Skocz do zawartości

PSX Extreme 257


Oceń okładkę PSX Extreme 257  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 257



Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Pix napisał:

Bez przesady z tym Zaxem. Jak jrpg jest dobry, to go chwali (np. Persona 5). Roger chłopaka zniechęca do gatunku, bo co miesiąc mu rzuca mnóstwo niszowych crapów. 

Może trochę przesadziłem, ale dziwie się, że w PPE odstawia taką amatorszczyznę (Clickbaity, nudne top 10 itp...)

Odnośnik do komentarza

Ja sie nie dziwie. To sie im widocznie bardziej opłaca i nie piszę tego złośliwie, Ot nie dla mnie portal, acz pismo kupuje wciąż, inna sprawa)

 

Ach btw_ Roger na przyszłość BŁAGAM: niech Ural nie pisze recenzji Fify bo czegoś gorszego to trudno szukać. Prosze przeczytaj jego ostatnią recenzję. O gameplayu są DOSŁOWNIE dwa zdania. To jest żenada. Tak mi sie przypomniało :D

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajny felieton Rogera. Co do recenzentów i ich opinii to sie zgadzam. Tym niemniej świat działa tak, ze recenzent dający wciaz kontrowersyjne noty stanie sie nie lubiany, a musicie miec przecież lubianych ludzi. Nie przeskoczysz.

 

2 Oceny na sześć. Przykro mi Roger, sami dołożyliście cegiełkę do tego absurdu. Sam omijam zazwyczaj gry poniżej 8. Brak czasu to jedno, ale wiele razy dawaliscie 6/10 grze o której autor pisał jak o crapie

 

3 Marketingowiec szantażujący was. Sorry, ale zagrałeś tanią kartą. Jezeli piszesz coś takiego to trzeba podać firmę -a wtedy szacun. W przeciwnym razie może być to wyssane z palca. Pracowałem w mediach (nie gry) i tak sie robiło notorycznie. Tzw słupy- czyli Pani Anielka Kowalska, w art której zdjecia nie ma, krytykuje odważnie pewne elementy. Taka odważna bo nie istnieje

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Butcher strzeli sobie w glowe recenzją BF 5, nie w smak mu prawdziwa historia 2 wojny swiatowej, zakochal sie w murzynie i w odglosach bohaterskich kobiet ginacych masowo na lini frontu, bedzie pisal swoja historie panowie, Butcher bedzie pisal nam  nowa historie Niemiec, bo stara juz mu sie znudzila koniec z swastykami, koleczko i krzyzyk na czapce. Butcher wez ty sie puknij w lep czlowieku to moze zmadzejesz.

 

Szacunek dla Gamery za szpagat na krzeslach.

Edytowane przez Mędrzec
tak
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Mazzi2 chyba mała wtopa tudzież masz nieaktualne informację. Chodzi o wzmiankę na temat nowych kartridży SONY, w Graczpoapolitej.

 

Temat już został wyjaśniony dawno temu, że te kartridże są do SONY toio, zabawki dla dzieci.

 

 

https://www.ppe.pl/news/127585/sony-toio-firma-opracowala-nowa-platforme-do-zabawy-to-tutaj-wykorzystamy-tajemniczy-cartridge.html

 

Skąd taki nieaktualny news wykopałeś? :-)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Wy tutaj o detalach, a tymczasem kilka/kilkananaście stron dalej czai się taka kosa o Jokerze od Sobka i nikt nic? Fajnie wyrzeźbiony tekst, jak zwykle zresztą. Uznałem, że należy się pochwała od internetowego randoma, więc: Brawo Kuba.

Aha, a czy Piechota tylko się droczy, czy jeszcze o tym nie wie, że każdy numer potrzebuje jakiegoś crapa i nie ma się co zżymać? Piszącemu na wyżycie się, czytelnikowi na rozluźnienie i przypomnienie, by w trakcie zakupów gierkowych stąpał ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Kmiot napisał:

Wy tutaj o detalach, a tymczasem kilka/kilkananaście stron dalej czai się taka kosa o Jokerze od Sobka i nikt nic? Fajnie wyrzeźbiony tekst, jak zwykle zresztą. Uznałem, że należy się pochwała od internetowego randoma, więc: Brawo Kuba. 


A bardzo dziękuję. Papier jest mało interaktywny, więc każda opinia przekazana na temat printowego artykułu jest tutaj na wagę złota. Zachęcam przy okazji byście częściej wypowiadali się na temat kontentu z PSX Extreme. Brak reakcji powoduje, że autorzy wpadają w limbo i zastanawiają się, po co właściwie piszą.

Odnośnik do komentarza

Tak osobiście ze swojego punktu widzenia to lubię, jak recenzent skupia się na własnych wrażeniach z grą, na poprawności jej wykonania w obrębie gatunku, który reprezentuje oraz na tym, czy jest poprawna technicznie, tj. punktuje jej wady, jeśli są ważne dla gry. Czy Civka mieli turę przez dwie minuty na późniejszych etapach gry na większej mapie? Czy FM mieli długo jak się włączy kilka lig? Czy platformówka nie ma zje,banego skoku? No takie sprawy, które mogą zepsuć grę, ale raczej średnio by mnie obchodziło, że gdzieś tam drzewko się późno wczytało, jeśli nie ma to żadnego wpływu na zabawę. Co innego jak to jest PUBG, gdzie cały teren się wczytywał przed nosem. No nie lubię też jak połowa wpisu poświęcona jest na wypisywanie gatunku gry, o czym ona jest itd., jakbym wpis na wikipedii czytał. W znakomitej większości przypadków już wiem, o czym gra jest i bardziej mnie interesuje jak się autor bawił, ale czy mogę tego wymagać od wszystkich czytelników? Jak tutaj pisać o grze, jeśli ktoś nawet nie wie o czym ona jest? Rozwiązaniem chyba byłoby zapewnienie takiej ilości miejsca, by starczyło i na opis, i na wrażenia, no ale no właśnie.

 

Nie wiem tylko, czy coś takiego pomaga Wam, bo pewnie co osoba to opinia. Ja Ci powiem, że dla mnie to zaje,biście ważne, że sieciowy shooter online na PS3 nie trzyma chociażby 30fps, a inny redaktor naczelny ci napisze, że nie widzi różnicy w porównaniu do wersji z PC xddd. Albo są gracze uważający, że LBP to dobra platformówka. Różne są poziomy tolerancji na różne problemy i gdybyście nagle zaczęli pisać idealnie pode mnie, to pewnie 90% innych czytelników nagle by miało z czymś problem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.