Skocz do zawartości

GOTY 2018


Gość _Be_

GOTY 2018  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej GOTY gra roku 2018

    • Red Dead Redemption 2
    • God of War
    • Celeste
    • Divinity: Original Sin II - Definitive Edition
    • Forza Horizon 4
    • Monster Hunter: World
    • Hollow Knight
    • Marvel's Spider-Man
    • Dead Cells
    • Into the Breach
    • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
    • Pillars of Eternity II: Deadfire
    • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
    • Guacamelee! 2
      0
    • Valkyria Chronicles 4
      0
    • Yakuza 6: The Song of Life
    • Octopath Traveler
    • Kingdom Come: Deliverance
    • Detroit: Become Human
    • Dragon Ball FighterZ
    • Hitman 2
    • Super Smash Bros. Ultimate
  2. 2. Najfajniejsze DLC 2018

    • Assassin's Creed Odyssey
    • Destiny 2: Forsaken
    • Xenoblade Chronicles 2: Torna ~ The Golden Country
    • Nie grałem w żadne DLC w 2018
  3. 3. Najlepszy remake/remaster 2018

    • Dark Souls Remastered
    • Yakuza Kiwami 2
    • Shadow of the Colossus
    • Diablo III: Eternal Collection NA SWITCHA W BOXIE MOBILINIE
    • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    • Spyro Trilogy
    • Nie grałem w żadnego remastera w 2018
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2018

    • Onrush
    • Sea of Thieves
    • Shadow of the Tomb Raider
    • Vampyr
    • Battlefield V
    • Fallout 76
    • Nic mnie nie rozczarowało w 2018
    • RDR 2 Online
  5. 5. Smuteczki i porażki wydawców 2018

    • Głównie porty, remastery i indyki na Switchu
    • Mało jakościowych ekskluzywnych gierek na platformach MS
    • Brak dobrego multiplayera u Sony
    • The Last of Us 2 nadal bez daty premiery
    • Metroid Prime 4 nadal bez daty premiery
    • Nic mnie nie smuciło w 2018

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Masorz napisał:

Bartek, ale nie pisz może ankiety pod siebie, Shadow Of The Tomb Raider w rozczarowaniach? Grałeś chociaż?

Wrzuciłem bo oceny są dużo niższe niż TR 2013, RoTR i ogólne odczucia ludzi na forum są takie, że rozczarowanie, nikt ci nie broni wypisać tej gry jako GOTY w formie postu. 

 

Kolejny rok, te same pytanie i zarzuty, kolejny rok ludzi przerasta przeczytanie paru punktów w FAQ :reggie: 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Najbardziej GOTY gra roku 2018

1. God of War

2. Marvel's Spider-Man

3. Dragon Ball FighterZ

 

Najlepszy remake/remaster 2018

Shadow of the Colossus

 

Największy fuckup/rozczarowanie 2018

Brak oficjalnego info/zapowiedzi Borderlands 3 :/

 

No i tak jak już było wspominane wyżej i w poprzednich edycjach, wywalić ankietę i będzie święty spokój.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie rok mega obfity w dobre gierki. Mam do ogrania jeszcze m.in. Spidermana czy nowego Tomba ale wątpię, że coś zmienią, a jeszcze Spyro. Najwyżej zrobię ninja edit.

 

1) RDR2 - nie goty, a zapewne gotg, czuję że tylko jedna gierka może powalczyć jeszcze o ten tytuł (ale będzie ciężko). Nie będę argumentował, bo w dedyku za dużo spustów już poszło

2) God of War - totalna zmiana lubianej przeze mnie konwencji ale fakt już mocno wyeksploatowanej. Props za odwagę do zmian, kozak klimat nordycki oraz wielkość tego action-adventure. Do tego świetny AV. Szkoda jedynie tych troli:/

3) Detroit - tutaj miałem największą zagwozdkę, bo mega Kingdom Come, który miał dużo fajnych patentów i zapewnił długie godziny rozgrywki. Jednak gierka QD to jest ich najlepszy tytuł. W końcu dość spójny i z wyborami mającymi mocny wpływ na rozgrywkę. Szanuje raz do roku taką gierkę. Piękne przegryzienie przed RDR.

Odnośnik do komentarza

Reboot i RoTR to fantastyczne gry, bo wzięły wszystko co najlepsze ma seria Uncharted do zaoferowania i rozwinęły to do niesamowicie dobrego poziomu.

