Skocz do zawartości

Outer Worlds


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Sterowania statkiem raczej nie będzie, prędzej to będzie nasz taki mini-hub ala mass effect. Rukania też nie dodadzą. : < Strzelanko wygląda ok, bez szału tutaj, ciekawe czy pokombinują z mocami i dostaniemy pare fajnych rzeczy jak np w Prey.

Jeśli mocno podszlifują ten tytuł (mniej bugów niż w ich innych grach, animacje twarzy postaci xd) to będzie grubo, ale dla mnie to i tak day one.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

Podoba mnie się, ale twarze to nadal jak by wyciągnięte z silnika Bethesdy. 

No po zobaczeniu tych dialogów od razu skojarzenie, że to tylko ulepszony i wysłużony Creation Engine. No ale jeśli to wystarczy do opowiedzenia w końcu fajnej historii, to nawet niech będzie i ten silnik.

 

EDIT: Po zobaczeniu screena z dialogiem, które wrzucił estel, jestem pewny że to zmodyfikowana wersja silnika Bethesdy. Mordy w grach potrafią zdradzić tak wiele.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, MYSZa7 napisał:

No po zobaczeniu tych dialogów od razu skojarzenie, że to tylko ulepszony i wysłużony Creation Engine. No ale jeśli to wystarczy do opowiedzenia w końcu fajnej historii, to nawet niech będzie i ten silnik.

 

EDIT: Po zobaczeniu screena z dialogiem, które wrzucił estel, jestem pewny że to zmodyfikowana wersja silnika Bethesdy. Mordy w grach potrafią zdradzić tak wiele.

no fajnie, tylko to Unreal Engine 4 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce łyknąć podobnego klimatu i świata to polecam komiksy Lawless (uniwersum Dredda) albo Copperhead (image comics). Czuję, że nawet fabularnie będzie zbliżone. Tam też są kosmiczne kolonie i klimat western scifi.

 

COPPERHEAD_03.jpg

 

 

lawless-2-9781781086292_hr.jpg

 

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
3 godziny temu, oni napisał:

no pewnie jakieś assety zostały przeniesione,

 

bo zawsze coś się przenosi

Ty, ja wiem, że Microsoft wykupił Obsidian, ale nie musisz tak bronić tego kurwa XD

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, _Be_ napisał:

Bo MS kupił Obisdian dlatego zero jaranka. 


No ja się zajarałem od pierwszych sekund, ale później docierało do mnie, że Obsidian jest teraz M$owy, więc starałem się tłumaczyć sobie przez czas trwania tego trailera, że ch#j mnie to obchodzi, skoro i tak nie zagram, a tu proszę - PS4, XBOX, PC - ucieszyłem się jak małe dziecko :)

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
30 minut temu, Wredny napisał:


No ja się zajarałem od pierwszych sekund, ale później docierało do mnie, że Obsidian jest teraz M$owy, więc starałem się tłumaczyć sobie przez czas trwania tego trailera, że ch#j mnie to obchodzi, skoro i tak nie zagram, a tu proszę - PS4, XBOX, PC - ucieszyłem się jak małe dziecko :)

Boże, jaki ten post jednoplatformowca jest smutny. Nie zagram bo nie ma gry na mojej ukochanej konsoli a pójście do sklepu i kupienie innej jest zabronione przez prezesa Plejstejszyn. :smutas: 

 

Co do samej gry wygląda bardzo dobrze, ciągle mam skojarzenia z New Vegas w kosmosie i oprawie przystosowanej do teraźniejszych czasów. Oby tylko postarali się o dobry scenariusz i brak problemów technicznych. Jak rozumiem raczej można się gry spodziewać na jesieni 2019 aniżeli jakoś wcześniej? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, suteq napisał:

Boże, jaki ten post jednoplatformowca jest smutny. Nie zagram bo nie ma gry na mojej ukochanej konsoli a pójście do sklepu i kupienie innej jest zabronione przez prezesa Plejstejszyn. :smutas: 


Nie mam kasy, żeby wywalić ją na konsolę z trzema interesującymi mnie grami na krzyż - za dużo gier wychodzi i nie ma kiedy odłożyć takiej sumy, bo ciągle coś się kupuje, a w pożyczki czy raty nie mam zamiaru się bawić, bo to zarezerwowane jest dla poważnych życiowych spraw, takich jak remonty itp.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że jej nienawidzę? Jest ujowa i pełna błędów, ale jakoś się ciśnie w to i zwiedza świat. Zresztą tu bardziej chodzi o zachowanie Biedatesdy i ich stosunek do gracza. Wydają crap za pełną cenę i myślą, że ludzie tego nie zauważą...

 

W Outer Worlds już na tym 15 minutowym silniku widać znacznie lepszą jakość. Zresztą nawet nie ma co porównywać.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

- Cannot play game in third person.
- You can lower (put down) weapons.
- Day night cycle present in the game.
- Game features 2 "worlds", multiple moons, asteroids and space stations to visit.
- You can wear hats/helmets.
- "4K" support for consoles (mid-gens) and they were unsure about 60 FPS modes.
- No idea about a Switch version right now.
- NG+ in discussion.
- Modding support will be looked into after the game's shipped.
- Only Human character choice, cannot play as an alien race.
- No Morality system, but a Reputation system is present.
- Factions players can join are present in the game.
- No Kids in the game, Hacking present, no mini-games.
- You don't need to have companions but players can get companions, each have their own side quests.
- Companions can be lost permanently in hardest difficulty if they die. In normal modes they just go unconscious.
- Cannot upgrade space ship.
- No "boss" fights per say, but there are designed encounters with more difficult scenarios present in the game.
- Character can develop "flaws", typically 3 in a play through, 4 to 5 in harder difficulties. Total of 12 flaws.
- "Lots" of endings in the game with Fallout 3 like end-slides.
- No co-op.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam niesamowity hype na te grę. To że grę odpowiadają twórcy fallouta New Vegas jest dla mnie najlepsza rekomendacja. Ciekawi mnie system dialogowy, bo o ile pamietam pokazywano listę niczym w klasycznych Falloutach.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.