Jump to content
Rozi

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Recommended Posts

Dobra już wiem :).

2 minuty temu, funditto napisał:

Zdrowy, masz online wykupione na Switchu ? Może pogramy razem ? 

Mam, ale na razie jestem cienki w to, dopiero teraz zajarzyłem jak w to grać i już wiem, że to je dobre i szybkie :).

Jakis wariat mi sie trafil w lobby, po kilkanascie sekund przewagi nad reszta w kazdym wyscigu

• Downvote 2

Posted (edited)

Łatwo nie ma. To mój pierwszy kontakt. I chooj od razu classic mode. Dobrze, że jest online to zatuszuje, że singla przechodziłem 200h.

Edited by zdrowywariat

2 krainy i jeden  sniezny zrobiony, i te wspaniałe kryształy na czas.

Mechanika jest mega bogata, bo nie dość że możemy zrobić turbo slide'a, to jeszcze jak  wszystkie wejdą na perfect to mamy napalm z silnika, cos pięknego. Zauwazylem tez ze jak zrobi się chyba kóres wybicie z rzędu z zielonego pola to też daje max płomieni.

Ale żeby nie było śneżno różowo

maxresdefault.jpghqdefault.jpg

kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym

ona przegoni cię w ostatniej chwili, on żezre ci nawet jabłko przed tobą.

• Upvote 1

Posted (edited)

Ten kanapowy CO-OP, te emocje. Dawno nie było takiej gry :obama:

Edited by Dreyes
  • Upvote 1

Posted (edited)

Na minus brak możliwości ustawienia driftu pod r2, czasy ładowania bez szału i za dużo gadania aku aku między wyścigami. A tak to bardzo przyjemna giera, z chęcią zrobię całego singla.

Im więcej kolorków tym lepiej, w tej smutnej jak piz,da branży.

Edited by ragus

Oj tak,  te loadingi to jest skandal, a pier,dolenie aku aku i  filmiki przed wyscigami to też zart do wyłączenia, nawet przy restarcie na ps4 jest przez sekunde plansza loading,  no i  loading do planszy z podium, ehhh.

8 godzin temu, Square napisał:

Tak była.

Sorry Wojtas ale trochę ciężko mi w to uwierzyć.

Wpis, również CTR w 1999 zaliczony bez driftów :D. Ehh, piękne czasy :).

6 godzin temu, milan napisał:

Oj tak,  te loadingi to jest skandal, a pier,dolenie aku aku i  filmiki przed wyscigami to też zart do wyłączenia, nawet przy restarcie na ps4 jest przez sekunde plansza loading,  no i  loading do planszy z podium, ehhh.

W opcjach można wyłączyć te filmiki pokazowe z planszy 

• Upvote 1

3 godziny temu, Meanthord napisał:

Wpis, również CTR w 1999 zaliczony bez driftów :D. Ehh, piękne czasy :).

Jesli masz na mysli zaliczony w sensie ukonczenie adventure to moze i tak. Ja mam 100 % na memorce i bez driftu jest to niemozliwe

hlLC03G.jpg

• Upvote 3
  • Like 1

ale masz tych gier na PSXa :obama:

wrzuć ładne foto od frontu tutej:

ps. ja do gier z psx, używałem ps2, podobno lepsza grafa, więc jak psx Ci pada to polecam przesiadkę na ps2.

Nie ma opcji, mam w opakowaniu nowy laser w razie padniecia starego. 

Musi byc szarak. Z ps2 nie mam kompletnie zadnego sentymentu. Nie chce tez ps one. Ma byc taki jak dostalem od ciotki z niemiec w latach 90 i pokochalem konsole :)

• Upvote 4
  • Like 2
  • Sad 1

Nie wiem jak działa to nabijanie monet online, dostaje nawet 500 za miejsce poza podium a za pierwsze potrafi wpasc 200.

• Downvote 2

9 godzin temu, milan napisał:

Generacja 7.5 ((pipi)owy HDD/procesor). Niestety większość gier ma problem z loadingami. Szkoda że nowe konsole z SSD nie pojawią się w końcówce 2019 :/

a w pitstopie te itemy się kiedyś skończą? to działa jak monetki w krypcie mortala, czy dodali tam jakieś bonusy?

Chodzi o to że chce odblokować wszystko, a nie wiem, czy te rzeczy są w adventure mode za free, czy tu wydaję niepotrzebnie monety :cebula:

Jak sobie wejdziesz w customizacje postaci to widać co można odblokować w Adventure i po prostu wygrywając każdą postacią, a co jest do kupienia w Pit Stopie.

Ogólnie to nie da się kupić czegoś, co jest do odblokowania.

Dobra pierwszy swiatek poszedl na 100%. Narazie styknie. No co tutaj duzo mowic, nie zawiodlem sie. CTR dalej rajcuje

Gra mega! Tylko cholera nie mogę opanować tych driftów,Jakieś wskazówki?

Posted (edited)

To jest piękne w tej grze, że jest wiele możliwości, żeby ugrać kilka sekund. Chooj, że wczoraj pograłem z 3h i tylko 3 trasy zrobiłem (classic mode), heh xD.

Edited by zdrowywariat

Wskazówki? Zależy z czym masz problem konkretnie. Tor jazdy kontrolujesz analogiem, warto opanować też boosty na drifcie. Ot, kwestia praktyki.

Niby nabijam jeden drift a potem odbitka w drugą stronę i lipa .20 lat temu było łatwiej :D

Nie musisz odbijać w drugą stronę, tylko jak Ci zacznie dymić z silnika, to drugi przycisk Power Boosta wciskasz.

• Upvote 1