Skocz do zawartości

Perez

PSX Extreme 259

Oceń okładkę PSX Extreme 259  

27 użytkowników zagłosowało

1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 259

• 1
      0
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      0
    • 7
      2
    • 8
      8
    • 9
      4
    • 10
      10

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2019 o 16:07, Alastor84 napisał:

Bitwa o konsolowe subskrypcje (Dżujo). "Kupując grę w wersji cyfrowej, nie jesteśmy jej stuprocentowym właścicielem; jeśli usunięto ją ze sklepu (co zdarza się coraz częściej), nie pobierzemy jej ponownie". A to ciekawe... OutRun Online na PS3 "wyparował" parę lat temu z PSN i jakimś "cudem" nadal mogę pobrać grę. Mój znajomy kupił jakiś czas temu Superfrog PC (STEAM) (na pewnym serwisie) i bez problemu aktywował/pobrał grę (gra niedostępna od wielu lat na STEAM/PSN/XL).

A widzisz, ja na PSP kiedyś pobrałem FFVII i po jakimś czasie okazało się, że nie ma gry. Musiałem kupić nową wersję na telefon prawie trzy razy drożej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że koledzy się krępują, więc ja zapytam wprost:

@KOMODO. Jak przyrządzić jajecznicę z kaszanką?

To teochę klimaty post apo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że gram sobie w Far Cry 5 (gra nie jest aż tak stara, ej), zaczynam czytać reckę Far Cry New Dawn, a tu spoiler zakończenia (i jego wydźwięku). No k*rwa dzięki. Nie wiem na ile prawdziwy, ale dla mnie wystarczająca sugestia. Ja wiem, że fabuła FC to nie jest jakieś wybitne dzieło, ale no mimo wszystko zdemotywowało mnie to do czytania reszty i w ogóle recek. Jeszcze nie czytałem recki KH3 (a chciałbym), bo nadrabiam poprzednie części, więc no sorry ale wolę nie ryzykować, skoro korekta wzięła urlop...

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Mendrek napisał:

Nie wiem na ile prawdziwy..

No to teraz dzięki @Kicaj już wiem na ile prawdziwy, dziękuję, wiedziałem że mogę na ciebie liczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Mendrek napisał:

No to teraz dzięki @Kicaj już wiem na ile prawdziwy, dziękuję, wiedziałem że mogę na ciebie liczyć ;)

Ty normalny jesteś? Przecież ND to dodatek do FC5. Trzeba być deklem, żeby rzucać się o spoiler, który jest tak oczywisty, że bardziej się nie da. 

Gra od pierwszej zapowiedzi reklamowana jako post apo, więc czego ty oczekujesz? 

Spoilery z gierek xD jeszcze z spoilery z Far Cry xD

O recenzję Metro Exodus też się rzucasz, bo autor  napisał, że opuszczamy moskiewskie metro? 

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kiedy samodzielne dodatki do FC były powiązane z podstawkami? Czy Blood Dragon był następstwem FC3, a Primal FC4? Nie wydaje mi się, a jeśli już to w formie jakiś luźnych spin offów. Ten New Dawn traktowałem do tej pory tak samo, czyli ot Ubi zrobił sobie FC w klimacie post-apo. Sorry, ale idź trollować gdzie indziej...

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To rzymska dwójka. W sensie druga strona od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaa,no prosze,w biegu przegladalem i taki babol mi wyszedl. Podziekowal 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rogera krytykowałem wielokrotnie za wrzucanie masy szajsu do pisma. 

Ale teraz bedzie lizanie zada. Tekst "gry, które ukształtowały Rogera" był rewelacyjny. Mógł być spokojnie dwa razy dłuższy...no i w takich momentach mnie te ścierwa Marvelowskie bolą :/

Więcej w ten sposób, to idealne ujęcie retro!

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi