Skocz do zawartości

Gierkowe rozczarowania


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, _Be_ napisał:

To chyba ześ w Uncharted 3 nie grał. 

 

Grałem, trójka fabularnie dużo gorsza od czwórki, ale były fajne akcje, z których Uncharted słynął, jak w samolocie, czy tonącym statku. W U3 było może za dużo strzelania, ale jednak to zawsze więcej gry w grze, a nie nudne łażenie. Dla mnie U4 to najgorszy zawód, może również dlatego, że oczekiwania miałem zbyt wysokie, nie wiem. I dla mnie najważniejszy jest gameplay, gameplay, gameplay! Strzelanka ma być strzelanką, a skradanka skradanką. Urozmaicenia są fajne, ale muszą pasować do gry, tak jak w U2, zamiast nudnego łażenia, było strzelanie na pociągu, czy ucieczka przed czołgiem, czy akcja w walącym się budynku, takie coś rozumiem. Chu z fabułą jak mechanika czy gameplay jest do du, Ninja Gaiden też nie miał fabuły, że tak powiem, a gra dla mnie była wybitna, przez świetny gameplay.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Po części się zgadzam bo faktycznie w U4 oskryptowanych pełnych akcji motywów jest nie wiem kilka? Do tego końcowa sekwencja na wyspie była za długa i zbyt zmulona, do tego etapy jak te flashbacki z dziecinstwa Drake i Sama będące interaktywnym muzeum a nie grą też nie należały do moich ulubionych ale i tak jakoś tak się składa, że U4 to jest dla mnie najlepsza część tej serii. Co z tego, że w takim Uncharted 3 masz dużo gameplayu jak on sam w sobie był słaby? W U4 chociaż strzelanie doszlifowali na tyle, że grało się przyjemnie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ficuś napisał:

Jakie 40min?

A nie wiem, na xboxie w statystykach pokazuje, że 40min zagrałeś. 

Teraz, oni napisał:

Rise of the Tomb Raider - podobał mi się reboot, oczekiwałem więcej tego samego. Otrzymałem nudną metroidvanie, z przegiętym i niepotrzebnym craftingiem w nudnym radzieckim kołchozie 

Ten caly reeboot i sequele to są tak niepotrzebne gry, że naprawdę jestem w szoku, że się to komuś podobało. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, oni napisał:

Nie jestem zwolennikiem polowania na czarownice, ale na obronę Ficka powiem że mógł grać offline 

 

Ficek dużo gier zaczyna... i nie kończy... i słusznie, bo po co się męczyć na siłę? Ja tylko raz tak zrobiłem, pierwszy i ostatni, z U4, za długo czekałem, aż akcja się rozkręci. Teraz daje grze pierwszą i drugą (po przerwie) ostatnią szansę.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

No i zas beda teorie bo xone juz oddany grogowi i to sformatowany, do tego tam z cztery konta mialem, w tym min kyo xddd

 

 

 

nie, żebym na siłę próbował komuś to doyebać, ale biorąc pod uwagę to, żę SO ma 1 save per profil, to dziwne by było, byś grał nie na swoim. No chyba, że wywaliłeś save np. Kyo to okej :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

 

Najlepszy traczek :fsg:

5 minut temu, Ficuś napisał:

No i zas beda teorie bo xone juz oddany grogowi i to sformatowany, do tego tam z cztery konta mialem, w tym min kyo xddd

 

 

No ale grałeś na czyimś innym profilu? Po co graleś 40minut na swoim żeby potem grać na innym? Nie chodzi mi o to żeby ci doje,bać, masz swoją opinie i ok nie podobal ci się gra i też ok, ale nie wiem troche obiektywizmu by się przydało i dlatego się zdzwiłem, że po 40 minutach oceniłeś grę. Ja tak samo zrobiłem z Horizonem ZD po 2h już chciałem sprzedawać grę ale potem znów podszedłem do gry i udalo się skończyć i historia nawet była fajnie zbudowana, nie był to mesjasz ot gierka na 7 ale no jakbym za pierwszym razem tylko bazował na swoim przeczuciu to wypowiadałbym się trochę krzywdząco i tyle.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...