Skocz do zawartości

Mutant Year Zero: Road to Eden


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem. Świetna gra, bez zbędnej głębi ale wystarczająco rozbudowana, żeby się dobrze bawić. Dzięki mutacjom można fajnie kombinować. Mam nadzieję, że powstanie kolejna część. Kurde gdyby nie gamepass, to ominęłoby mnie to cudo, a tak za grosze ograłem. :)

 

Też lubiłem XCOMY ale przez ten z(pipi)any system, gdzie przy 100% szans na trafienie pudłowałeś, nigdy daleko nie zaszedłem, bo szkoda mi było nerwów.

 

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

Pan Kaczka u mnie jest w backlogu, ale długo czekałem na premiere i widzę, że Pan Kaczka wziął najlepsze rzeczy z xcoma (oraz paru innych turówek) i zrobił coś na prawdę grywalnego. W xcomie najgorszym motywem zawsze był czas. Jak Ci umarł najlepszy snajper lub karabiniarz to mogłes sobie zaczynać od nowa, a tutaj proszę - dało się inaczej i nawet lepiej!

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2018 o 06:02, Yakubu napisał:

Wygląda jak postapo dla dzieci w wieku 5-11 lat, więc się sprawdzi razem z Senuą z gamepassa za złotówkę

 

11 godzin temu, Yakubu napisał:

Na przeglądarce w lapku mam cenę 1zł za miesiąc gamepassa, próbuję kupić i zmienia się w magiczne 40zł. W sklepie na konsoli mam kafelek "dołącz do gamepassa za 1zł", próbuję kupić i znowu chcą 40 razy więcej. Wtf?

 

:reggie:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Super gra. Wczoraj pograłem ok 2 h i no chyba wybrałem za wysoki poziom trudności. Muszę rozgryźć gierkę. Wszystko szło dobrze do pierwszej naprawdę dużej grupy przeciwników  z med botem. Tutaj odkryłem że można w każdej chwili cofać się do arki aby zrobić upgrade. Upgrade dużo daje bo od razu wzmocniłem broń która ma szanse wyłączyć (pipi)ane roboty. Jak potem walczyłem z tą samą grupką poszło szybko. Wystarczyło med bota i szamana unieruchomić w pierwszej chwili. Fajne że to nie jest kalka xcom a ma własne bardzo ciekawe podejście. Zamiast misji w stylu xcom czy phantom doctrine (Czyli hub z którego startyujemy  na misje)  tutaj mamy duże mapki p których chodzimy i szukamy róznych rzeczy przydatnych nam. Jak trafimy na wroga to możemy go taktycznie zajść z różnych stron i zabić wpierw tych mocniejszych przeciwników. Super dodaje to odrobinę świeżości w tym gatunku.
Fajnie że można zdejmować wrogów pojedynczo jak uda się takiego zajść i jest odpowiednio oddalony od kolegów.

 

Sam świat też super. Spodziewałem się czegoś infantylnego z powodu postaci ale okazuje się to poważnym post apo i naprawdę ciekawy lore. Świetny też dubbing szczególnie prosiaka.

 

Gra troszkę tnie na koksie (czasem na mapie przy ekploracji) i koks chodzi prawie tak głośno jak przy rdr 2 widać że kiepsko z optymalizacją. No ale małe studio to to mogę wybaczyć.

 

Gra mi się bardzo fajnie i razem z kingdom i wojna krwi mam co robić do świąt :)

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Figaro napisał:

Kocham XCOMy, Wastelandy, Shadow Tacticsy więc łykam to, jak tylko się pojawi w pudełku. 7 godzinek to idealny czas.

