Skocz do zawartości

Najbardziej niedocenione gierki


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najbardziej niedocenianymi grami tej generacji są bez wątpienia:

Alienation

Resogun

Nex Machina

Każda z nich prezentuje mistrzowski poziom wykonania. Oprawa AV wzorowa, podobnie grywalność. Replaybility? Wzór do naśladowania. Szkoda, że obecne czasy wolą Press X to Jason zamiast tego typu gameingowych masakratorów. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gothic 3 jak dla mnie. OK, nie jest idealna, ale wciąż prezentuje się bardzo przyzwoicie, a w momencie premiery wręcz super. Powiedziałbym, że Piranha wyprzedziła epokę rozmachem tej gry. Marzy mi się taki remake tej części (były ploty o remake'u 1 i 2, ale po co to komu? Te gry są bardzo udane, grafika jest ich integralną częścią klimatu i wciąż potrafią wciągnąć). Mam na myśli głównie sprawy techniczne, bo to one zniechęcają mnie do kolejnego podejścia (choćby nie wiem jak dobry był komputer, podczas poruszania się po świecie występują przycięcia animacji, które bardzo irytują). Muzyka w tej grze to jeden z najlepszych soundtracków w grach. Świat jest piękny nawet obecnie. Tak że sprawy techniczne, ogarnięty system walki, porządek z questami i kupuję po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza

Kameo: Elements of Power na X360. Gierka przeszła bez echa i chyba się słabo sprzedała skoro nie było kontynuacji. Gierka mi się mega spodobała i miała świetne patenty ze zmianą formy. Piękna grafika mimo ,że to jednak z pierwszych gierek na tą konsole i czuć jeszcze poprzednią generację. Jako ciekawostka gierka była projektowana na pierwszego Xboxa. Szkoda ,że seria umarła bo to jedna z lepszych gier Rare od kiedy jest w rękach M$ zaraz obok Viva Pinata.

 

Giants: Citizen Kabuto świetna gierka z mega poczuciem humoru. Przeszła jakoś bez większego echa mimo przychylności prasy. A szkoda bo genialne uniwersum. 

 

Niektórzy też marudzą na Metal Slug 4 i 5. Te części co prawda nie są już od ojców serii jednak są to dalej świetne części. Natomiast wszystko co wyszło po 5 to wiadomo ,że padaka.

 

Die by the Sword też jest zapomniane a gierka świetna. Alan Wake też nie dostał w moim odczuciu zasłużonej uwagi graczy. Dla mnie w tej gierce wszystko grało, jedna z moich ulubionych gierek w klimatach horroru. Mega tytuł. Unreal Tournament III też przeszedł jakoś bez większej uwagi graczy a tytuł świetny. Nie tak dobry jak UT 2004 ale dalej grałem w niego ostro. 

 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Call of Duty World at War - rzygam już tą serią, ale to jedyna gra z serii (od CoD MW), którą mogę zaliczyć do listy swoich gier życia. Single bardzo spoko, zombie super, a multi genialne. Multi chyba nigdy mi się nie znudzi. Ten pozytywny chaos, ten klimat i oczywiście przyjemne strzelanie. Nie jestem za bardzo fanem gier multi, ale w tej grze spędziłem setki godzin i mam do niej ogromny sentyment.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Wszyscy wiemy że forum to dosyć specyficzne miejsce, wiele razy zdarzalo sie że gry powszechnie popularne i bijące wszelkie rekordy jak np. Smash czh Fortnite nie znajdowały zbyt wiele uwagi ze strony forumka, można wręcz odnieśc wrażenie że tematy tych gier są martwe lub gra w nie tylko Jakub.

 

Sam też od dłuższego czasu dostrzegam, że gry które osobiście lubie raczej nie cieszą się w tym miejscu popularnościa (ostatni przykład Outer Wilds). Być może to kwestia tego, że preferuje nieco inne gry niż większość użytkowników? Nie wiem.

 

A jak jest z wami? Jesteście raczej w forumowym mainstreamie, czy również macie takie gry o których raczej nie podyskutujecie na forum bo nie ma z kim?

Odnośnik do komentarza

No Black Ops 4 czy ogólnie Call of duty to też dobry przykład bo to gry bardzo mainstreamowe wszedzie poza forum.

 

Ciekawym przykładem jest też ostatnia popularność CTR na forumku (całkiem uzasadniona IMO bo gra wydaje się bardzo dobra). Ale chyba wszyscy zgodzą się że Mario Kart mimo że jest bardziej popularny to może pomarzyć o takim przyjęciu na forum. Fajnie było też patrzeć jak forum przeżywało kilkaset tysięcy osób na streamie Death Stranding ( oczywiscie tego nie krytykuje).

 

Wydaje mi się że na tą specyfike forum składa się co najmniej kilka czynników. Najważniejsza jest chyba struktura wiekowa, nie mam danych ale wydaje mi się że forum mocno się starzeje i brakuje tu nowych młodych twarzy. Dwa że większość tutaj osób wychowała się jako dziecko w specyficznej kulturze (przykład Crasha) i jest to grupa zdecydowanie dominująca. Nie ma oczywiście nic w tym złego, ale trochę szkoda że największe forum konsolowe jest tak homogeniczne, bo moim zdaniem większa różnorodność na pewno pozytywnie odbiłaby się na jakości dyskusji.

 

Ale to tak odchodząc od tematu ;)

15 minut temu, hav7n napisał:

nokogo do gry w SoT tu nie znajdziesz 

Wybacz, ale nie szukam

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...