Skocz do zawartości

Far Cry New Dawn


PiotrekP

Rekomendowane odpowiedzi

@Bansai, eeeee ""piąteczka""  była tak mało wymagająca, tak lajtowa i skierowana do mało ambitnego odbiorcy, że praktycznie grała się sama.

Są też plusy takiego podejścia do tematu, ponieważ platynka praktycznie sama wpadła, a gra sama w sobie jako przerywnik między poważniejszymi tytułami sprawdza się świetnie.

Tak więc kolejną perełkę Ubi łykam bez popity na premierę  :platinum:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Orzeszek napisał:

Na bank to będzie recykling piątki, ta sama mapa tylko z podmienionymi teksturami xd co do settingu to Spinoff jak spinoff.

będzie jak 4 i primal. Czyli korzystają z tego samego ale podmieniają skórki i dodają nowe bronie xD No łatwy piniondz

Odnośnik do komentarza

Trochę info z innego portalu:

To pierwszy w historii serii bezpośredni sequel. Fabuła rozpocznie się siedemnaście lat po zakończeniu Far Cry’a 5 i również będzie się toczyć w Montanie.

Wcielimy się w zupełnie nową postać, która przybędzie do Montany z Zachodniego Wybrzeża. Przygoda rozpocznie się zresztą wybuchowo, bo pociąg, którym podróżuje bohater, zostanie zaatakowany przez grupę Highwaymanów.

Tym razem antagonistkami będą kierujące wspomnianą grupą siostry Mickey & Lou, potomkinie Josepha Seeda. Ich ojciec też się w grze pojawi, co sugeruje zarówno grafika promocyjna, jak i trailer. Nie wiadomo jednak, w jakiej roli.

Powrócą i inne znane z piątki indywidua –  w tym Kim Rye.

Pojawią się nowe „kły”/„spluwy do wynajęcia” – m.in. Timber, pies rasy akita, dzik Horatio, Carmina (córka Kim i Nicka) oraz narkoleptyczna snajperka Nana.

Poza Montaną zwiedzimy i inne zakątki USA – chociażby Zachodnie Wybrzeże, Wielki Kanion i park rozrywki w Luizjanie. Ekspedycje, na które się wyprawimy, przygotowuje szanghajski oddział Ubisoftu.

Sporą część akcji spędzimy w osadzie Prosperity, która będzie nam służyła za centrum craftingu (mają się w niej znajdować m.in. warsztat z bronią, ogród z ziołami i pracownia kartograficzna). Jej rozwój popchnie scenariusz do przodu i sprowokuje Seedówny do kolejnych ataków.

Pojawi się odpowiednio postapokaliptyczna broń (przykładowo wyrzutnia pił, którą można rozwinąć w takim stopniu, by strzelała trzema dyskami naraz).

Również New Dawn będzie się dało przejść w dwuosobowym co-opie, w dowolnym momencie dołączając do rozgrywki innego gracza i opuszczając ją.

Każda z klas przeciwników ma występować w czterech wersjach (te będą się różnić uzbrojeniem i statystykami). Posterunki też mają się rozwijać. Jeżeli zdecydujemy się splądrować zdobyty przyczółek, po jakimś czasie zmienią się jego zabudowa, trasy patroli strażników i miejsca alarmów.

Gra ma kosztować 45 euro i ukazać się 15 lutego 2019.

Odnośnik do komentarza

jak zobaczyłem te siostry murzynki to nie wiedziałem czy mam się zaśmiać czy rzucić czymś w monitor

słabo, ale spodziewałem się takiego spinoffu więc wcale nie jestem zaskoczony. problem w tym że gra jest oparta na fundamentach piątki która ma skopany gameplay i mechaniki względem czwórki czy nawet trójki (minus wpisanie się po yebanych wieżach)

może się kupi w cebuli dla coopa, o ile nie będzie tak zyebany jak w piątce

Odnośnik do komentarza

Nagle RAGE 2 wskoczyło do przedziału "day-one" :reggie:
Te dwie laski wyrażnie jadą mi Neganem, ale całej reszcie brakuje klimatu, a ja głupi liczyłem na jakieś zombiaki, ponury setting itp...
Rozumiem, że jedną z najlepiej wspominanych odsłon FC był odjechany i neonowy Blood Dragon, ale to kuhwa zupełnie nie ta strona.

Nie mam pojęcia, jak ktoś mógł wpaść na tak zyebany pomysł, żeby wręcz skopiować RAGE 2, ale jako że to UBI to można zapomnieć o tym, co tamtą produkcję na pewno uratuje - rajcownym gunplayu.
 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Podobne elementy były już w 4. Ogólnie widać że Ubisoft nie ma pomysłu na nowe części i będzie klepać reskiny 3/4 do porzygu. Kolejna część zapewne pojawi się rok po wydaniu tego czegoś. 

Mogliby zakopać tę serię na kilka lat. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...