Jump to content

YETI

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy

Recommended Posts

Nie wyszły, bo to Sajlenty bez numerków.

Biorac pod uwage ostatnie dokonania konami to nie zdziwilbym sie jak by nowy silent hill to bylo battle royale

Nie no plota jest chyba o soft reboocie.

Który już chyba pod postacią Shattered Memories już raz był.

Już raz niezdrowo się podniecałem nowym Silentem - P.T. którego potraktowali okrutnie, więc nie wierzę już Konami w nic.

Plotka to: Konami licencjonuje IP i to w zasadzie tyle udziału tej firmy, reżyser - Keiichiro Toyama, art director - Masahiro Ito, Akira Yamaoka odpowiedzialny za OST, dev to oczywiście Sony Japan Studio, planowana data premiery 2021, soft reboot, duży budżet jak na studio - to tyle.

(poza plotką, to w zasadzie pewny brak Piramidogłowego, Ito nie cierpi tego, że ta postać występuje w innych Silentach niż  2-ce :V)

1 godzinę temu, Basior napisał:

Nie no plota jest chyba o soft reboocie.

Który już chyba pod postacią Shattered Memories już raz był.

To była bardziej alternatywna wersja jedynki mocno bazująca na jednym z jego zakończeń. Swoją drogą fabularnie najlepsza zaraz po dwójce.

Piramidogłowy poza tym amerykańskim tworem chyba nie pojawiał w innych grach, przynajmniej z tego głównego nurtu.

3 godziny temu, Soul napisał:

Co tam Yeti mówiłeś beka i rozczarowanie?

Rozwiń myśl, bo nie wiem o co ci chodzi? 

Posted (edited)
18 minut temu, SlimShady napisał:

To była bardziej alternatywna wersja jedynki mocno bazująca na jednym z jego zakończeń. Swoją drogą fabularnie najlepsza zaraz po dwójce.

Piramidogłowy poza tym amerykańskim tworem chyba nie pojawiał w innych grach, przynajmniej z tego głównego nurtu.

Pojawił się w Homecoming i Downpour. Ponadto, w Origins była jego zmodyfikowana wersja - The Butcher. No i pamiętajmy o filmach.

Edited by Czoperrr

Ten shatered memories to ostatni dobry silent.ale tak formuła gry by teraz nie przeszła .

2 godziny temu, oFi napisał:

dualshock jest z przewagą koloru białego :shieeet:

W sensie, że biały kontroluje czarnego:yao:

Posted (edited)

Shatered Memories dobry? No chyba nie. Ni to straszydło, ni to survival horror ot uciekamy od jakiś stworów po generycznych lokacjach. Ciekawy soundtrack i fabuła to wszystko. Już wyżej Origins stawiam.

Edited by Dr.Czekolada

7 minut temu, Czoperrr napisał:

Pojawił się w Homecoming i Downpour. Ponadto, w Origins była jego zmodyfikowana wersja - The Butcher. No i pamiętajmy o filmach.

Downpour to chyba bardziej humorystyczny easter egg/ending niż pełnoprawny udział(coś jak UFO z jedynki). Poza Homecoming nie odczułem w grach, żeby ta postać była głupio wykorzystywana.

20 minut temu, YETI napisał:

Rozwiń myśl, bo nie wiem o co ci chodzi? 

Tak chciałem zaczepić odnośnie odwołania imprezy przez Sony :P

2 minuty temu, Soul napisał:

Tak chciałem zaczepić odnośnie odwołania imprezy przez Sony :P

Jasne że jest rozczarowanie, bo w czwartek mieliśmy zobaczyć pierwsze gry na PS5. Rozczarowanie i beka samą konferencja? Jak się odbędzie i będzie prezentowała poziom Insaid Xbox, to jak najbardziej. 

33 minuty temu, YETI napisał:

Jasne że jest rozczarowanie, bo w czwartek mieliśmy zobaczyć pierwsze gry na PS5. Rozczarowanie i beka samą konferencja? Jak się odbędzie i będzie prezentowała poziom Insaid Xbox, to jak najbardziej. 

Myślę że nic gorszego nie da się zrobić, inside xbox to było nieporozumienie, bardziej strzał w swoich fanów. Liczę, że MS nie zrobi takiego błędu w lipcu. O Sony się nie martwię bo oni wiedzą jak zrobić show. Myślę że będzie sporo gameplayu niż jakiś śmiesznych filmików nic nie wnoszących. 

18 minut temu, czarek250885 napisał:

Myślę że nic gorszego nie da się zrobić, inside xbox to było nieporozumienie, bardziej strzał w swoich fanów. Liczę, że MS nie zrobi takiego błędu w lipcu. O Sony się nie martwię bo oni wiedzą jak zrobić show. Myślę że będzie sporo gameplayu niż jakiś śmiesznych filmików nic nie wnoszących. 

Ja tam nie czułem aby ktoś do mnie strzelał, pokazali parę na prawdę świetnych pozycji więc nie rozumiem w ogóle tego płaczu i haseł typu nieporozumienie, miały być multiplatformy i były, fakt z tym AC pojechali...ale cała reszta OK, MS pokazał gry dla każdego co w tym złego? tym bardziej, że było wiadome co pokażą. 

17 minut temu, Soul napisał:

Ja tam nie czułem aby ktoś do mnie strzelał, pokazali parę na prawdę świetnych pozycji więc nie rozumiem w ogóle tego płaczu i haseł typu nieporozumienie, 

Nie pokazali nic nextgenowego, a na to wszyscy czekali. Poza tym te gierki, takie se, żadne hiciory.

2 minuty temu, aph napisał:

Nie pokazali nic nextgenowego, a na to wszyscy czekali. Poza tym te gierki, takie se, żadne hiciory.

Że tak pozwolę się zapytać, grałeś już?

Jeśli nie to wiesz co masz robić.

Yeti i aphormo jak zwykle najbardziej zawiedzeni

• Haha 1

2 minuty temu, zloto napisał:

Że tak pozwolę się zapytać, grałeś już?

Nie, ale to nie zmienia faktu, że takich gierek będą dziesiątki już w pierwszym roku konsol. 

14 minut temu, aph napisał:

Ale nikogo nie interesuje co ktoś sobie uroił bo MS od początku mówił, że to będą gierki Third Party więc gdzie tutaj ma być next gen? 

• Upvote 1

Teraz, suteq napisał:

MS od początku mówił, że to będą gierki Third Party więc gdzie tutaj ma być next gen? 

Eh, no właśnie nikogo to nie obchodzi co MS mówił. Ludzie czekali na bomby, a nie było. Analogiczna sytuacja do wykładu Cernego.