Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież te baterie w DS4 V2 dobrze trzymają, co wy piedolicie. Mam dwie pady V2 i trzymają cały dzień. Ostatnio kupiłem ten jagodowy DS4 i elegancko gra z tą nową baterią w porównaniu do V1 gdzie tam była kupa.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Faka napisał:

Przecież te baterie w DS4 V2 dobrze trzymają, co wy piedolicie. Mam dwie pady V2 i trzymają cały dzień. Ostatnio kupiłem ten jagodowy DS4 i elegancko gra z tą nową baterią w porównaniu do V1 gdzie tam była kupa.

Cały dzień? To znaczy ile dokładnie grasz? Mało wymagający jesteś. Bateria w V2 jest chyba taka sama jak w V1.

 

Co do pada ze zdjęcia, ewidentnie widać wzorowanie się na padach Razera do PS4.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Starh napisał:

To nie jedyne zdjęcie tego pada @YETI

Nie wygląda to na fejk, jest kilka ujęć.

Wiem, pierwsze zdjęcie pojawiło się koła dni temu, pad miał identyczny kształt, tylko bez touchpada. 

13 minut temu, Pupcio napisał:

Akurat Touch pad jest spoko ale ten głośnik i światełko niech wywalą

Głośnik niech zostanie, już jestem przyzwyczajony jak w multi U4 informuje mnie, że odmówił mi się granat. Niestety, developerzy zbytnio z niego nie korzystają. Swiatełko na śmietnik. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzyhu923 napisał:

Cały dzień? To znaczy ile dokładnie grasz? Mało wymagający jesteś. Bateria w V2 jest chyba taka sama jak w V1.

 

Co do pada ze zdjęcia, ewidentnie widać wzorowanie się na padach Razera do PS4.

Mało wymagający? :yao:

 

Na jednym posiedzeniu w The Division DS V2 - pograne 10 godzin, a dalej trzymało. Wiem, bo mam porównanie, mam srakę DS V1, którego nie używam.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Chcę tylko powiedzieć, że o fake nietrudno, Sony opatentowało pada z touchpadem, opatentowało też pada, którego można rozdzielić (trochę na wzór switchowych), więc wystarczy tylko śledzić newsy i voila.


 

Spoiler

Ale nie zdziwiłbym się, gdyby touchpad byłby w finalnej wersji DS5

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Kurcze, a mi się to światełko akurat bardzo podoba. Ma w sobie coś konsolowego, głośnik out. 

No, możesz sobie niebieskim światłem poświecić po oczach w nocy, żeby nie zasnąć podczas grania i jak prawdziwy G R A C Z napyerdalać do samego rana.

Odnośnik do komentarza

@Faka Mnie rzadko cały dzień. Na DS3 były to na oko ze trzy, bo jakiś baran postanowił zmniejszyć o połowę pojemność akumulatora, dodać lampę, głośnik i nowszy BT. Cały ten pad to porażka ergonomiczna z idiotycznym przyciskiem-smyroblatem i jeszcze głupszymi wtopionymi w kształt obudowy share/option, nie wspominając o gałkach analogowych, z których się ześlizgują palce (mogli dać wklęsłe jak w X360 i ich pierwszym analogowym przed DS lub od biedy całe wypukłe bo przynajmniej tam można jeszcze było oprzeć poduszkę). Jedyny plus to guma i znacznie lepszy kształt).

 

@oFi To nie był przeciek tylko oficjalna prezentacja. I czy fajny to wątpię, chyba że oczekiwałeś darmowego wibratora co-op (no ok, wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że wibracji nie będzie)... ;P

 

@Hendrix Też bym się nie zdziwił jeśli chcą zachować wsteczną kompatybilność. Ten smród będzie się za nimi teraz ciągnął tak jak dwa ekrany NDS i smyroblat WiiU u Nintendo.

 

- - -

 

To akurat prawdziwy joypad (prototyp DS4). ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.