Skocz do zawartości

GOTY 2018


Gość _Be_

GOTY 2018  

111 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najbardziej GOTY gra roku 2018

    • Red Dead Redemption 2
    • God of War
    • Celeste
    • Divinity: Original Sin II - Definitive Edition
    • Forza Horizon 4
    • Monster Hunter: World
    • Hollow Knight
    • Marvel's Spider-Man
    • Dead Cells
    • Into the Breach
    • Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
    • Pillars of Eternity II: Deadfire
    • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
    • Guacamelee! 2
      0
    • Valkyria Chronicles 4
      0
    • Yakuza 6: The Song of Life
    • Octopath Traveler
    • Kingdom Come: Deliverance
    • Detroit: Become Human
    • Dragon Ball FighterZ
    • Hitman 2
    • Super Smash Bros. Ultimate
  2. 2. Najfajniejsze DLC 2018

    • Assassin's Creed Odyssey
    • Destiny 2: Forsaken
    • Xenoblade Chronicles 2: Torna ~ The Golden Country
    • Nie grałem w żadne DLC w 2018
  3. 3. Najlepszy remake/remaster 2018

    • Dark Souls Remastered
    • Yakuza Kiwami 2
    • Shadow of the Colossus
    • Diablo III: Eternal Collection NA SWITCHA W BOXIE MOBILINIE
    • Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    • Spyro Trilogy
    • Nie grałem w żadnego remastera w 2018
  4. 4. Największy fuckup/rozczarowanie 2018

    • Onrush
    • Sea of Thieves
    • Shadow of the Tomb Raider
    • Vampyr
    • Battlefield V
    • Fallout 76
    • Nic mnie nie rozczarowało w 2018
    • RDR 2 Online
  5. 5. Smuteczki i porażki wydawców 2018

    • Głównie porty, remastery i indyki na Switchu
    • Mało jakościowych ekskluzywnych gierek na platformach MS
    • Brak dobrego multiplayera u Sony
    • The Last of Us 2 nadal bez daty premiery
    • Metroid Prime 4 nadal bez daty premiery
    • Nic mnie nie smuciło w 2018

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Square napisał:

I co roku są narzekania, żeby wywalić ankietę :)

Nie rozumiem co komu wadzi ta ankieta? Jakiejś gierki brakuje to sobie ją może każdy dopisać jak na przykład blant dopisał Two Point Hospital, który został pewnie wyróżniony tylko przez niego w tym roku i nic to nie zmieni w ogólnej klasyfikacji więc w czym problem?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, _Be_ napisał:

a ciebie coś nadal boli :rotfl: zdrowyjechowy?

 

 

Nie wiem, czy miałeś kiedyś doczynienia z jehowymi? Są nad wyraz uprzejmi, więc wyp, a teraz możesz mnie już skreślić z listy jehowych :). Jestem przebudzony, innymi słowy mam dobrego dilera, ale numer! Odnośnie głosowania na grę roku, to krzywdzące dla indyków zestawianie ich z wysokobudżetowymi grami, krzywdzące dla developerów. Najlepszym kontrastem jest porównanie SV z RDR2, jeden gość vs ilu? Co mnie obchodzi jak to wyglądało w 2017, czy wcześniej? Może czas na zmiany?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, aphromo napisał:

To moze od razu osobne goty na dana konsole, danego gatunku itp ?

Wlasnie nie, o to chodzi w takich ankietach, wybor ma byc ciezki, bo tylko wtedy wybierzesz najlepszego kandydata.

 

Witek już dawno temu wyjaśnił 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie wiem czy 4. miejsce dla pierwszej gry niezależnego developera w tak sutym roku jak 2017 to nie jest wyróżnienie.

No więc właśnie mówie...Strasznie zaślepiony jest ten jehowy, chyba przestane już mu odpisywać bo to mija się z celem, on tylko widzi jedną prawdę i stara się na siłę wtłoczyć swoją wizje świata. Dokładnie jak sekciarze działa. Przez 5 lat nikt nie miał problemu z tym, że jest jedna ogólna lista gier i każdy głosuje na to co chce postem, chyba normalne, że w roku w którym wychodzi God of War czy RDR 2 to inne gry mogą się nie załapać do top 3 ale nie mam zamiaru rozdzielać gier tylko dlatego, że jedna ma większy budżet na promocje a druga nie. Gry są gry, czy to PC, Switch, Xbox czy PS4 wszystkie są w jednej kategorii i tyle, i tak trochę naginam zasady ale dla świetego spokoju i specyfiki forum wrzuciłem gierki jak Hollow Knight z premierą na PC w 2017 do tegorocznej ankiety bo wiem, że mało kto ruszył tę grę rok temu a konsolowy release jest datowany na ten rok. 

