Skocz do zawartości

Granie po procentach :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy znamy te dawne, osiedlowe legendy o ziomku, który strasznie lamił w Tekkena 3, ale po wypiciu kilku głębszych rozpykiwał wszystkich, w dodatku grając Leiem i stosując tylko styl pijanego mistrza :) Mając 18 lat, można legalnie ubijać Rathalosy na bani defaultowym sprzętem, próbować splatynować Hotline Miami 2, oraz nadziwić się ej czmu Fallpwut 747 ma takiee sabe o ceny??// :/

 

Czy dane było Wam grać w tytuły nie będąc pod wpływem alkoholu? A jeśli tak, to w które z nich (o ile pamiętacie) grało się Wam najlepiej (możliwie lepiej niż na trzeźwo?). Czy Wasz skill wzrasta pod wpływem alkoholu w jakiejś grze?

 

Jeśli chodzi o mnie, to od zawsze najlepiej mi się grało w Carmageddony wszelakie, szczególnie w jedynkę na PC i na PSX, bo po prostu nie trzeba się nawet starać by przejeżdżać ludzi, a ubawu po pachy. W FPS-ach staję się mega-agresywny, co może i kiedyś pomagało, ale przy obecnym zalewie drużynowych strzelanek, bardziej szkodzi i wk*rwia współgraczy z drużyny :/ Pomaga to za to przy battle racerach, gdzie takedowny wchodzą często falami niczym w transie. Niestety, legendarne trudne gry typu Nioh czy Monster Hunter, nie stają się dla mnie łatwiejsze, a w bijatykach lamię i bywam dla ludzi mniej miły, ten tego...

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Większość zachodnich exów Sony jestem w stanie ograć tylko po pijaku (Unchartedy itd). Chociaż nawet The Order nie przeżułem po pijaku, tak bardzo jest to zła gra.

 

To samo z Girsami - nie wyobrażam sobie ogrywać to po trzeźwemu. Za to przy Komesiku i orzeszkach, gra się robi bardzo przyjemna.

Odnośnik do komentarza

Jak gram po pijaku to najczęściej wygląda to tak że kupuję czteropak. Po pierwszym piwku jest fajnie, po drugim tracę ochotę na granie, a czteropak kończę oglądając jakieś (pipi) na jutubie. Nie mam żadnej przyjemności z grania po pijaku, nie mówiąc już o tym że gry competitive są wtedy zwyczajnie niegrywalne.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Figaro napisał:

Powinien być jeszcze temat "najlepsze gry przy jaraniu". 

 

Droga wolna, ale już mogę Ci powiedzieć że to twory na konsolę Sony pokroju Hohokum, gry od thatGAMEcompany czy Sound Shapes.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolennikiem mocnej immersji, więc w Kingdom Come przy każdym sejwie waliłem 50tkę czystej.

Trzeba rograniczyć typową nayebkę, a popijanie browca przy giercowaniu. To drugie, to raczej standard - po ciężkim dniu dobry szpil + dwa piweczka+ dobry, mocny snuff to jest prawdziwy relaxation. 

Ale mocna nayeba + gaming? Raczej nie, poza tym szkoda dobrego tytułu, zbyt wiele się traci.

Może jakiegoś crapa dla śmiechu w ekipie dało by się w pijackim amoku pomęczyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ficuś napisał:

Pesik z kolegami przy flaszce wodki i pizzy praktykowany regularnie od kilkunastu dobrych lat, jeszcze w przerwach od pesika weszla ostatnio partyjka w mario party lub overcooked2.

 

 

Lokalny coop to wiadomo. Ale nie wyobrazam sobie nayebac sie podczas kampanii czy samemu w chacie w ogole.

Odnośnik do komentarza

Nie no granie w gierki z fabułą czy coś w ten deseń, jakieś competetive gry to się mija z celem pijąc alko. Ale do takich jak diablopodobnych, helldivers czy division, destiny to jak najbardziej, można pograć, a nawet idzie lepiej grając w takie gierki XD

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.