Skocz do zawartości

Rayos

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam z roboty właśnie i co widzę ło panie. Imperator Velius wkręcił mnie w to rok temu nie ma bata żebym w tym odpuścił. Niestety od marca nie mam pcta i póki co bezskutecznie odkładałem na nowego ale nie mam takiej siły woli odmówić 4 epizodu.

https://steamcommunity.com/id/drczekolada

Będzie rozp.ierdol .:trap:

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapisuj Krzysia i nie pytaj nawet. Wszystkie linki masz w poprzednim temacie.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę @Velius ale jeszcze nie zdecydowałem. :lapka: Mam jeszcze czas na zapis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie nagabuj Imperatorze, będą chcieli to sami przyjda, czasu jeszcze dużo :velsu: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co zmuszać rok temu było grubo. Według mnie aż za grubo bo leczyłem rany jeszcze 2 miesiące. W tym dobrze będzie jak będzie spokojniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie zmuszam. Po ostatnich mikolajach w ogole zapisywanie sie jest bez sensu bo prezenty lataly nad glowami jak kule w westernach, ale tradycje trzeba podtrzymac i te gwarantowane gifty.

Odrazu rzuce tutaj komunikat zarowno do tych co sie zapisali, do tych co brali udzial w zeszlym roku i do reszty która wie ze do niej mowie.

AKTUALIZUJCIE SWOJA WISHLIST GIERKAMI KTORE CHCECIE I WYWALCIE GIERKI KTORYCH NIE CHCECIE ZEBY NIE BYLO WPADEK

Edytowane przez Velius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 hours ago, Velius said:

@pawelgr5 @selene @Krzysztof Tomczak @Widget @Kymel @kultywator @ireniqs @Starh @Grzegorzo @Gumiś_JaGoDa

Nie udawajcie ze nie widzicie :yao: Co to tylko tyle ludzi mozna w jednym poscie oznaczyc.

Hah dzięki za pamięć! Głupio mi mówić, patrząc na Twoje zaangażowanie, ale mam tyle gierek, że muszę spasowac. Do tego przeprowadzka do wawy więc głowy nie będzie do tego. 

Na pewno jednak odwiedzę temat, bo dużo uśmiechu tu można spotkać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i tak w ostatecznym rozrachunku bez znaczenia czy ktos pasuje czy nie he he he... :cool:

No ale szkoda @Grzegorzo i rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzednim roku nie było rady, chociaż z wielką przyjemnością oglądałem co tutaj się wyrabiało. Pamiętam że przez większość świąt siedziałem w robocie i forumek dostarczył wiele emocji, aż łezka poleciała. W tym roku trzeba to wszystko nadrobić.

Proszę o zapis!

https://steamcommunity.com/id/maxlav/

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, pawelgr5 napisał:

No niestety ale ja odpadam w tym roku.

Dopiero zobaczylem te grobowe wiesci :frog:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, pawelgr5 napisał:

No niestety ale ja odpadam w tym roku.

Pawel, PAWEEEL, PAWEEEEEEEEEEEEEEEEEL.

Szkoda, ale miejmy nadzieje ze w tym roku bedzie rownie za(pipi)iscie co w zeszlym i ze wszyscy beda tak samo zadowoleni jak ostatnio :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No jak popijecie w swieta jak rok temu to napewno beda.

Edytowane przez Velius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopisani :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.11.2018 o 22:28, Velius napisał:

@pawelgr5 @selene @Krzysztof Tomczak @Widget @Kymel @kultywator @ireniqs @Starh @Grzegorzo @Gumiś_JaGoDa

Nie udawajcie ze nie widzicie :yao: Co to tylko tyle ludzi mozna w jednym poscie oznaczyc.

Ja w tym roku niestety odpadam. Żałuję, ale mam w tej chwili ważniejsze wydatki. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam udanej zabawy! 

Może w przyszłym roku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi