Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, YETI napisał:

 

 

Wygląda całkiem realnie i nie jak render. 
O ekranikach w touch padzie była mowa już jakiś czas temu - a Sony pewnie też widzi jak sprzedają się gry na "dotykowego" handhelda Nintendo (i to 3DS), więc pewnie coś odgapia. Tyle, że by to pykło, to i Microsoft musi mieć podobny patent. No chyba że będzie jak Six Axisem i tej grze o smokach (Lair).

Odnośnik do komentarza

Na reset potwierdzone - to fake. Heh

 

Dodatkowo koleś z Kotaku zamieścił takowe info

Cytat

Look, as I've been saying since roughly March 2018 (in this very thread), next-gen is coming in 2020. That Semiaccurate article saying 2018 (lol) got people's hopes up for 2019, but by now I hope it's clear that the PS5 ain't coming out this fall.

And, despite all the rumors about devkits being out (usually from rumormongers who are wrong more often than not), the number of people briefed on next-gen is still very limited. Even within companies like, say, DICE, there'll be a small team of engineers who now have a rough idea of specs, and everyone else will know when they need to know. Not a lot of devs are disclosed on next-gen right now.

In other words, don't expect much in the way of substantial leakage just yet. The only thing to know for sure is that both Sony and Microsoft are aiming higher than that "10.7 teraflops" number that Google threw out last week. (And, as has been reported, Microsoft's got a few things in the works.)

 

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby mało baterii zżerało światło w DS4, to teraz miałby być jeszcze cały wyświetlacz xd? Zresztą problem zawsze był nawet nie w samej obecności tych zbędnych bajerów, co w braku możliwości ich wyłączenia. Grałem ostatnio dosyć dużo na PS3 i w temacie żywotności baterii przeskok na PS4, gdzie nie jestem w stanie skończyć gry bez kilku ładowań, jest mocarny. 

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze jest to ,że DS4 z tych gier w które grałem (a grałem mało, PS4 mam od wakacji ubiegłego roku) to najlepiej jego możliwości wykorzystuje GTA5 z poprzedniej generacji. Rozmowy telefoniczne lecą z pada plus jak nas policja goni to pad fajnie miga w kolorach syren xD Pad ma fajne możliwości ale nikt tego nie wykorzystuje nawet samo Sony w swoich eksach olewa temat. Panel dotykowy do zaorania, nie wiem po co mi taki gładzik który zmusza mnie do oderwania kciuka plus jest mniej dokładny niż gałka. Głośnik i światełko bym zostawił gdyby faktycznie to było w jakiś fajny sposób wykorzystywane a tak dla mnie temat do zaorania. 

 

Sam ekran na padzie niby spoko jak z TV znikną nam znaczniki i pojawią się na padzie tak samo pasek życia itp. Jednak czy to jest warte krótkiego życia na baterii plus droższego pada w produkcji? Osobiście wątpię chyba ,że było by to fajnie wykorzystywane. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to Redzi na pytanie czy CP 2077 wyjdzie na next geny, odpowiedzieli, że jest taki plan. Zaskoczenie żadne, mam tylko nadzieję, że jak gra wyjdzie, to już jakiś next gen będzie na rynku, bo nie chce i się w to grać na 1.8 terafanka. 

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-03-27-cyberpunk-2077-na-ps5-i-xbox-scarlett-cd-projekt-nie-wyklucza

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, u55r napisał:

Problem baterii w DS5 można rozwiązać tak że zrobić pad na kablu jak to miało miejsce w PSX i PS2. :potter:

Nie wiem czy żartujesz, ale dla mnie taki pad z wystarczająco długim i cienkim kablem byłby jak najbardziej na plus. Oczywiście w przypadku, gdyby bateria miała być tak samo żałosna jak obecnie. Ewentualnie mogliby dać wybór, tak jak to było w przypadku pada do 360-tki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, YETI napisał:

Ogólnie to Redzie na pytanie czy CP 2077 wyjdzie na next geny, odpowiedzieli, że jest taki plan. Zaskoczenie żadne, mam tylko nadzieję, że jak gra wyjdzie, to już jakiś next gen będzie na rynku, bo nie chce i się w to grać na 1.8 terafanka. 

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-03-27-cyberpunk-2077-na-ps5-i-xbox-scarlett-cd-projekt-nie-wyklucza

 

No bo tak będzie, już dawno to pisałem. Teraz w Q1 2020(znam już dokładny miesiąc jbc) wychodzi Cyber na ps4, xbox i PC, a na premierę nowych konsol na jesień 2020 dają ulepszoną wersję(możliwe że z DLC). PS5 devkity w CDP są już od jakiegoś czasu i mocą bardzo przypomina nowego xboxa. Na pewno nie będzie przepaści między ps5 a scarlertt. Padów nowych nie mają. Wiem za to jaka będzie następna gra Redów :kaz: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, krzyhu923 napisał:

Nie wiem czy żartujesz, ale dla mnie taki pad z wystarczająco długim i cienkim kablem byłby jak najbardziej na plus. Oczywiście w przypadku, gdyby bateria miała być tak samo żałosna jak obecnie. Ewentualnie mogliby dać wybór, tak jak to było w przypadku pada do 360-tki.

No przecie można grać na kablu. Wpinasz kabel i grasz, nie chcesz na kablu to odpinasz kabel :lapka:

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, sprite napisał:

No bo tak będzie, już dawno to pisałem. Teraz w Q1 2020(znam już dokładny miesiąc jbc) wychodzi Cyber na ps4, xbox i PC, a na premierę nowych konsol na jesień 2020 dają ulepszoną wersję(możliwe że z DLC). PS5 devkity w CDP są już od jakiegoś czasu i mocą bardzo przypomina nowego xboxa. Na pewno nie będzie przepaści między ps5 a scarlertt. Padów nowych nie mają. Wiem za to jaka będzie następna gra Redów :kaz: 

Czyli CP2077 w dniu premiery na 1.8tfl :sapek:

A jak kupie w dniu premiery, to będą musiał kupować jeszcze raz wersję na PS5, czy może wystarczy ta płytka z PS4? :nosacz3:

Możesz mi napisać na pw co siedzi w next genach, nikomu nie powiem. xD

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, oFi napisał:
Godzinę temu, Kyo napisał:

Ofi to nie był pad z przecieków tylko z zapowiedzi PS3. 

 

To był leak DS4 z devkitu PS4.

 

ps4_controller_orbis.0.jpg

 

Tak, ale finalnie się wycofali z tego designu.

Nic się nie musieli wycofywać, bo pad jak i sam dev-kit to nie to samo co finalnie trafia do użytkownika.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, grzybiarz napisał:

No przecie można grać na kablu. Wpinasz kabel i grasz, nie chcesz na kablu to odpinasz kabel :lapka:

Niby tak, ale to wejście na kabel w DS4 nawet w porównaniu do DS3 jest słabe. 

Odnośnik do komentarza

Różnicą między xboxem one/ps4, a next genami będzie to iż obecne konsole już w momencie ich wydania były kilka lat do tyłu względem PC.

Jeśli nowe będą mieć 11-12TF to mocą dorównają kartą ze średniej/wyższej półki w 2020 roku, nie będzie sytuacji, w której w dniu premiery mają mniejszą moc niż karty graficzne z low tieru. Zresztą same TF też nic nie znaczą, Vega więcej niż parę odpowiedników Nvidi, a w testach wypada gorzej. Wszystko zależy od architektury.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.