13 minut temu, zdrowywariat napisał:

Odnośnie głosowania na grę roku, to krzywdzące dla indyków zestawianie ich z wysokobudżetowymi grami, krzywdzące dla developerów

Na ten moment Celeste zajmuje 4 miejsce przed nimi są tylko GoW, RDR II oraz Spiderman jak to nie jest wyróżnienie to ja już nie wiem co może być :rotfl: większym wyróznieniem twoim zdaniem bedzie pierwsze miejsce miedzy grami pokroju nie wiem Owlboy czy Dead Cells?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _Be_ napisał:

No więc właśnie mówie...Strasznie zaślepiony jest ten jehowy, chyba przestane już mu odpisywać bo to mija się z celem, on tylko widzi jedną prawdę i stara się na siłę wtłoczyć swoją wizje świata. Dokładnie jak sekciarze działa. Przez 5 lat nikt nie miał problemu z tym, że jest jedna ogólna lista gier i każdy głosuje na to co chce postem, chyba normalne, że w roku w którym wychodzi God of War czy RDR 2 to inne gry mogą się nie załapać do top 3 ale nie mam zamiaru rozdzielać gier tylko dlatego, że jedna ma większy budżet na promocje a druga nie. Gry są gry, czy to PC, Switch, Xbox czy PS4 wszystkie są w jednej kategorii i tyle, i tak trochę naginam zasady ale dla świetego spokoju i specyfiki forum wrzuciłem gierki jak Hollow Knight z premierą na PC w 2017 do tegorocznej ankiety bo wiem, że mało kto ruszył tę grę rok temu a konsolowy release jest datowany na ten rok. 

Na ten moment Celeste zajmuje 4 miejsce przed nimi są tylko GoW, RDR II oraz Spiderman jak to nie jest wyróżnienie to ja już nie wiem co może być :rotfl: większym wyróznieniem twoim zdaniem bedzie pierwsze miejsce miedzy grami pokroju nie wiem Owlboy czy Dead Cells?

 

Tak samo jak Ty masz swoją prawdę! Więc nie pier farmazonów. Bo są tacy co podzielają twoje zdanie i są tacy, którzy się z nim nie zgadzają. Czytałeś wszystkie posty? Czy tylko cytujesz te, które są Ci na rękę? Akurat Celeste ma dość mocną konkurencję, choćby w postaci Dead Cells, na pewno mocniejszą, niż RDR2.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, teddy napisał:

Wariat, to tylko glosowanie na gierki na forum starych stulejarzy. Nie tworzymy leku na raka

 

Spoko, no szkoda, że nigdy nie będzie nagrody dla indyka, bo nigdy żaden nie wygra z dużą grą. Przez co zawsze te indyki będą trochę w cieniu. Nie nazwałbym dzieleniem gier zestawienie RDR2 i Celeste jako gier roku, „małej” i dużej. No cóż, niech będzie jak chce większość.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ficuś napisał:

niech napisze wiersz o tym glosowaniu

 

Przynajmniej nie walę ściemy tak jak Ty z SO, tylko mówię prostu z mostu, co myślę. A Ty idź na rower.

1 minutę temu, _Be_ napisał:

4 miejsce w glosowaniu na goty 2018 to bycie w cieniu 

 

giphy.gif

 

Pierwsze, a czwarte (poza podium) robi różnicę ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Spajdi był kochany, nie wiem co Cię mogło w nim zawieźć :frog:

 

2 minuty temu, _Be_ napisał:

potwierdzam, że kermit grał, wymienialiśmy się na ircu opowieściami jak to nienawidzimy tej kur,wy mary dzejn jej ch,ujowych sekcji skradanych

 

ale reszta dała radę poza tym rudym try hardem

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Ja po Sunsecie spodziewałem się za(pipi)istego movementu w pająku i taki dostałem, uważam, że dzięki pajęczynie jeszcze bardziej płynnego i dodatkowo bardziej wertykalnego (bieganie do góry) . Reszta no nie wiem, też jest git mimo iż budzi oczywiste skojarzenia z np. takim Batmanem. Konkretnego i miodnego jak w SO gunplayu otrzymać nie mogłem, bo taka specyfika postaci Spider-Man, ale właśnie walka jak w produkcji Rocksteady, szczególnie po ulepszeniach daje radochę. Oczywiście pewne elementy typowe dla ”ubigame” jak takie Thug Crimes itd. czy to skradanie trochę psują obraz całości, ale jednak jako mega fan Sunseta zawiedziony być nie mogę, wręcz przeciwnie.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...