Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No nawet abstrahując od tego, że w 60 klatkach gra się dużo lepiej, jak taka gra, niewyglądająca jakoś 'wow', może ich nie mieć? Dobrze, że są PC-ty, pewnie da się to ogarnąć.

4 godziny temu, kanabis napisał:

I tak kupie, moze byc nawet 15fps. Tak samo jak medievil

Skoro będzie 30, to może doczekasz się spadków do 15 i wtedy ocenisz.:reggie:

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2019 o 13:34, grzybiarz napisał:

no wlasnie nie wiem czy to jakis blur, czy wyglada jak skompresowana jakość Yt, niby 720p, a jak 360p

 

Blur to jest - taki jak w Spyro - ale jakość tego filmiku jest żenująca to swoją drogą.

 

Jak będzie stałe 30 klatek to nie będę narzekać (bo grafika jest ok) i rzecz jasna *dokładnie ten sam* model jazdy co na PSX. Chodzą plotki o dodaniu innych zawodników i tras (pewnie w DLC...). Mam nadzieję, że split screen na chociaż dwóch graczy nadal będzie możliwy bo online nie gram, a tym bardziej nie zamierzam za to dodatkowo płacić...

 

Na Residencie się strasznie zawiodłem, na poprzednich Crashach i Spyro wcale, więc z nadzieją wypatruję CTR i Medievila. Oby tego nie sp*li, oby!

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Berion napisał:

Chodzą plotki o dodaniu innych zawodników i tras (pewnie w DLC...).

Ma być dodatkowa zawartość i to nie plotki. Wersja podstawowa kosztuje 169 PLN w PS Store, droższa ze skinami i Additional Digital Content już jest po 249 PLN.

 

36 minut temu, Berion napisał:

Mam nadzieję, że split screen na chociaż dwóch graczy nadal będzie możliwy bo online nie gram

Wcześniej w temacie były filmiku ze splita, na sieci są też chyba dla 4 graczy.
E: na 4 chyba jeszcze nic nie wrzucali jednak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...