Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia kilku godzin pogrania i wchodzi ;) Wczoraj miałem sesje ze znajomymi i grało się miodnie. Mam nadzieję, że rozwiną to bardziej i dodadzą solo oraz duo :) 

 

16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

O co Ty się triggerujesz? Jak chcesz to samo ale bez BR to może zainstaluj sobie Titanfalla?

 

Niestety w większości puste serwery :/

Odnośnik do komentarza

Na duży plus movement, slizgi, wspinanie się, wykorzystywanie lin, balonów czy teleportow, śmiga się bardzo przyjemnie. Kolejny plus to dmg broni, nie padamy od czterech naboi, tylko trzeba trochę tego wystrzelac. Poza tym gdy padamy zawsze jest szansa że ktoś nas podniesie, nawet gdy zginiemy ktoś jeszcze może podniesc naszą kartę i nas wskrzesić, fajnie. Podział na trzy osobowe drużyny i klasy postaci, też należy zaliczyć na plus, zgrany zespół jest zdolnym do świetnych rzeczy. 

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, jedyny minus, niestety jest to BR. Więcej tu chodzenia, zbierania ekwipunku, niż samych pojedynków z innymi graczami. Nie rozumiem fenomenu tego trybu, wychowany na TD, CTF czy Koth, gdzie rozgrywka jest mega intensywna i trzeba być skupiony przez cały czas. Tu potrafię biegać przez 10 minut i nie wystrzelic nawet jednej kuli. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Według mnie każdy powinien zaczynać z pistoletem, bo jak się pechowo wyląduje, to osobą, która pierwsza złapie jakąś pukawę wygrywa. Bardzo wciągająca jest ta gra, ale chyba wolałbym, żeby nie było takie nacisku na zbieranie itemów, bo to tylko spowalnia grę.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Stillo116 napisał:

Kwestia kilku godzin pogrania i wchodzi ;) Wczoraj miałem sesje ze znajomymi i grało się miodnie. Mam nadzieję, że rozwiną to bardziej i dodadzą solo oraz duo :) 

 

 

Ja jestem stara data wychowana na DOOMie, Kwaku 2 i 3 itp. Dla mnie 10 sekund miedzy zgonami w Modern Warfare i Battlefield to było za duzo. 

Średnio prawie 4 MINUTY tutaj ( policzyłem od momentu kiedy klikasz "play" do początku zrzutu ) to juz jakaś kompletna kaszana. Tym bardziej ze jeśli nie masz farta i nie znajdziesz szybko pancerza toś jednostrzałowiec dla wszystkiego bardziej poteznego niz pistolet. Połączyć to z graniem z jakimiś randomami i mozna grać np godzine z czego 50 minut to siedzenie w menusach. 

 

A szkoda bo i artstyle fajny i postaci mi sie podobaja, i generalnie płynna rozgrywka itp. 

56 minut temu, Stillo116 napisał:

Niestety w większości puste serwery :/

 

No i trzeba mieć gre.. 

Odnośnik do komentarza

@Canaris Specjalistą od tych gier nie jestem, o nie, ale to jest chyba właśnie dodatkowy element wyróżniający BR od innych gierek - masz znaleźć sobie ekwipunek zanim zaczniesz walczyć. Niczym Snake w MGS - OSP (on-site procurement).

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, creatinfreak napisał:

Tylko aby ea nie s(pipi)iło tego mikrotranzakcjami w sezonach. a3602ba27c450be42924d2f25730dee4.jpg

W sensie? Bo imo w Fortnicie jest to zrobione bardzo dobrze i nie nachalnie. Raz wydasz 10$ i masz battlepassa, jeśli grasz to odblokowujesz walutę i bez wydawania real money odblokujesz sobie następny sezon. W zamian co lvl dostajesz jakies pierdoły typu skiny itp.

Odnośnik do komentarza

No tez sie z lekka zawiodlem, zagrałem 2 mecze i albo serwery nie wyrabiają, albo gra nie jest az tak plynna jak pisaliście. Graficznie też myśłałem, że będzie lepiej, ale najważniejsze że gra się spoko - jak kiedyś przeje mi się Blackout to na pewno pogram dłużej.

Odnośnik do komentarza

No ja wczoraj pyknąłem pierwszy meczyk. Oczywiście jeden z randomów na starcie wyszedł, bo nie mógł wybrać swojej postaci, ale z tym drugim dotarliśmy do pierwszej szóstki.
Ja miałem 3 kille i bawiłem się świetnie, choć muszę się nauczyć być ostrożniejszym, bo jednak trochę na pałę biegałem i się ślizgałem.
Na plus zdecydowanie feeling strzelania rodem z Titanfall 2, grafika, dynamika, movement, mapka, system komunikacji, revive kumpli, a na minus na razie nieczytelne itemy w postaci power upów, które różnią się tylko kolorami i niezbyt wiadomo, co chwytać. Podobnie zresztą z doborem broni, który jest mało czytelny, no bo te wszystkie wymyślone pukawki to jakiś kosmos i trzeba nauczyć się na pamięć (w PUBG z racji realistycznej konwencji wiadomo, co jest co).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...