Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam się spoko gra zarówno na Dualshocku od PS4(głównie dzięki temu że gałki są w większej odległości od siebie niż we wcześniejszych padach) jak i na padzie od Bonera, za to miałem problem z padem od X360 bo wku.rwiał mnie ten koszyczek na baterie przy moim sposobie trzymania i niemałych "grabiach". A no i pad od bonera jednak jest trochę za ciężki z tymi bateriami przy dłuższej posiadówie ;)

Odnośnik do komentarza

Touchpad jest ok tylko ujowo go wykorzystuja w grach.
W niektorych grach fajnie sprawdzaly sie skoty typu smyrasz w górę otwiera sie mapa w lewo questy w prawo eq w dół skille itd.
Dzieki temu nie musisz przeklikiwac kilku okienek w bardziej skomplikowanych grach.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Berion napisał:

Gdybyś miał na tyle otwarty umysł jak niedawno deklarowałeś, to przynajmniej brałbyś pod uwagę możliwość istnienia bytu (bo ja na ten przykład biorę pod uwagę, że może żaden takowy nie istnieć), którego nie ogranicza wymiar czasowy. Co za tym idzie, zdolnego projektować wszechświat, wszystko co się w nim znajduje, w całej rozpiętości każdego z wymiarów. Ostatnio wśród antyteistów i ateistów coraz bardziej popularna jest hipoteza symulacji. A taka koncepcja już powinna być ci bliższa niż Jezus w sandałach, bo z grubsza działa na tej samej zasadzie minus moralność. Gdybyś się przyczepił do ewolucji, a schodząc jeszcze niżej do losowości to zacznij od zrozumienia dlaczego z nano świata losowości wyłania się nasz makro w pełni (?) deterministyczny. Albo zagraj sobie w jakąś gierkę lub napisz kolejny głupi post na forum, bo to zdaje się znacznie lepiej Ci wychodzi. I jeszcze jedno: podział na biologię, chemię itd. jest sztuczny. Nie ma czegoś takiego, jest tylko i wyłącznie matematyka - to że sobie tak podzieliliśmy naukę jest konsekwencją naszych ograniczonych zasobów przetwarzania i magazynowania danych na dosyć krótkiej przecież osi czasu.


O chooy, emotka "WTF" to za mało - niech moderacja dorzuci jeszcze jakąś z przerażeniem w oczach.
 

3 godziny temu, Berion napisał:

Widocznie opatrznie zrozumiałeś mój komentarz.


Przestań już z tym bogiem :kaz:

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

za młodu to się piło Amareny, Patyki czy inne Komandosy, gdzie żeby to wypić to robiło się tzw "Turbo Ptysie" lokalna woda gazowana "Krynka" plus własnie tanie wino. Wchodziło to aż miło, pewnie dlatego teraz nie zarabiam grubych milionów 

Żeby nie robić off-topu też jestem za opcją wyłączania opcji świecenia światełka. Konsolę pewnie kupię na day one bo ja lubię wydawać pieniądz oraz dlatego że jestem nieszczęśliwym człowiekiem. 

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

Ja nie widzę sensu braku opcji wyłączenia tego światełka. Dotyk w padzie też zbędny, równie dobrze mogę smyrać analoga w menusach. 

 

Za to głośnik bardzo fajny bajer i nawet kilka gier go sensownie wykorzystało. Wykorzystanie światełka podobało mi się tylko w GTA gdy goniła nas policja. Jednak gdyby nie było tych 3 bajerów a przykładowo zamiast tego normalna bateria to kupiłbym taką wersję DS4. Tak mnie to denerwowało ,że kupiłem długi kabel aby mieć pada podpiętego do konsoli w razie padnięcia baterii, z czasem nawet przestałem wypinać kabel. 

Odnośnik do komentarza
Ja nie widzę sensu braku opcji wyłączenia tego światełka. Dotyk w padzie też zbędny, równie dobrze mogę smyrać analoga w menusach. 
 