To jest farmazon z tymi 7h. Gram na normalu jestem lekko za polową gry (lvl 40) i spokojnie mam z już te 8h). HLTB pokazuje że main story jest na 13h a main+extrasy na 15,5h. Ja pewnie wyczyszczę mapę z czego się da to gdzieś dobije do 20h na luzie. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj doszedłem do końcowej lokacji, niesamowicie wciąga gra , ak siadłem o 19 to grałem do pólnocy prawie i już bym kończył ostatnią misje ale chciałem się wyspać dzisiaj więc zostawiłem ostatniego bossa na dzisiaj. Gra ma trochę glitchy i pewne rzeczy nie są wypolerowane ale gra ma D U S Z E, kojarzy mi się oprócz oczywistych skojarzeń jak XCOM to z taką polską gierką - Gorky17. Polecam serdecznie, obyśmy dostali sequela, który rozwinie trochę pomysły bo na przykład to, że znajdujemy inne postacie w trakcie gry jest spoko, ale słabe jest to, że skille do odblokowania jakie posiadają w dużej mierze to mieszanka już tego co mieliśmy wcześniej, no oprócz tego ziomeczka, który przejmuje kontrole nad przeciwnikami. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kermit napisał:

skad wogole plota o 7h czasu gry? na how long to beat main story to srednio 13h, sam mam ze 3h a nie wyszedlem z bialego sadu nawet..

No pisałem wcześniej, że jakiś farmazon ktoś puścił. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, devilbot napisał:

To nie jest żadna plota o 7h ja to napisałem. Sprawdziłem recenzje na steamie i gości co wystawili jej recenzje po 6,5h godzinach gry mają achiva za skończenie.

Aha xD 

 

To moze odpale gre i sam pograj i sie wypowiedz, pozdro i cześć wariacie. 

Odnośnik do komentarza

Bylo juz przechodzenie na YT, ale z przechodzeniem po recenzjach na Steamie pierwszy raz sie spotkalem. Pewnie mozna przejsc na najnizszym poziomie trudnosci oraz przewijac ruchy wroga, ale wtedy nie gramy w turowa strategie, tylko Diablo 3.

 

PS: Loadingow nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ty no nie wiem xD Nawet wchodzą na recenzje gola 

 

Cytat

Pojedyncze ukończenie kampanii powinno zająć około 15-20 godzin

Ja i kilka osób gra w te grę i wie jaki ma czas dlatego dla mnie 6,5h farmazon. 

2 minuty temu, Mojave napisał:

PS: Loadingow nie ma.

Nie no są. 

 

Wszedłem w recenzje na steamie i co opinia to jest to różny czas ale zazwyczaj to 

 

Cytat

Game is quite fun, but its only 11h for the story + all side zones done

Cytat

Ukończyłem grę na trudnym w 16h. Nie za dobrze ale też nie źle.

i tak dalej, pokaż mi te recke co koleś przeszedł w 6,5h z ciekawości chce to zobaczyć, no ale i tak to nic nie zmienia, że gierka na tyle nie jest 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Moze ogladal powycinany gameplay jakiegos Pewdiepie i tam cale video wyszlo akurat 6,5h? Loadingi sa, ale krotkie.
Nie liczac menu startowego oraz uruchomienia gry, bo 2-3 razy zdarzylo sie, ze gra wykopala do dasha.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No dla mnie to jest absurdalne bo gierka jest liniowa (ma kilka opcjonalnych lokacji ale nie za dużo) do tego system walki jest turowy więc no nie przelecisz za bardzo speed runem szybciej, owszem można się uwinąć w około 10h na normalu ale 6,5h to wydaje mi się średnio realne i po prostu brzmi jak fake news. To samo jest z Wiedzminem 3, którego niby można przejść w 25h jak sie leci od questa do questa i skipuje cutscenki i dialogi ale czy to jest normalne przejście?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, devilbot napisał:

Niewiem co to ma do rzeczy. Przecież to są prawdziwe dane i takich osób jest kilkaset. Pewnie na konsoli będzie z 13h bo loadingi długie.

wiesz że niektórzy na steam korzystają z modów np na nieśmiertelności i odblokowują achievementy jakimiś programami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...