Skocz do zawartości

Granie po procentach :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam co jakiś czas pije grając z kolegami przez neta. Kto nie pamieta czasów multiplayer w pierwszych Gearsach i grania szestnastek w trakcie gdzie co mocniejsi walili wódkę na kielony w trakcie przerw między rundami to nie znają życia. 

 

Relaks po pracy, whisky na lodzie do tego jakaś gierka do co-opa czy inne rocket league? Jeszcze jak :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Ja się po pijaku przez te wszystkie lata najwięcej ugrałem w kolejne odsłony guitar hero. Potem pewnie Tekken, czy jakieś szybkie niewymagające gierki. 

Chociaż jak robiłem te streamy parę lat temu, to każda gierka na premierę plus wutka i jedziemy na żywca :pawel:

Zresztą od tych paru lat już w ogóle nie piję wutki do gier, tylko piwo, ewentualnie na święta whiskey z lodem czy jagermeister.

Metroidvanie po bronkach też mi wchodzą jak złoto.

Odnośnik do komentarza

Jedna/poltorej szklaneczki whisky + jakas gierka to bardzo spoko opcja, sam czesto mam taki relaksik po pracy, dzisiaj sobie tez buteleczke nowa kupilem i zaraz bede dragon questa odpalal.

 

Ale grac calkowicie nadupconym to sobie nie wyobrazam, raz przy konsoli mialem ostra faze i w sumie nie pamietam co mowilem, co robilem etc. troszke bez sensu, lepiej isc juz gdzies z kims i sie prawilnie najebac.

Odnośnik do komentarza
48 minutes ago, balon said:

Kieliszek wina/dobre jedno piwko do grania wieczorem przy kominku zimą jeszcze jak:banderas: więcej nieeeeeee:wujaszek:

 

aaaaa no i od grania da bombie jeszcze bardziej gardzę graniem na kacu. Bardzo mnie to męczy. Wtedy tylko jakiś film/sport z „rozrywek telewizorowych”

+1

 

Zreszta co do alko to prawda jest taka: im ktoś ma fajniejsze zycie to tym rzadziej go pije ;)

Edytowane przez Kicaj
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...