Za to głośnik bardzo fajny bajer i nawet kilka gier go sensownie wykorzystało. Wykorzystanie światełka podobało mi się tylko w GTA gdy goniła nas policja. Jednak gdyby nie było tych 3 bajerów a przykładowo zamiast tego normalna bateria to kupiłbym taką wersję DS4. Tak mnie to denerwowało ,że kupiłem długi kabel aby mieć pada podpiętego do konsoli w razie padnięcia baterii, z czasem nawet przestałem wypinać kabel. 
A nie wpadłeś na pomysł by go ładować z ładowarki telefonu?

Mniejszy lag na BT jest niż przez kabel. Podobno

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Touchpad jest ok tylko ujowo go wykorzystuja w grach.
W niektorych grach fajnie sprawdzaly sie skoty typu smyrasz w górę otwiera sie mapa w lewo questy w prawo eq w dół skille itd.
Dzieki temu nie musisz przeklikiwac kilku okienek w bardziej skomplikowanych grach.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Mega wujowe. Tak idiotycznej i niewygodnej nawigacji po menu jak w Days Gone, do którego pijesz nie widziałem jeszcze w żadnej grze... Nie mówiąc już o tym, że często można przez przypadek dotknąć ten syf i przywołać menu kiedy go nie potrzebuję. Jak lubisz takie debilizmy to kup sobie Wii, WiiU albo Pstryka, tam Nintendo co generację na siłę wstawia jakieś sprzętowe niegrywalne gówno.

 

Żadnych paneli dotykowych, żadnych żarówek, żadnych wibratorów, żadnych akcelerometrów/żyroskopów, żadnych głośników, żadnych DAC, żadnych innych wydziwiań typu zmiana faktury powierzchni (o jak ja mam nadzieję, że to fantazja któregoś "redaktora")! Chcę normalnego joypada do grania, który nie kosztuje 200zł przez naszpikowanie go zbędnym gnojem...

Edytowane przez Berion
  • WTF 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcą wstecznej kompatybilności z PS4 to i żarówa i smyroblat będą na pewno w "DS5". A swoją drogą to ciekawe co Sony rozumie pod pojęciem wstecznej kompatybilności. Na PS4 gry z PSP i PS2 są wydawane jako gry na PS4 (podczas gdy jedynym natywnym kodem jest tam emulator), mimo że można je rozebrać i użyć na swoich exploitowanych old genach. Za czasów PS3, takie gry były wyraźnie oznaczone, a w czasach pierwszych dwóch projektów GUI PlayStation Store miały swoje osobne kategorie. Xbox One nie obsługuje żadnych gier z poprzednich generacji, a mimo to nie przeszkadza im tego reklamować jako kompatybilność wsteczna (rekompilacja pod środowisko docelowe to de facto kod natywny platformy docelowej, a więc potrzeba źródeł starej gry i zespołu, który ją przekonwertuje na nową konsolę). Sony zaczęło coś brzęczeć o wstecznej kompatybilności w aspekcie PS Now co już jest gwałtem na logice i groteską samą w sobie (bo w takim razie można powiedzieć, że Windows mógłby być wstecznie kompatybilny z np. PS2 gdyby PS Now było na nim dostępne). Obyśmy dostali wirtualizator PS4 i emulatory PS3, PS2, PSP i PSX, a nie usługę streamującą obraz...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Pad to ma byc pad. Niech skupia sie na jakości plastiku, wykończenia a nie jakies guwno dodatki z których nikt nie korzysta. Ja juz dawno wyyebalem wibracje w obu konsolach bo co mi to ma pomoc w celowaniu headow? :reggie: celujesz, typa w ciebie napyerdala i odnosząc obrażenia wibruje pad i zesrasz sie a nie celniesz. 

 

Bateria. To ma byc doyebane a nie bzdety dla (nene). 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...