bugi byly choc nie tak czesto slyszane

 

Cytat

GTAV Title Update 1.02
Fix for the Vanilla Unicorn occasionally becoming locked
Fix for issues where the character’s money could drop below zero and become stuck there
Fix for the Epsilon Program missions not progressing properly after delivering some cars
Fix for issue where the Atomic Blimp sometimes does not appear as a phone contact for Collector’s Edition owners
Fix for issues with saved vehicles going missing, or losing their upgrades
Fixes for several map escape and collision issues along with other various bug fixes

 

GTAV Title Update 1.02 Notes
Fixes an issue that caused Story Mode missions to be missed in some instances.
Removes the autosave that occurred when transitioning into GTA Online from within GTAV Story Mode to prevent the chance of Story Mode saves becoming corrupted.

 

No ale tez mozna popatrzec na dobre strony bycia "testerem" $$$ to nie problem w RDR2 bo jest glitch na to

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ornit napisał:

Nie ale dziś też zostałem napadnięty przez watahę wilków. Z pierwszego ściągnąłem skórę normalnie, z drugiego automatycznie a z dwóch pozostałych ponownie z animacjami skórowania. 

To nie jest żaden bug, tylko jak kilka zwierząt leży obok siebie, albo w miejscach trudno dostępnych, to animacja się nie odpala.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli ktoś z Was ga na zestawie XoX plus ks7000 i cierpi na objaw "mleka" przy włączonym Hdr, polecam ustawienia:

Podświetlenie 20

Jasność 44

Kontrast 100

Ostrość 50

Kolor 65

Gra wygląda wręcz powalająco. 

Potrzebna aż taka duża ostrość przy 4K? wszędzie zalecają ustawić na 0 zwłaszcza przy 4K.
Jeżeli ktoś z Was ga na zestawie XoX plus ks7000 i cierpi na objaw "mleka" przy włączonym Hdr, polecam ustawienia:

Podświetlenie 20

Jasność 44

Kontrast 100

Ostrość 50

Kolor 65

Gra wygląda wręcz powalająco. 

Potrzebna aż taka duża ostrość przy 4K? wszędzie zalecają ustawić na 0 zwłaszcza przy 4K.
Odnośnik do komentarza

Ktoś wie dlaczego co jakiś czas wylogowuje mnie z konta i to zupełnie bez przyczyny? Najpierw się tym aż tak nie przejmowałem. Ale teraz gdy prawie miałem legendarnego jelenia i mnie wy(pipi)ało to ja prdl :whyyy:

 

O co z tym chodzi?

 

NVM to musiało być wi fi gubiące sygnał

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, da$io napisał:

Teraz z tym patchem to niech oni idą sobie w diabły. Większość już grę przeszła. Teraz pora na różowe konie, zielone rewolwery i inne takie czyli RDR Online.

What? 50h i ciągle jestem w czwartym rozdziale, Partnerze. 

 

Swoją drogą wyłączyłem HDR pograłem trochę i jednak z włączonym gra wygląda lepiej. Chodzi o kolory i oświetlenie. Problem widocznie nie jest jednakowy dla wszystkich konsol i telewizorów. No ale o oczoyebnosci jak w Forza Horizon 4 czy Battlefield V nie ma mowy. Tam faktycznie widać hdr od razu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, chris85 napisał:

What? 50h i ciągle jestem w czwartym rozdziale, Partnerze. 

 

Możesz grać i 100h i być w rozdziale II. Mnie zbieranie piórek nie za bardzo kręci.

Poza tym mogliby nam, pierworodnym wdzięcznym kupcom, uprzyjemnić ten czas i postarać się z patchem wcześniej. Tak jak podobało mi się jak wydają gry bez kręcenia hajpu przez 10 lat, tak robienie tego samego w przypadku poprawek trąci ignorancją. 

HDR jest dziadowski w tej grze i sobie można kombinować suwakami w TV ale to niewiele pomaga. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak nie zagrać w GOTG bo ktoś (i to jest jakiś promil na ilość spustów) napisze, że miał jakiegoś  buga lub na jego TV HDR nie swieci po oczach. Eh ci gracze...

 

Przez 45h grania miałem UWAGA  jednego buga - koń ohu jał i chodził w kółko. Reset gierki pomógł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Porownujac do tak duzych tytulow jak np gta 5 i wiedzmin 3 to ta gra jest IDEALNA jesli chodzi o bezbugowosc. Do w3 codziennie wychodzil jakis patch, centralnie codziennie. 

To cos wrecz niemozliwego ze ma wyjsc dopiero pierwszy patch w tak rozbudowanej grze po takim czasie od premiery.  W sumie tez nie wiem co mialby naprawiac. Okolo 50h na liczniku i mialem jeden bug gdzie moj kompan nie chcial prowadzic dylizansu. Powrot do punktu kontrolnego i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kanabis napisał:

Okolo 50h na liczniku i mialem jeden bug

 

Około 5,6h na liczniku i bugów kilka miałem

- znany bug ze zniknięciem Marstonów w obozie po misji Wujaszka

- Wrogowie stojący w T-Pose

- problemy z poprawnym ustawieniem się Morgana by wykonał jakąś akcję (w prologu przy przeszukiwaniu domu np. chciałem wziąć coś z szafki i Arthur się zawiesił na drzwiach, nie mógł ich obejść i po paru sekundach gra go przeteleportowała

- nie mogłem karmić konia bo stał na jakimś kamieniu malutkim i animacja karmienia urywała się na samym początku i się nie wykonywała

 

gram na KOXie jak coś.

 

także gratuluję, że Tobie nic się nie zdarzyło :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...