Jump to content

YETI

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy

Recommended Posts

27 minut temu, kanabis napisał:

No ale co z tego. To tylko konfa. Wirus, zamieszki w stanach zaraz beda znowu pozary  w australi , wybory w polsce. Co za poje,bane czasy. Kiedys jak cos sie mialo odbyc to sie odbywalo chyba ze nie wiem wybuchla II wojna swiatowa. A teraz kur.wa gierek dla dzieci nie pokaza bo w stanach zabito czarnucha ktory odsiedzial wczesniej 5 lat za napad z bronia w reku. No ale teraz byl innym czlowiekiem, dzien dobry mowil, staruszki przez pasy przeprowadzal.

Chore czasy

1. To nie "tylko konfa". To część strategii marketingowej dla globalnego produktu, który ma się sprzedać w dziesiątkach milionów sztuk. Sony ma dużo do zyskania za pomocą tej konferencji, szczególnie jak weźmiesz pod uwagę jak zostało przyjęte ich ostatnie wystąpienie.

2. To nie gościu jest tu istotny, bo on był tylko punktem zapalnym. Tu chodzi o całą przemoc policyjną w Stanach. To stary problem, który musiał w końcu wybuchnąć. Ja tam to śledzę, bo u nas w Polszy policja też kulturą osobistą nie grzeszy, a przecież Polacy dalej mają kompleks amerykański i myślą że tam jest jakieś El Dorado.

Czasy są rzeczywiście chore, ale uważam że łatwo zrozumieć dlaczego Sony przekłada konfe.

• Upvote 4

USA to jakies 35 % calego rynku Sony. Robiac teraz konferencje przeszlaby ona bez echa a moze jeszcze by im sie dostalo ze pokazuja zabaweczke dla dzieci w tak trudnym okresie.

23 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Teraz jest analogiczna sytuacja, rzeczywiście.

No ale chyba jest obok temat o xboxie zeby sie klepac po pleckach prawda? 

3 godziny temu, kanabis napisał:

No ale co z tego. To tylko konfa. Wirus, zamieszki w stanach zaraz beda znowu pozary  w australi , wybory w polsce. Co za poje,bane czasy. Kiedys jak cos sie mialo odbyc to sie odbywalo chyba ze nie wiem wybuchla II wojna swiatowa. A teraz kur.wa gierek dla dzieci nie pokaza bo w stanach zabito czarnucha ktory odsiedzial wczesniej 5 lat za napad z bronia w reku. No ale teraz byl innym czlowiekiem, dzien dobry mowil, staruszki przez pasy przeprowadzal.

Chore czasy

"kurła co mnie obchodzi że w stanach są największe protesty od 60 lat, chcę by firma która ma tam siedzibę, pracowników i ogromną część rynku nie przekładała z tego powodu największego eventu od lat, policja zabiła człowieka normalna rzecz poza tym był notowany wiec mi go nie szkoda"

pozdro XD

a za używanie słowa czarnuch powinna być jakaś nagroda od moderacji

Też się jarałem tym eventem, no ale trudno, można poczekać troche dłużej. Sony nie działa charytatywnie ani dla idei, w ich interesie jest, żeby startować z nową genracją i nikt nie przełoży premiery konsoli w listopadzie, bo w czerwcu są protesty.

• Upvote 7

4 godziny temu, kanabis napisał:

No ale co z tego. To tylko konfa. Wirus, zamieszki w stanach zaraz beda znowu pozary  w australi , wybory w polsce. Co za poje,bane czasy. Kiedys jak cos sie mialo odbyc to sie odbywalo chyba ze nie wiem wybuchla II wojna swiatowa.

Nie dramatyzuj. Dla korporacji PR jest najważniejszy.

• Upvote 1

14 minut temu, aph napisał:

Dla korporacji PR jest najważniejszy.

I PR'owo wyszli na tym bardzo dobrze. Info o przesunięciu eventu jest najbardziej lubianym tweetem jeśli chodzi o elektroniczną rozrywkę (aktualnie ponad pół miliona like'ów). 

12 minut temu, MBeniek napisał:

I PR'owo wyszli na tym bardzo dobrze.

Jasne. Dobrze, że problem jest naglasniany. Ale wątpię czy cokolwiek tam się zmieni.

• Upvote 1

Nie mówiąc o tym, że teraz żadna firma nie chce być "tą złą", która ma w dupie black lives i protesty w tej sprawie, więc wszyscy będą wszystko przekładać ;)

2 godziny temu, estel napisał:

Nie mówiąc o tym, że teraz żadna firma nie chce być "tą złą", która ma w dupie black lives i protesty w tej sprawie, więc wszyscy będą wszystko przekładać ;)

Byle te przesunięcia nie przeszły na lipiec. Z drugiej strony i tak te konsolę wychodzą w listopadzie, więc się zmieni tyle, że będziemy wiedzieć wszystko a i tak sprzętu nie będziemy mieli. Eh cóż za czasy. 

9 godzin temu, czarek250885 napisał:

Byle te przesunięcia nie przeszły na lipiec. Z drugiej strony i tak te konsolę wychodzą w listopadzie, więc się zmieni tyle, że będziemy wiedzieć wszystko a i tak sprzętu nie będziemy mieli. Eh cóż za czasy. 

Szanse na premiere PS5 w listopadzie są bardzo małe, szczerze zaczynam wątpić, że w tym roku konsola będzie w sklepach.

Mamy czerwiec, Sony przesuwa konferencje na której ma pokazać gry - nie było mowy o prezentacji samej konsoli. Coś mi tu śmierdzi, czasu jest naprawdę mało.

Bedzie na swieta. Obiecuje wam. Znam sie na przepowiedniach, przepowiedzialem ze do lata koronki nie bedzie i po wielkanocy znikla. Tak bedzie. 

2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Mamy czerwiec, Sony przesuwa konferencje na której ma pokazać gry - nie było mowy o prezentacji samej konsoli. Coś mi tu śmierdzi, czasu jest naprawdę mało.

No ale na co malo jak ona jest juz dawno w produkcji? Rownie dobrze moga w mikołajki zapowiedziec a w boze narodzenie sprzedawac

A ja myślę, że Playstation 5 w ogóle nie ma i nie będzie, a to wszystko to jedna wielka żydomasońska mistyfikacja.

• Thanks 1

19 minut temu, mugen napisał:

a to wszystko to jedna wielka żydomasońska mistyfikacja.

To jak koronawirus i szczęśliwe życie.

5G usmaży nam mózgi nim Sony pokaże PS5. Już mnie coś głowa dziwnie pulsuje.

Sony zwleka bo wie ze jeszcze tak z 2 lata by sie przydaly zeby developerzy dobrze poznali ps4 i wykorzystali jej maksymalny potencjał

• Upvote 1

47 minut temu, Katoze napisał:

5G usmaży nam mózgi nim Sony pokaże PS5

PS5G - przypadek? :notsure:

Posted (edited)

Edited by YETI
  • Upvote 1

6 godzin temu, YETI napisał:

giphy.gif