Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam z roboty właśnie i co widzę ło panie. Imperator Velius wkręcił mnie w to rok temu nie ma bata żebym w tym odpuścił. Niestety od marca nie mam pcta i póki co bezskutecznie odkładałem na nowego ale nie mam takiej siły woli odmówić 4 epizodu.

 

https://steamcommunity.com/id/drczekolada

 

Będzie rozp.ierdol .:trap:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie zmuszam. Po ostatnich mikolajach w ogole zapisywanie sie jest bez sensu bo prezenty lataly nad glowami jak kule w westernach, ale tradycje trzeba podtrzymac i te gwarantowane gifty.

 

Odrazu rzuce tutaj komunikat zarowno do tych co sie zapisali, do tych co brali udzial w zeszlym roku i do reszty która wie ze do niej mowie.

 

AKTUALIZUJCIE SWOJA WISHLIST GIERKAMI KTORE CHCECIE I WYWALCIE GIERKI KTORYCH NIE CHCECIE ZEBY NIE BYLO WPADEK

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
18 hours ago, Velius said:

@pawelgr5 @selene @Krzysztof Tomczak @Widget @Kymel @kultywator @ireniqs @Starh @Grzegorzo @Gumiś_JaGoDa

 

Nie udawajcie ze nie widzicie :yao: Co to tylko tyle ludzi mozna w jednym poscie oznaczyc.

Hah dzięki za pamięć! Głupio mi mówić, patrząc na Twoje zaangażowanie, ale mam tyle gierek, że muszę spasowac. Do tego przeprowadzka do wawy więc głowy nie będzie do tego. 

Na pewno jednak odwiedzę temat, bo dużo uśmiechu tu można spotkać ;)

Odnośnik do komentarza

W poprzednim roku nie było rady, chociaż z wielką przyjemnością oglądałem co tutaj się wyrabiało. Pamiętam że przez większość świąt siedziałem w robocie i forumek dostarczył wiele emocji, aż łezka poleciała. W tym roku trzeba to wszystko nadrobić.

Proszę o zapis!

https://steamcommunity.com/id/maxlav/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.11.2018 o 22:28, Velius napisał:

@pawelgr5 @selene @Krzysztof Tomczak @Widget @Kymel @kultywator @ireniqs @Starh @Grzegorzo @Gumiś_JaGoDa

 

Nie udawajcie ze nie widzicie :yao: Co to tylko tyle ludzi mozna w jednym poscie oznaczyc.

 

Ja w tym roku niestety odpadam. Żałuję, ale mam w tej chwili ważniejsze wydatki. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam udanej zabawy! 

 

Może w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dobra koledzy ja muszę się wycofać w tym roku z zabawy. Właśnie wydałem wszystko co miałem na koncie w banku i zostało minimum potrzebne do przetrwania. Wybaczcie ale miałem za dużo wydatków w ostatnim miesiącu. Życzę miłej zabawy i mam nadzieję że za rok jak się odkuje znowu będę mógł wziąć udział. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...