Skocz do zawartości

Far Cry New Dawn


PiotrekP

Rekomendowane odpowiedzi

a (pipi)enie chłopów co fragment gampleyu widzieli na YT. Wszędzie podają nowe informacje, zmiany w rozgrywce - sporo nowych elemntów RPG, ekspedycjach, nowych miejscówkach, których nie ma na mapie, rozwoju bazy (podobno o wiele ciekawiej zrobione niz w Primal), tworzeniu własnych pukawek i wielu innych rzeczach, ale chlopy zobaczyly przejmowanie posterunku i juz wiedza, ze to samo. Ja np. jestem tylko ciekaw, czy to wszystko prawda. Na papierze to wiecej zmian względem poprzednich części niz Division 2, ktorym Wredny sam się jarasz.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Same pójście w elementy RPG jak w Division to może być duża zmiana.

 

Inna sprawa że 5tka dla mnie nie była głupia, tylko nudna po 1 obszarze, z tymi elementami, jakie wymieniają w nowej części pewnie bym ją skończył. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Diwiżyn, to jednak wydmuszka, jakich wiele ostatnio się pojawia. Destiny i temu podobne produkcje są typowo komercyjne i bez fabuły. Czym dywizjon jeden od dwa się będzie różnił - już padło takie pytanie.  Nikt nie zna odpowiedzi.

W Fc new dawn, mimo, że miałką, to fabułę wrzucą i sporą ciekawostką jest zmiana wyglądu niby tej samej mapy. Chętnie pobiegam w coopie  i pozwiedzać. Więc :drinks:

11 minut temu, Wredny napisał:

tylko z różowymi reniferami i lesbijskim duetem sióstr 

 

No, myśle, że jednak warto czekać, bo w takie rzeczy, to ja jeszcze nie grał.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, easye napisał:

To samo pisali o Odyssey, a później każdy w temacie odszczekiwal. 

Jak odyseja jest takim samym scierwem jak origins to ja bym tego nie odszczekał. 

14 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Destiny i temu podobne produkcje są typowo komercyjne i bez fabuły.

Jezu ale dzbaniarnia xD Grałeś w ogole? No i tak Far Cry nie jest komercyjne xD i ma TAKĄ FABUŁĘ!

8 minut temu, easye napisał:

Swoja droga pokazali juz jakis gameplay Metro z konsol?

Ważne że ma być natywne 4K na Xbox one X :blush:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Jak odyseja jest takim samym scierwem jak origins to ja bym tego nie odszczekał. 

Jezu ale dzbaniarnia xD Grałeś w ogole? No i tak Far Cry nie jest komercyjne xD i ma TAKĄ FABUŁĘ!

Ważne że ma być natywne 4K na Xbox one X :blush:

 

 

Oho, omnibus przemówił. Nie rozpraszaj się, wylewaj  g ó w n o .

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...