Jump to content
Rozi

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Recommended Posts

Rano trening a potem będzie grane, o 17 kumple wpadaja i napierdalamy na splicie :obama:

• Downvote 1

Jeszcze półtorej godziny z hakiem, ajjjjjjjj.

53 minuty temu, Rozi napisał:

Jeszcze półtorej godziny z hakiem, ajjjjjjjj.

Uspokój się. To nie będzie mesjasz tej generacji....

ZM

Rozi, licze na szybką reckę około godz. 1

Posted (edited)
4 godziny temu, Square napisał:

Które?

Nie chce mi się wszystkich wypisywać - choćby ten z różnicą 0.3s. Nie powiesz mi, że to wymaga umiejętności tylko szczęścia - trzymając w miarę blisko oponenta - ale ostatecznie przez różnicę w prędkości, przyspieszaniu pomiędzy postaciami, postrzegania upływu czasu przez człowieka i prędkość komunikacji, nie obliczysz tego tak by to było coś prostego, coś co można ustawić jak pionki na szachownicy.

https://www.playstationtrophies.org/game/crash-team-racing-nitro-fueled/trophies/

Edited by Berion
  • WTF 2
  • Downvote 2

9 minut temu, da$io napisał:

Uspokój się. To nie będzie mesjasz tej generacji....

W tym gatunku? Nic lepszego nie wyjdzie.

• WTF 1
  • Downvote 2

3 minuty temu, Berion napisał:

Nie chce mi się wszystkich wypisywać - choćby ten z różnicą 0.3s. Nie powiesz mi, że to wymaga umiejętności tylko szczęścia - trzymając w miarę blisko oponenta - ale ostatecznie przez różnicę w prędkości, przyspieszaniu pomiędzy postaciami, postrzegania upływu czasu przez człowieka i prędkość komunikacji, nie obliczysz tego tak by to było coś prostego, coś co można ustawić jak pionki na szachownicy.

https://www.playstationtrophies.org/game/crash-team-racing-nitro-fueled/trophies/

Najpierw piszesz, że takich trofeów jest "sporo".
Na pytanie "które?" odpowiadasz,  że Ci się nie chce "wszystkich" wypisywać. Jakich wszystkich jak wymieniłeś jedno osiągnięcie i to wątpliwe bo potrzeba w nim tyle samo skilla co szczęścia...
Żenada.

• Upvote 1

8 minut temu, Berion napisał:

Weźcie go stąd wreszcie, bo zrobię prawdziwy raport o bycie upier,dliwym dziadkiem programowania.

Posted (edited)
Cytat

Ok so, don't expect to have fun online tonight. It is unbelievably buggy right now. Players are always teleporting, items hit you and you don't know where from and for some reason, you always end up first and the time of other players never displays only your own. I even had TNT boxes stuck on my head for a while

Cytat

Just played online and it was awful. The other drivers were teleporting instead of actually driving, and then I got a tiny TNT box stuck above my head that didn’t detonate or go away, but it prevented me from using any power ups.

Piszcie jak tam online u was, bo ludzie już narzekają na laga :/

Edited by ragus

Nawet nie tknę tego g,owna, mój  ctr polączy się z netem tylko by pobrać kolizje

Posted (edited)
26 minut temu, giger_andrus napisał:

Najpierw piszesz, że takich trofeów jest "sporo".
Na pytanie "które?" odpowiadasz,  że Ci się nie chce "wszystkich" wypisywać. Jakich wszystkich jak wymieniłeś jedno osiągnięcie i to wątpliwe bo potrzeba w nim tyle samo skilla co szczęścia...
Żenada.

Właśnie dlatego wymieniłem i sfaktoryzowałem jedno, bo wszystkich, jak napisałem mnie się nie chce...

I nie, zero skilla. Nie ma takiego człowieka na Ziemi co to wyliczy. To jest w stu procentach oparte na przypadku... Miałem takich na PSX wiele, nawet i o 0.1s. Co nie zmienia faktu, że ustawić tak wyścigu się nie da....

Edited by Berion
  • Downvote 1

Ok so, don't expect to have fun online tonight. It is unbelievably buggy right now. Players are always teleporting, items hit you and you don't know where from and for some reason, you always end up first and the time of other players never displays only your own. I even had TNT boxes stuck on my head for a while

Piszcie jak tam online u was, bo ludzie już narzekają na laga

Na pewno blefują!

Na pewno!

Edit

Ciężko potwierdzić problemy, bo nie mogę się z serwerem połączyć...

Gra na premierę ma problemy z serwerami, NIE MOŻE BYĆ! PIERWSZY PRZYPADEK W HISTORII ŚWIATA!

Ok chciałem zagrać online ale nie znajduje żadnych graczy, no to obczajmy cóż to ten tryb adventure

Jest jak było, cudowny kart racer :banderas: Na weekend ziomka za szmaty biorę do siebie i cioramy na splicie jak kiedyś

Widze gameplaye i wszyscy lecą na łeb  na szyje tylko trophy, jakieś 4-5 h zabawy wstępnej, pozniej cała reszta czyli mięso.

Dobra, online na razie niegrywalny. Połączyłem się, nawet przejechałem wyścig, ale przeciwników nie było widać, tzn pojawiali się skokowo w różnych miejscach trasy. O tym,że ktoś jednak grał świadczyć też może fakt, że czasami dostawałem strzał z rakiety.

Poczekam na poprawki.