Skocz do zawartości

Apex Legends


Ryo-San

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj graliśmy z kumplem i mieliśmy dosyć dziwną sytuację. Strefa była już wielkości główki od szpilki. My siedziliśmy na dole a druga drużyna na górze. Przy kolejnym zmniejszeniu strefy nie było już gdzie uciekac i oczywiście nas zabiło a ich nie. Dlaczemu tak się stanęło:ermm: Ich też powinno przecież zabić :(

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ryo-San napisał:

Wczoraj graliśmy z kumplem i mieliśmy dosyć dziwną sytuację. Strefa była już wielkości główki od szpilki. My siedziliśmy na dole a druga drużyna na górze. Przy kolejnym zmniejszeniu strefy nie było już gdzie uciekac i oczywiście nas zabiło a ich nie. Dlaczemu tak się stanęło:ermm: Ich też powinno przecież zabić :(

Tutaj sie liczy kto ma więcej apteczek i dłużej się może leczyć.

 

Dziś podobną akcje zrobiliśmy:

 

Nie ogarneli że drzwi można z wyskoku rozwalić xd

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Teraz, da$io napisał:

Grupa docelowa raczej  z wyższą średnią wieku. No i laski z dużym biustem i różowymi słuchawkami już się tak pewnie nie lansują na tych yutube'ach.

A coś jak to?

 

35642f71b333c046644ea15fa0f47bfe.jpg

Odnośnik do komentarza

pięknie niektórzy się miotają. 

 

Gracze Apexa niczym nie różnią się od Fortnite'a, ba w dużej mierze to ci sami ludzie. No ale racjonalizujcie sobie dalej i zaspokajajcie swoją potrzebę przynależności

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

@El Loco Chocko Widziałem podobną akcję na reddicie ze dwa dni temu. Teraz żałuję, że odblokowałem tego soy boy'a jako pierwszego :(

 

Niesamowicie uzależniająca gra, spędziłem w niej ponad 40h i nawet nie myślę o tknięciu niczego innego. Czasami idzie znaleźć takich randomów, że rozumiemy się całkowicie tylko samymi pingami i czujesz się jak z premade teamem. Z jednej strony nie podoba mi się to całe zbieractwo, ale z drugiej jest to zachęta do eksploracji i bez tego byłoby jakoś pusto. Pewnie długo posiedzę przy tym tytule, a jak jeszcze będą dawać nowy content co 3 miechy, to chyba gra zagości na stałe na HDD.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ryo-San napisał:

Mogliby dorzucić tryb solo. 

 

Nie bardzo, bo za dużo mechanik jest stworzonych pod coopa. Uzdrawianie w punktach, oznaczanie wszystkiego, niektóre Legendy byłby by też zbyt OP na solo i wszyscy by biegali np Lifeline. W składach robisz sobie buildy, np Bangladore rzucasz granat dymny a Bloodhunt odpala ultika i wszystko widzicie gdzie są przeciwnicy. Dla takich akcji pewnie zdecydowali się że tylko ekipa. 

W przyszłości pewnie dodadzą inne tryby, ale jak na razie przy tej ilości Legend to raczej będą się trzymać jednego trybu. Prędzej zobaczę nową mapę niż nowy tryb :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja sie nie dziwie - gierka wyszla im rewelacyjnie. Ich system oznaczania i szybkość z jaką się to robi powinien być wzorem do innych gier tego typu, podobnie jak szybowanie z dowódcą, możliwość swobodnego rozglądania się bez tracenia wysokości, czy oznaczania przeciwników w powietrzu. Nie powiem - pierwsze wrażenie mimo od razu wygranej było ciut gorsze, wczoraj po paru h sesji ze znajomymi zarwałem noc. :banderas:

Gra idealna do teamowych potyczek, ale i gry z randomami, mecze mozna wygrywac nie używając headseta, zdecydowanie polecam sprawdzić wszystkim, którzy nie wkręcili się w BR w innych grach!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

25 milonów graczy :obama:

 

Zabawnie byłoby oglądać teraz jak Apex Legends przejmuję koronę od Fortnite i Epic wypierdziela się na ryj ze swoim sklepikem, nie powiem. Ale z drugiej strony oglądanie sukcesu EA powoduje jakiś dziwny dyskomfort.

 

W sumie zastanawiam się co by było z Apex Legends gdyby to był tytuł w pełnej cenie i z długą kampanią reklamową. Pewnie EA by zdążyło wszystko zepsuć i gry nie kupiłoby więcej osób niż takiego Titanfall 2.

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze w życiu BR a i multi od bardzo dłuższego czasu. Zagrałem kilka meczy - pierwsze wrażenie  nuda, chodzę z teamem i mało akcji. Gram dalej, jednak nie takie nudne, potencjał na świetną zabawę jest, patrzę na zegarek a tu 5h zleciało raz dwa. Największy problem mam z tym że...jestem strasznie cienki - 9 lvl i zero killi, aż wstyd jak mnie dołączają do drużyny -_-

 

Niedawno kupiłem rdr, ac7 i re2, gierki za ponad 6 stów a będę się zagrywał w f2p, meh.

Odnośnik do komentarza

Fajnie to wygląda, chodzi. Pykalbym nawet ale celowanie na gałce to idiotyzm imo. Dobrze szczelało mi sie w Girsach ale fpp to niestety tylko wolniejsze single. 

To jak trzeba reagować w multi fpp to tylko mysza :/ inaczej wkrada sie irytacja.

 

Ale sam Apex podoba mi sie. Na krótkie sesyjki za free jak znalazl. 

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.