Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Premierowy xbox one też był bardzo dobrze wykonany, z plastiku który nie strzelał pod wpływem temperatury. Dwie rzeczy mnie tylko wku.rwiały (pipi)owa wtyczka od zasilacza(wystarczyło lekko ruszyć i potrafiła się zluzować) i rysy szybko zbierał na gładkiej części obudowy(tak jak PS4). No i praca napędu to przepaść na korzyść xboxa.

Odnośnik do komentarza

Też jestem tego zdania. Lwia część konsol z jakimi miałem do czynienia do tej pory robiła świetne wrażenie na starcie i tylko PS4 uznam za jakąś chwilową anomalię. Druga sprawa, że PS4 z pewnością też chciało konkurować cenowo z aż o 100$ droższym Xboxem, a teraz cena i moc mają być podobne. To dobrze prognozuje na jakość wykonania piątki.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie 500e to bardzo fajna cena za nowego plejka , bardziej ciekaw jestem jakie kolosy wyjdą na premiere by zachęcić do kupna bo obecnie specjalnego ciśnienia brak . Dealbreaker jak dla mnie to i tak będzie wsteczna kompatybilność , jeżeli uda się sony wprowadzić wsteczną a do tego podnosić rozdziałkę i klatkarz w grach to lece na premiere. 

Odnośnik do komentarza

w szoku jestem, że nikt jeszcze o tym nie gada, ale

 

PS5 oficjalnie bedzie mialo wsteczną kompatybilność, SSD, ray tracing i więcej. 

 

https://www.wired.com/story/exclusive-sony-next-gen-console/ 

 

Konsolę ponownie tworzy Cerny i na pewno nie będzie wydana w 2019.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, funditto napisał:

Jakby jeszcze dali premierę na wiosnę byłoby idealnie

Jest taka szansa, chociaż raczej wątpliwe. PS3 w EU debiutowało w marcu, ale w JP i US na jesieni.

Przypuszczam, że premiera będzie miała miejsce w okresie świątecznego szału, czyli listopad 2020, ale sam trzymam kciuki za wiosnę.

 

Co do BC z PS4 i SSD. Wspaniale wieści. To pierwsze, bo będzie można sprzedać czwórkę, a to drugie, bo gry wreszcie będą się odpalać jak rakieta.

Teraz czekajmy na oficjalną prezentację dla prasy (coś jak w lutym 2013 w NY z PS4). Stawiam na okres około E3 - maj/czerwiec 2019. Po tym wywiadzie to już chyba przesądzone.

Odnośnik do komentarza

Jak sony da wsteczną to się zdziwię mocno. Z biznesowego punktu widzenia sony lepiej wypada robiąc remastery, a dodanie wstecznej (+ obsługi blu ray z ps4) to będzie mocny strzał w stopę. 

Ale chętnie bym również propsował taki krok w kierunku gracza. Prosiak to najbrzydsza konsola na rynku (premierowa ps4 jeszcze cieszyła oko jedynie). Jakby ps5 wyszło z takimi ficzermi to prosiak ląduje w wędzarni.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, YETI napisał:

Ależ Sony wyskoczyło. 

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-04-16-ps5-wsteczna-kompatybilnosc-8k-ray-tracing-ssd-pierwsze-informacje-od-sony

 

Wyobrażacie sobie dzień premiery, D-Day jak nic :rotfl:

 

 

Cytat

Gdy redakcja Wired wspomniała o Death Stranding, siedzący obok rzecznik prasowy stwierdził, że gra zadebiutuje na PS5, ale inżynier pracujący nad konsolą kolejnej generacji znacząco się uśmiechnął, zawieszając głos. Może to sugerować, że produkcja Hideo Kojimy będzie tytułem przejściowym.

 

Oho, czyli będzie Hideo na PS4 oraz PS5 równocześnie jak Phantomowy ból swego czasu na ps3 i 4 :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...