Skocz do zawartości

PSX Extreme 258


Oceń okładkę PSX Extreme 258  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 258 - Resident Evil 2

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 258 - Far Cry New Dawn



Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Emtebe napisał:

 

Kolejna jego bzdura trafia do druku?? :/ Poprzednio uśmiercił THPS5, twierdząc, że gra już nie działa. Nie zadał sobie nawet trudu weryfikacji tego, że dawno temu wyszedł patch i gra działa jak złoto. A jeszcze wcześniej ktoś narzekał na jego wtopę z RE. Perez, może zamiast "automatycznej korekty tekstów", można by też zapodać weryfikację rzetelności tekstów? Człowiek czyta jego teksty i nawet nie wie, co jest prawdą a co bzdurą :-)

 

https://www.push-start.co.uk
"Despite my unwavering fear of spiders, I even ventured a little further into the darkness to complete a side-mission for my recently acquitted ally above ground."

 

https://www.videogamer.com
"And it does last longer, owing to a hub structure that sees you alighting in open areas, taking on side missions, and either warring with or sidling round enemy factions."

 

https://press-start.com.au
"Despite existing in this new, open space, each of the various main and side missions that I had the chance to play felt like self-contained sections of a more traditional Metro game."

 

https://www.dualshockers.com/
"In the case of the area that we played, as I drove through the desert in a dilapidated old wagon to get to my next objective, pulling up the world map not only revealed the waypoint for the next main mission that would progress the story, but also highlighted different areas or paths (marked by a question mark) that held some kind of notable side mission or area to check out along the way."

 

Hm, musieli ze mnie zrzynać!

 

Tekst o THPS5 - napisany w marcu 2018 (do kwietniowego numeru), zaraz po tym jak nie działające od października 2017 serwery doprowadziły 16 marca do czasowego usunięcia gry z PS Store, w odpowiedzi na ogień z jakim spotkało się Activision z wyżej wymienionego względu. Grę owszem, naprawiono, jednak pech (w wypadku tekstu, nie samej gry i graczy, którzy mieli problemy) chciał, że stało się to niedługo po oddaniu tekstu, bodaj jeszcze przed tym jak numer wylądował w kioskach.

 

Wtopa z RE - nie myli się tylko ten co nic nie robi. Ty się czasem mylisz czy nic nie robisz?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Teraz Ci się zebrało na wyjaśnienia? Po przeczytaniu artykułu, gdzie uśmierciłeś THPS5 od razu odpaliłem grę, by zobaczyć, że działa. Napisałem od razu post w stosownym temacie, wołając Ciebie. Żadne wyjaśnienie się nie pojawiło z Twojej strony. Skoro wiedziałeś, że w momencie pojawienia się PSXE, Twój artykuł nie do końca jest aktualny, mogłeś napisać jakieś wyjaśnienie na moje zawołanie. Patch 1.06 pojawił się w marcu 2018. Zapewne jeszcze przed oddaniem Szmatławca do druku.

 

Można robić dużo i się mylić, a można też robić dużo, rzetelnie i się nie mylić.

 

Czytając tematy o kolejnych numerach, widzę, że Ty królujesz w takich pomyłkach. Przez to wyrobił mi się już odruch alarmowy jak czytam Twoje teksty. Niby czytam, ale wiem, że to co piszesz może mijać się z prawdą :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Emtebe napisał:

Teraz Ci się zebrało na wyjaśnienia? Po przeczytaniu artykułu, gdzie uśmierciłeś THPS5 od razu odpaliłem grę, by zobaczyć, że działa. Napisałem od razu post w stosownym temacie, wołając Ciebie. Żadne wyjaśnienie się nie pojawiło z Twojej strony. Skoro wiedziałeś, że w momencie pojawienia się PSXE, Twój artykuł nie do końca jest aktualny, mogłeś napisać jakieś wyjaśnienie na moje zawołanie. Patch 1.06 pojawił się w marcu 2018. Zapewne jeszcze przed oddaniem Szmatławca do druku.

 

Można robić dużo i się mylić, a można też robić dużo, rzetelnie i się nie mylić.

