Skocz do zawartości

Figuś

RDR2 - zagadnienia techniczne, błędy, patche, HDRy i inne gamuty itp

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Labtec napisał:

Historia bedzie poprostu ta sama co z GTA 5, na PS3 wszyscy ograli w 20fps, GOTY, potem nastepna konsola, remaster (wszystko poprawione i podbite) i odnowa pieniazki dla Rockstar 

A no nieprawda, GTAV na premierę na PS3 działało bardzo dobrze, nie przypominam sobie żadnych bugów wizualnych, ani uniemożliwiających skończenie fabuły.

Po prostu dziś nie kupuje się gier na premierę, pierwsi gracze to testerzy, a po dwóch/trzech miesiącach można kupić 20zł taniej i grać komfortowo psychicznie.

Ja nie zacznę tego RDR póki nie zostanie naprawione, a grę kupiłem na premierę i zainstalowałem :nosacz:kurła. Przynajmniej widzę czy będzie patch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 godziny temu, ornit napisał:

Miałem wczoraj za(pipi)istego buga (szkoda, że jednorazowego). Artur natychmiastowo oskórował wilka bez żadnych animacji ściągania skóry ze zwierzaka:kaz:

Nie nagrales tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, _daras_ napisał:

A no nieprawda, GTAV na premierę na PS3 działało bardzo dobrze, nie przypominam sobie żadnych bugów wizualnych, ani uniemożliwiających skończenie fabuły.

Po prostu dziś nie kupuje się gier na premierę, pierwsi gracze to testerzy, a po dwóch/trzech miesiącach można kupić 20zł taniej i grać komfortowo psychicznie.

Ja nie zacznę tego RDR póki nie zostanie naprawione, a grę kupiłem na premierę i zainstalowałem :nosacz:kurła. Przynajmniej widzę czy będzie patch.

Ale co tam ma zostać naprawione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, MEVEK napisał:

Nie nagrales tego?

Nie ale dziś też zostałem napadnięty przez watahę wilków. Z pierwszego ściągnąłem skórę normalnie, z drugiego automatycznie a z dwóch pozostałych ponownie z animacjami skórowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, _daras_ napisał:

Tak na szybko, bugi byly choc nie tak czesto slyszane

Cytat

GTAV Title Update 1.02
Fix for the Vanilla Unicorn occasionally becoming locked
Fix for issues where the character’s money could drop below zero and become stuck there
Fix for the Epsilon Program missions not progressing properly after delivering some cars
Fix for issue where the Atomic Blimp sometimes does not appear as a phone contact for Collector’s Edition owners
Fix for issues with saved vehicles going missing, or losing their upgrades
Fixes for several map escape and collision issues along with other various bug fixes

GTAV Title Update 1.02 Notes
Fixes an issue that caused Story Mode missions to be missed in some instances.
Removes the autosave that occurred when transitioning into GTA Online from within GTAV Story Mode to prevent the chance of Story Mode saves becoming corrupted.

No ale tez mozna popatrzec na dobre strony bycia "testerem" $$$ to nie problem w RDR2 bo jest glitch na to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, ornit napisał:

Nie ale dziś też zostałem napadnięty przez watahę wilków. Z pierwszego ściągnąłem skórę normalnie, z drugiego automatycznie a z dwóch pozostałych ponownie z animacjami skórowania. 

To nie jest żaden bug, tylko jak kilka zwierząt leży obok siebie, albo w miejscach trudno dostępnych, to animacja się nie odpala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Pupcio napisał:

Ale co tam ma zostać naprawione?

No a o czym my tu dyskutujemy i po co w ogóle ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, nie czytam tego tematu. Zadań zbugowanych nie ma, bugów uniemożliwiających skończenie fabuły nie ma. No dla mnie gra spełnia wszelkie wymogi do komfortowego grania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa jasne, a bug na początku drugiego rozdziału, gdzie znikają Ci 4 osoby z obozu, inna firma dawno byt już to naprawiła, a R ma to gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Pupcio napisał:

Nie wiem, nie czytam tego tematu. Zadań zbugowanych nie ma, bugów uniemożliwiających skończenie fabuły nie ma. No dla mnie gra spełnia wszelkie wymogi do komfortowego grania

Jak nie ma, przeczytaj temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli ktoś z Was ga na zestawie XoX plus ks7000 i cierpi na objaw "mleka" przy włączonym Hdr, polecam ustawienia:
Podświetlenie 20
Jasność 44
Kontrast 100
Ostrość 50
Kolor 65
Gra wygląda wręcz powalająco. 
Potrzebna aż taka duża ostrość przy 4K? wszędzie zalecają ustawić na 0 zwłaszcza przy 4K.
Jeżeli ktoś z Was ga na zestawie XoX plus ks7000 i cierpi na objaw "mleka" przy włączonym Hdr, polecam ustawienia:
Podświetlenie 20
Jasność 44
Kontrast 100
Ostrość 50
Kolor 65
Potrzebna aż taka duża ostrość przy 4K? wszędzie zalecają ustawić na 0 zwłaszcza przy 4K.
Podświetlenie 20
Jasność 44
Kontrast 100
Ostrość 50
Kolor 65
Podświetlenie 20
Jasność 44
Kontrast 100
Ostrość 50
Kolor 65
Podświetlenie 20
Jasność 44
Kontrast 100
Ostrość 50
Kolor 65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi