Jump to content

YETI

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy

Recommended Posts

Cenę podadzą zapewne w sierpniu. Jak nie pokażą w tym tygodniu konsoli to będzie mega zawód.

Chciałbym przypomnieć, że PS4 zostało pokazane oficjalnie: 11 czerwca 2013, jeśli pokażą konsolę w tym tygodniu, to jakby nie było - będzie pokazana wcześniej niż poprzednia. Mam też wrażenie, że ludzie nie śledzą jak wyglądają obecnie premiery dużych marek elektronicznych/lifestyle'owych.

O tym jak wyglądał informacyjny rollout Switcha chyba też ludzie zapomnieli :V  

P.S
Jim Ryan wspomniał o starcie produkcji, wygląd na 100% będzie ujawniony w tym miesiącu, albo wycieknie (a firmy wolą kontrolować informacje).

Jakby teraz nie pokazali konsoli, konkretnie jakiś mały pierd, to potem będzie im się tylko dupa palić, że słabo zagrali w marketing.

Posted (edited)

Myślę, że w listopadzie nikogo nie będzie obchodzić kto gdzie, kiedy i co zapowiedział. Nie ma to żadnego znaczenia.

PS. No, po designie konsoli bedziesz wiedział, czy się grzeje xd

Edited by Figaro

24 minuty temu, Bzduras napisał:

Za mało d w xd, więc nieśmiesznie. No (pipi)a, ile mamy czasu do launchu konsoli? Sześć miesięcy w najgorszym wypadku. Nadal nie wiem, jak to będzie wyglądać, czy będzie się grzać, czy będzie głośne, czy będzie łatwe do ewentualnego rozebrania samemu, jak będzie rozwiązane chłodzenie konsoli, jakie będą w niej porty - może Ciebie to nie interesuje, ale mnie tak. I dlatego imo pokaz gier jest bez sensu, skoro wiadomo prawie nic o hardware.

I ocenisz to wszystko i czy się buja i plastik trzeszczy po czymś takim?

Nic nie pisałem o bujaniu się i trzeszczeniu plastiku, ale już po pokazaniu zamkniętej konstrukcji będzie można jako-tako wnioskować choćby o wydajności układu chłodzenia. MS pokazało XSX - wiadomo, gdzie powietrze wlata, gdzie wylata, można z grubsza ocenić cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy, a to już daje podstawę do teoretycznej i przybliżonej oceny wydajności coolingu. Co - jak pokazała maszynka na filmiku od Ciebie - jest raczej ważne, co nie.

Nie, ważniejszy będzie zapowiadany teardown konsoli, bez pokazania jak wygląda APU i system chłodzenia, nie można specjalnie ocenić cyrkulacji powietrza w obudowie. Pokazanie konsoli to raczej wrażenie czysto estetyczne dla oglądających i nic więcej.

• Sad 1

No jeśli ktoś ma poważne obawy o chłodzenie, to imo powinien przynajmniej poczekać na teardown i wstępne testy, a nie pre-orderować sprzęt po tym jak zobaczy obudowę.

Pierwszy raz mam tak, że realnie mam o to obawy:o

Ja po prostu jestem ciekaw wyglądu. Czy pójdą jak MS w wysoką bryłę czy zachowają dotychczasowe ułożenie.

Fakt iż Mark Cerny oficjalnie zaznaczył problem głośności PS4 na marcowej prezentacji, pozwala mieć nadzieje że podejdą do sprawy poważnie.

Nie dawałbym wiary plotkom że Sony przeprojektowuje konsolę w ostatnim momencie z uwagi na problemy z chłodzeniem.

• Upvote 1

21 minut temu, Hendrix napisał:

No jeśli ktoś ma poważne obawy o chłodzenie, to imo powinien przynajmniej poczekać na teardown i wstępne testy, a nie pre-orderować sprzęt po tym jak zobaczy obudowę.

Coś czuję, że wstępne testy to zrobią gracze w dniu premiery. :reggie: 

• Upvote 1

Podobno PS5 jest już w produkcji więc dziwi mnie brak wycieków z fabryki. Żaden Tajwańczyk nie ma smart fona z aparatem w fabryce? :kaz:

Posted (edited)

Pewnie maja jakas umowę ze jak wycieknie foto konsoli to z automatu iles procent cena zakupu spadnie. Więc pilnują w fabryce 

Edited by benito82pl

To Chiny, pewnie za wyciek cała kadra idze pod pluton egzekucyjny.

11 minut temu, mugen napisał:

To Chiny, pewnie za wyciek cała kadra idze pod pluton egzekucyjny.

Gorzej, przeniosą ich na składanie xboxa

Bez spiny panowie ;)

• Haha 5

O której to w czwartek ma być?

22:00 - ta godzina powoli staje się standardem chyba, jeśli chodzi o prezentacje/materiały Playstation (poprzednie dwa SoP były też o tej).

• Upvote 1

1 minutę temu, Hendrix napisał:

22:00 - ta godzina powoli staje się standardem chyba, jeśli chodzi o prezentacje/materiały Playstation (poprzednie dwa SoP były też o tej).

A to o 22 się zaczyna? Bardzo dobrze bo mam służbę tego dnia od 7 do 19, tak więc zdążę sobie na spokojnie i jeszcze piwko kupię. 

Posted (edited)

Sony idzie na bogato jeśli chodzi o promowanie tej konfy :notbad:

Godzinę temu, Hendrix napisał:

Prezesem SIE został europejczyk i nagle eventy od sony o ludzkiej porze dla tej części świata, a nie jak kiedyś trzecia rano - pobudka na konfę e3 ;) 

Edited by MBeniek
  • Upvote 2