 

Czytając tematy o kolejnych numerach, widzę, że Ty królujesz w takich pomyłkach. Przez to wyrobił mi się już odruch alarmowy jak czytam Twoje teksty. Niby czytam, ale wiem, że to co piszesz może mijać się z prawdą :-)

 

Nie jestem na Twoje zawołanie kolego :-). Skoro odniosłem się do Twojej wypowiedzi, to w całości, a nie wybiórczo, czego jednak, jak widzę, nie mogę oczekiwać od Ciebie. To Metro Exodus ma w końcu te misje poboczne czy ich nie ma? Kolejna bzdura poszła do druku czy nie poszła?

 

Jasne, że można pisać dużo, rzetelnie i się nie mylić, najwyraźniej jednak nie jestem idealny, masz ci los. Można też pisać konstruktywną krytykę, a można też urządzać polowanie na czarownice. Tobie wyrobił się odruch alarmowy na moje teksty, mnie zaś na opinie tego rodzaju. Cierpią na tym ci nieliczni, którzy komentują zawartość magazynu również w innym celu niż jedynie wytknięcie komuś domniemanego błędu, którego, znów jak widzę, nie są w stanie nawet właściwie, lub jakkolwiek, wykazać. Co jakiś czas wraca temat braku aktywności w tym comiesięcznym wątku zg(Red.)ów - zgadnij dlaczego tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KOMODO napisał:

 

Nie jestem na Twoje zawołanie kolego :-). Skoro odniosłem się do Twojej wypowiedzi, to w całości, a nie wybiórczo, czego jednak, jak widzę, nie mogę oczekiwać od Ciebie. To Metro Exodus ma w końcu te misje poboczne czy ich nie ma? Kolejna bzdura poszła do druku czy nie poszła?

 

Jasne, że można pisać dużo, rzetelnie i się nie mylić, najwyraźniej jednak nie jestem idealny, masz ci los. Można też pisać konstruktywną krytykę, a można też urządzać polowanie na czarownice. Tobie wyrobił się odruch alarmowy na moje teksty, mnie zaś na opinie tego rodzaju. Cierpią na tym ci nieliczni, którzy komentują zawartość magazynu również w innym celu niż jedynie wytknięcie komuś domniemanego błędu, którego, znów jak widzę, nie są w stanie nawet właściwie, lub jakkolwiek, wykazać. Co jakiś czas wraca temat braku aktywności w tym comiesięcznym wątku zg(Red.)ów - zgadnij dlaczego tak się dzieje.

 

A ja nie jestem Twoim kolegą :-) Pytania o Metro nie do mnie. Tu babola wytknął Ci ktoś inny. Ale nawet nie zauważyłeś tego w ferworze pisania odpowiedzi :-)

 

Dla mnie koniec tematu. Babol w druku, brak wyjaśnienia, niesmak pozostał.

 

Gdzie te czasy Ściery, gdzie ganiał on redaktorów do wyjaśnień, jak pojawił się jakiś wpis na forum odnośnie babola? Ktoś tam kiedyś wspominał o nim, że człowiek na podstawie kilku wpisów na forum potrafił dokonywać zmian w Szmatławcu. To był dopiero naczelny :-)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Emtebe napisał:

Gdzie te czasy Ściery, gdzie ganiał on redaktorów do wyjaśnień, jak pojawił się jakiś wpis na forum odnośnie babola? Ktoś tam kiedyś wspominał o nim, że człowiek na podstawie kilku wpisów na forum potrafił dokonywać zmian w Szmatławcu. To był dopiero naczelny :-)

Zgredzi mają zamkniętą grupę (na fejsie czy gdzie tam) i tam sobie pewnie dyskutują o naszych postach. Szkoda, że nie pojawiają się tutaj.
Jedynie "Afera Shivy" przywołała na chwilę kilku.

Odnośnik do komentarza

@KOMODO wystarczy wklepać w google "metro exodus side quests" i wyskoczy, że gra takowych mieć nie będzie.

Piszą co prawda o jakichś zadaniach które można zrobić, ale nie będzie o nich wzmianki w dzienniku, ani żadnej nagrody, oprócz tego co ewentualnie w tej miejscówce znajdziemy. 

 

Wszystko zależy, jak się rozumie pojęcie zadania pobocznego. O bytności zadań pobocznych to pisali, ale rok temu. Widać to jedna z rzeczy, które się finalnie w grze nie pojawią. 

Odnośnik do komentarza

U mnie w mieście w jednym kiosku okładka z paniami z NRD a w drugim z RE2 :)

Numer na szybko przejrzany, plus za tekst HIV-a o swoich retro wspomnieniach (i za recenzje Asterixa, a myślałem o kupnie...)

 

Butcher chyba jak kogoś nie obrazi przynajmniej raz w każdym numerze, to ma zepsuty miesiąc, to jednak najgorszy zgred, nie znoszę chamstwa i obrażania się na krytykę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiotrekP napisał:

@KOMODO wystarczy wklepać w google "metro exodus side quests" i wyskoczy, że gra takowych mieć nie będzie.

Piszą co prawda o jakichś zadaniach które można zrobić, ale nie będzie o nich wzmianki w dzienniku, ani żadnej nagrody, oprócz tego co ewentualnie w tej miejscówce znajdziemy. 

 

Wszystko zależy, jak się rozumie pojęcie zadania pobocznego. O bytności zadań pobocznych to pisali, ale rok temu. Widać to jedna z rzeczy, które się finalnie w grze nie pojawią. 

 

PiotrekP - wszystkie cztery cytaty z zachodnich mediów, które przytoczyłem powyżej pochodzą z 17 stycznia i dotyczą właśnie tego samego fragmentu ("The Caspian") który ogrywałem również i ja. Co ja ci poradzę na to, że ogrywany przez nas rozdział zawierał opcjonalne zadania? Wiem, że powołujesz się na cytat z wywiadu, który niedługo po opublikowaniu tych relacji z hands-onów obiegł internet (dla niewtajemniczonych - człowiek ze studia stwierdził w wywiadzie, że w grze nie będzie side questów), ale skoro widzieliśmy je na własne oczy, a jeden z dziennikarzy nawet pokusił się o opis takiej przykładowej aktywności pobocznej (push-start UK), to dlaczego mielibyśmy pisać, że tego nie ma, skoro widzieliśmy na własne oczy, że jest? Nie są to jakieś potężne wątki poboczne, a proste zadania typu "przynieś mi jak będzisz miał chwilę", wciąż jednak istnieją i są opcjonalne.

 

Kicaj - kumam, szanuję za uwagę, przyznaję rację, puścił mi z lekka zawór bo wytyknięcie faktycznego błędu to jedno, a wzywanie do linczu bez weryfikacji zarzutu to co innego.

 

grzybiarz - to nie tak, że tutaj nikt nie zagląda. Istnieją jednak powody niechęci czynnego udziału w dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Recki telefonów i e-sport w PE? Nie, nie, nie.

Internety są tymi dwoma tematami dosłownie zawalone. Nigdy nie będziecie o tym pisali na tyle kompetentnie co wyspecjalizowane media.

Dla mnie najlepszymi materiałami w PE są te, których nie ma gdzie indziej, o których się nie pisze, przynajmniej nie pisze szeroko.

Chyba, że chcecie iść w slady PPE.pl, które to po rozszerzeniu profilu merytorycznie padło na pysk. A ostatnia rzeczą, której chciałbym w szmatławcu to podążanie sladami PE.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, dee said:

Recki telefonów i e-sport w PE? Nie, nie, nie.

Internety są tymi dwoma tematami dosłownie zawalone. Nigdy nie będziecie o tym pisali na tyle kompetentnie co wyspecjalizowane media.

Dla mnie najlepszymi materiałami w PE są te, których nie ma gdzie indziej, o których się nie pisze, przynajmniej nie pisze szeroko.

Chyba, że chcecie iść w slady PPE.pl, które to po rozszerzeniu profilu merytorycznie padło na pysk. A ostatnia rzeczą, której chciałbym w szmatławcu to podążanie sladami PE.

Mysle, ze ludzie grajacy na telefonach to o psxextremw nawet nie słyszeli, zupełnie inna grupa

 

Roger przypomina mi biznesowo Solorza- w sensie, ze pare rzeczy mu swietnie wychodzi, ale jak przestrzeli to przestrzeli. Duzo ma kompletnie nietrafionych ideii jak np ta

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Tokugawa1982 napisał:

Co do tekstów o fonach.

Tak ciężko nie czytać?

Wystarczy odwrócić stronę.

Typie, czego nie rozumiesz w idei tego tematu?

Ideą tego tematu są opinie czytelników na temat numeru.

Więc moja opinia jest taka, że nie jestem zainteresowany tego typu tekstami.

Innym się podoba? OK, super.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...