Skocz do zawartości

Wasz outfit Arthura Morgana


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2018 o 23:42, Bansai napisał:

Mysle ze nawet dwa obrzyny. Mega jest ta broda, z profilu jest tez dosc gesta.

 

btw. ten temat powinien sie nazywac Pokaz Swojego Morgana xD

Ile toniców wypiłeś żeby coś takiego wyhodować? xD U mnie póki co poziom 7 brodziszcza i wypijam toniki jak są dostępne (chyba już 9 wypiłem) i na razie tak wyglądam, szrama po spotkaniu grizzly :obama: 

N91v7Et.jpg

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Be_ napisał:

Ile toniców wypiłeś żeby coś takiego wyhodować? xD U mnie póki co poziom 7 brodziszcza i wypijam toniki jak są dostępne (chyba już 9 wypiłem) i na razie tak wyglądam, szrama po spotkaniu grizzly :obama: 

N91v7Et.jpg

 

3 toniki to jest max stack, nie ma sensu wiecej pic.

 

Potem wszystko zalezy od dni spedzonych w grze. Broda/wlosy urosna o jeden level = 3 toniki przestaja dzialac, pijesz znowu dopoki znowu nie urosna o 1. Z brody 9 na 10 chyba 29 dni musi uplynac w grze na 3 tonikach. Nie wiem jak to dziala z tymi wczesniejszymi poziomami.

 

Takze duzo spania, lub jakies misje ktore powoduja tygodniowe time-skipy.

Odnośnik do komentarza

Jezuu, utwórzcie sobie drugie konto tylko do przesyłania zdjęć w wiadomości. Ja używam drugiego konta na US. Potem wchodzicie na https://my.playstation.com/ i tam elegancko w historii wiadomości macie wszystkie zdjęcia które możecie ściągnąć na kompa.

 

Przygotowanie takiego konta trwa chwilę a robisz to raz i potem nie musicie robić zdjęć telewizora kalkulatorem.

Szanujmy się.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2018 o 20:12, wojnar napisał:

Jezuu, utwórzcie sobie drugie konto tylko do przesyłania zdjęć w wiadomości. Ja używam drugiego konta na US. Potem wchodzicie na https://my.playstation.com/ i tam elegancko w historii wiadomości macie wszystkie zdjęcia które możecie ściągnąć na kompa.

 

Przygotowanie takiego konta trwa chwilę a robisz to raz i potem nie musicie robić zdjęć telewizora kalkulatorem.

Szanujmy się.

Juz tworzę nowe konto dla Wojnara XDDD ja (pipi)e wrzuciłem 2 fotki i chłopy będą maturę robić, bo jakość się nie podoba. Widać ubrania? Widać! 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...