Jump to content

YETI

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy

Recommended Posts

1 godzinę temu, da$io napisał:

Przykro mi stary. W związku można być asertywnym. Spróbuj.

Aha, i połowa forum na ulicy xd

28 minut temu, czarek250885 napisał:

O Panie. Zyskają trochę przychylności społeczności amerykańskiej, ale za przeproszeniem wkur... Resztę świata. Nie wiem czy marketingowo im się to opłaci? 

Tak.

Ja bym nie dramatyzował, pewnie prezentacja odbędzie się co najwyżej kilka dni później a to tyle co nic.

Godzinę temu, Ma_niek napisał:

Jak to bedzie prawda to niech sie gonia z ta swoja konsola

Nie wiem na ile MrboomstickXL jest rzetelnym źródłem informacji, ale brak Smart delivery to byłby prowy headshot w kolano ze strony Sony. Ale jestem też pewny że najbardziej zagorzali fani marki znaleźliby jakieś dobre wytłumaczenie dlaczego lepiej płacić za grę dwa razy niż raz.

Jaki szajs. Z powodu zamieszek przekładać strim XD. Co jeszcze? Może kometa w nas yebnie?

18 minut temu, SpacierShark123 napisał:

To co Last Of Us 2 znów zostanie przełożone ? Ameryczka ? Tragedia ? 

No właśnie, premiery giereczek też powinni przesunąć bo przecież kto będzie w nie grał skoro małpy w usa chodzą po ulicach?

USA to największy rynek, nie mogą sobie pozwolić na ruch który może im zaszkodzić wizerunkowo.

• Like 1

IMO dwa tygodnie obsuwy będą.

I pewnie inaczej trochę skondensują prezentację. 

Plus inne eventy tez pewnie się przesuna.

• Upvote 1

To jest korporacja, im nie chodzi o przychylność i jakąś empatie. Ataki na sklepy z butami na ten moment przyciągają całą uwagę mediów. To im sie nie kalkuluje. Myślę, że za dwa tygodnie pokażą konsolkę.

• Upvote 2

Z racji zamieszek nie będzie żadnych gier z przemocą więc szykujcie się na Knacka 3. 

• Sad 1

Bardzo dobra decyzja Sony. Nie czas na gierki jak źle się dzieje na świecie. Będzie spokój, będą gierki. Mam też nadzieję że przesuną TLOU2 i wytną z gry przemoc.

• Haha 1

25 minut temu, Basior napisał:

IMO dwa tygodnie obsuwy będą.

Za dwa tygodnie spalą Biały Dom albo ukradną Kongres. 

Ciekawe co by się u nas działo, gdyby udusili cygana... Już widzę ten marsz Romów przez Warszawę :shieeet:

• Haha 1

23 minuty temu, suteq napisał:

Z racji zamieszek nie będzie żadnych gier z przemocą więc szykujcie się na Knacka 3. 

Nie obiecuj:frog:

Dunkey mówi, że Knack to jedna z 7 najlepszych gier ever, to chyba dobrze :shieeet:

Jeszcze żaden czarny w historii tak mocno nie wpłynął na rynek technologii.

Imo maja w dupie tego murzyna, chodzi wyłącznie o to, ze ich prezentacja przeszłaby bez echa w USA.

Z drugiej strony pokazuje jak aroganccy są. Oni na serio myślą, że gdyby nie obecna sytuacja to cały świat by oglądał prezentację gierek? Fuck off sony. Znow mam blue balls przez nich.

• Downvote 3

To się nazywa virtue signaling i ogólnie jest całkiem sprytnym ruchem od strony PR. Jak zrobią prezentacje i to tak gracze będą oglądać a teraz zdobywają punkty udając, że się niby troszczą o ludzi i jakieś tam wartości.

• Upvote 2

A mieli dobrą okazję żeby zaoszczędzić i odnosząc się do aktualnych wydarzeń wykorzystać gotowe zdjecia ze starszej kampanii:

Sony_a8cf38_1829678.jpg

• Upvote 1

Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, że jakiś Chińczyk z fabryki zrobi rysunek na kartce całej bryły konsoli i wrzuci do sieci?

25 minut temu, Starh napisał:

Imo maja w dupie tego murzyna, chodzi wyłącznie o to, ze ich prezentacja przeszłaby bez echa w USA.

Nieeeee 

Posted (edited)
1 godzinę temu, suteq napisał:

No właśnie, premiery giereczek też powinni przesunąć bo przecież kto będzie w nie grał skoro małpy w usa chodzą po ulicach?

Obecnie zakupy gierek w tym zwierzyńcu robi się tak. 

Więc nie zdziwi mnie kolejny obsuw, jeżeli sytuacja w przeciągu kilku najbliższych dni nie ulegnie poprawię. 

Edited by YETI

2 godziny temu, suteq napisał:

Ja i żona uwielbiamy Knack-a i szczerze liczę na trzecią część. Do tego Ratchet i jesteśmy w domu. 

Nie wiem co oni tam ćpają w tym sony ostatnio, przekładać pokaz gier, bo protesty o działania policji. Co ma piernik do wiatraka ? Celują w target murzyni z getta, antifę, czy przeciwników politycznych Trumpa, czy graczy i dzieciaki ? Idiotyczna wymówka. 

Activision to nawet z tej memicznej formatki na serio skorzystało: