Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Było 60 jak w mordę strzelił.

 

edyta: a jednak nie :obama: kiedyś człowiek grał i się jarał jak to działa, framerate po splicie to musiała być katastrofa

 

 

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Poogladałem gameplay'e i szczerze mówiąc słabo to wygląda - graficznie jest tak o, po sprzętach pokroju PS4/One jednak oczekuje się czegoś więcej niż to co zaserwowali - 30 klatek czy koleiny na śniegu (a właściwie ich brak) z czasów PS2. MK8 na Wii U z 2014 roku jak wyglądało i latało w 60 klatkach. Na premierę na pewno nie łyknę choć bardzo czekałem, ale za te 30 klatek i wykonanie nie będę wspierał studia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, XM. napisał:

Poogladałem gameplay'e i szczerze mówiąc słabo to wygląda - graficznie jest tak o, po sprzętach pokroju PS4/One jednak oczekuje się czegoś więcej niż to co zaserwowali - 30 klatek czy koleiny na śniegu (a właściwie ich brak) z czasów PS2. MK8 na Wii U z 2014 roku jak wyglądało i latało w 60 klatkach. Na premierę na pewno nie łyknę choć bardzo czekałem, ale za te 30 klatek i wykonanie nie będę wspierał studia.

Dokładnie tak :hi: 30 fps = no buy. 

Odnośnik do komentarza

pomijam już 30 fps ale to wyglada po prostu niezwykle nijako. nie czuć dynamiki, masy cartow, mocy broni, no dokladnie tak samo jak w oryginale, jedynie graficzka lepsza. nie wiem co taki tytuł może robić w 2019 roku kiedy jest Mario Kart 8 deluxe, który jest po prostu lepszym, bo współcześniejszym tytułem. Nie wiem kto mógłby się jarać tym crashem z powodów innych niż nostalgia. ja podziękuję 

  • Plusik 2
  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodatkowo weźmy pod uwagę że będzie to jedyny (przynajmniej znany mi) cart racer na systemy inne niż Nintendo. IMO fajnie się wpiszą w niszę, tylko ten framerate do poprawy.  Nawet jeśli tylko na middle-genach. Ja z chęcią sprawdzę.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

bedzie jeszcze sonic z kartowych w tym roku ale to nikogo juz w momencie zapowiedzi

 

ja na razie odczucia te same co rayos, z tym, ze nie uwazam ze tylko jarac sie beda tym ci bo nostalgia, jest nisza w tym gatunku bo wspolczesne czasy to tylko seria mario kart bez alternatyw, a nie kazdy chce kupowac konsole niny

 

co do frameratu - resetera twierdzi, ze oryginal tez smigall w 30fps wiec moze byc identyczna sytuacja jak przy crashu

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ficuś napisał:

bedzie jeszcze sonic z kartowych w tym roku ale to nikogo juz w momencie zapowiedzi

Ale lipnie trafił developer/wydawca. Nikt Sonica przecie nie kupi.

3 minuty temu, Ficuś napisał:

ja na razie odczucia te same co rayos, z tym, ze nie uwazam ze tylko jarac sie beda tym ci bo nostalgia, jest nisza w tym gatunku bo wspolczesne czasy to tylko seria mario kart bez alternatyw, a nie kazdy chce kupowac konsole niny

Ja podobnie - już się nahajpowałem przed premierą kolekcją Crasha i to sterowanie (zwłaszcza w jedynce) jest takie spier.dolone, że zamiast odczuwać przyjemność, ginę non stop i to nie z mojej winy:)
Dla testu odpaliłem kiedyś nawet jedynkę na PS3 i cały level przeszedłem bez żadnej skuchy. Zawód totalny.
CTR miał pewien "feeling", coś czego nie było w Mario Kart:) świetna fizyka i te ciągłe dopalacze. Wątpię, że uda im się zachować te same przyśpieszenie po podskoku, czy w tych bocznych ślizgach. Doświadczony gracz, dzięki temu mógł cały level przejść na dopalaczu. Tutaj wystarczy, że parametry przyśpieszenia będą nieco inne i już wszystko się spierdzieli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sterowanie w Remasterze trylogii Crasha  jest spartolone na konsolach wlasnie glownie ze wzgledu na 30fps i kolosalny input lag. Wersja na PC to niebo a ziemia.

Takze developer jest po prostu slaby, CTR na PC zapewne bedzie w 60fps i to bedzie jedyna prawilna wersja (rowniez ze wzgledu na o wiele lepszy onlajn).

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2019 o 15:25, Pupcio napisał:

I znowu typy z polygonu xD oni chyba nie mają tam zatrudnionych  osób które potrafią grać

 

Widziałem kiedyś recenzję nowego Dooma. Taki papierek lakmusowy. Chyba usunęli z YT, więc dla niewtajemniczonych: gościu nie ogarniał... strafe'ów. :D Tutaj masz babkę, która emocjonuje się kolorami i kurzem. Także tego, nom...

 

@smoo Bandicootów nigdy nie zremasterowano. Wydano za to remake'i. Input lag jest moim zdaniem akceptowalny, to co spartolili to collision box'y (przez które odpuściłem sobie time triale bo nie ma znanej mi z PSX precyzji).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Berion napisał:

Widziałem kiedyś recenzję nowego Dooma. Taki papierek lakmusowy. Chyba usunęli z YT, więc dla niewtajemniczonych: gościu nie ogarniał... strafe'ów

Z tego co pamietam to był chyba playtest, ale fakt często "popisują" się nie umiejętnością w recenzowane gry. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...