Tak dobrego że na dobrą fabułę nie starczyło mocy przerobowych.

 

Z tym że same światy w tych grach, eksploracja, zbieractwo i walka z łuku były zrealizowane bardzo pieczałowicie. Stąd tym bardziej dziwi mnie, że całkiem przyjemnie przyjęty Shadow, który wg. opinii zdaje się pewne bolączki poprzedniczek (duza ilość walki) zostaje zjechany w opiniach.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Bardziej goty 2018:

no no dużo sie działo u sony i giera rockstara, żadnej nie ograłem, ale doceniam więc

1) Rdr 2 za całokształt zagram w to wierze. XD

2) God of boy za zmianę konwencji w której wyszło ok

3) into the breach (tu już ograłem xd) gra idealna w swoim gatunku minus taki, że po odblokowaniu wszystkiego czyli jakieś 20-25h nie ma po co wracać.

 

Dlc 2018

WoW battle of azeroth

 

najlepszy remaster

-

 

największy fuckup

Fallout 76 <3

 

Smuteczki:

dziennikarstwo growe na lini pochyłej

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Sea of Thieves największym rozczarowaniem wśród ludzi którzy w grę nie grali xddd

 

This gonna b gud.

 

giphy.gif

 

>implikowanie, że forumowicze zaliczyli większość z listy i głosują na podstawie własnych doświadczeń z grami. 

 

Zresztą: 

 

13 minut temu, Orzeszek napisał:

no no dużo sie działo u sony i giera rockstara, żadnej nie ograłem, ale doceniam więc

 

:teehee:

 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Reboot i RoTR to fantastyczne gry, bo wzięły wszystko co najlepsze ma seria Uncharted do zaoferowania i rozwinęły to do niesamowicie dobrego poziomu.

Tak dobrego że na dobrą fabułę nie starczyło mocy przerobowych.

 

Z tym że same światy w tych grach, eksploracja, zbieractwo i walka z łuku były zrealizowane bardzo pieczałowicie. Stąd tym bardziej dziwi mnie, że całkiem przyjemnie przyjęty Shadow, który wg. opinii zdaje się pewne bolączki poprzedniczek (duza ilość walki) zostaje zjechany w opiniach.

 

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

a ten znasz?

 

Typ zapie,rdala typiarę, rucha ja sobie, ona taka żwawiutka, zwinniutka, zna wszystkie motywy motywki, widać bardzo daje radę, bardzo. I tak sobie ją rucha zadowolony bardzo typ, ale w pewnym momencie mówi:
– Wszystko fajnie super się bzykasz, tylko cycki masz jakieś małe.
– Ale tato ja mam dopiero 8 lat

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
7 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

 

>implikowanie, że forumowicze zaliczyli większość z listy i głosują na podstawie własnych doświadczeń z grami. 

 

Zresztą: 

 

 

:teehee:

 

 

No co? Doceniam god of wara i spidermona dobre gierki, zagram wierze. Rdr 2 gierka nie dla mnie, ale doceniam. Tak samo miałem z wieskiem 3 i innym forzami, nie jestem fanem ale doceniam.

1 minutę temu, Yakubu napisał:

Orzech czemu rdr lepsze od spodera

Mój zmysł mówi mi, że prędzej bym zagrał w rdr 2 niż spodermana.

Odnośnik do komentarza

Zwyczajnie uważam, że warto byłoby wypowiedzieć się po zagraniu (niekoniecznie we wszystko, ot ktoś grał w 10 gierek z 2018 i ma swoje goty), bo to takie forumowe teoretyzowanie się robi. Bez grania można by stwierdzić, że SoT to gó.wno, GoW jest przereklamowanym 8/10, Spider-man to Ubi gierka, a RDR GOTG, ale to chyba się mija z celem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

A jaki jest sens głosować na gierkę którą sie ograło i była średniakiem/kasztanem w porównaniu do takiego rdr2/gow/spodermona? Gram w gierki 25 lat i jestem wstanie stwierdzić, że dana gra mi sie spodoba mimo jakichś tam wad i jestem wstanie to docenić.

Nie widzę w tym problemu.

Tak samo nie muszę czekać do premiery fallouta 76 bo 45 minut bety wiem już, że to będzie kasztan.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...