Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

 

B7 i C7 bebechy takie same, tylko podstawką się różnią i kolorami oblamówek, jeden srebrny drugi czarny. Najlepiej poczytaj sobie https://hdtvpolska.c...y/oled/lg-oled/ , znajdziesz tam każdy model z wymienionych.

Ja właśnie wczoraj wziąłem tego B7 w 55calach (podobno B7 i C7 schodzą bardzo dobrze, ja nie dostałem od ręki, jutro do odbioru). Kosztował 7999zł, z tego 200 wraca na konto i chyba jakaś listwa grająca gratis. Gwarancji nie przedłużałem, chcieli 800zł.

 

dzięki za odpowiedź. E7 oprócz soundbara ma jeszcze ok. 10% wyższą jasność HDR, ale to nie jest warte tych 5 tysięcy według mnie

 

będę w takim razie celował w LG B7 65 cali, można go dostać za 11,5 tys. co jest chyba dobrą ceną za tej klasy telewizor

Odnośnik do komentarza

Pięknie dziękuję :) Rozumiem, ze przetestowany i ogólnie "warto"? :) Nie chce pchać się w 4K itp. Serio, jakoś kompletnie mnie to nie kręci obecnie, a na 65 cali (i więcej) zwyczajnie nie mam u siebie miejsca.

 

Ziomek w recenzji w sumie troszkę marudzi...

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/sony-kdl-49we755-test.html

 

:/

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Amer jesli masz PS4 Pro i chcesz FHD to chyba nie ma lepszego modelu. HDTV pisali ze tylko Pro ci obsluzy HDR i pelen zakres barw ( diody LED takie same jak z X93! :sir:  )

@zloty a jaka kwota dysponujesz do kupna ?

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Malibu, zamieszałeś mi teraz ostro :) Wypowie się ktoś jeszcze? Cenowo tak samo, no i nie wiem teraz, brać ten WE75 czy LG od Malibu... Mądre głowy, doradźcie.

 

Zależało mi by zmieścić się w tych 3000PLN właśnie, ale jednak nabyć coś sensownego, a nie usilnie pchać się w 4K itp.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Absolutnie NIE polecam

http://www.tvtest.pl/telewizory-lg-2017/

Matryca RGBW czyli chu.j a nie 4k

 

Telewizory UHD, które mają trudności z wyświetleniem niektórych detali nawet w rozdzielczości HD, a pewne elementy w rozdzielczości UHD pokazują całkowicie rozmazane, z pewnością można określić mianem „pseudo UHD” 

 

przykro mi UJ7500-UJ8000 to takie oszukane 4K.

 

edit- HDR tylko z nazwy, gorszy kontrast niz w TV HD ? Co to kur.wa jest ? malibu lapiesz minusa za to (pipi)

 

wogole 4K za 3 kola kto w to wierzy xD

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Amer nawet się nie zastanawiaj i łykaj tego sonego. Jedyne do czego można się przyczepić, to matryca 60Hz, ale jak głównie do grania to bez różnicy. Jeśli byś oglądał dużo sportu, to trochę niekonfortowo.

Masz tu go chyba w najlepszej cenie

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-49we750.bhtml?gclid=EAIaIQobChMIsIPlksyy1wIVqRXTCh2Zqw23EAQYASABEgKnaPD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CLuFvdzMstcCFQiIdwodXwcPdg

 

Dostępny jest w Galeri północnej i Legionowie w Maximusie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Marzy mi się nawet 85 calowy tv. Wiadomo 4K, HDR i OLED.

 

Chciałem 75 cali ale mam teraz 65 cali i po porównaniu wymiarów to 85 wydaje się lepszy.

 

Mam nadzieje że w ciągu 2 lat coś ciekawego się pojawi. Może ceny będą ciut niższe ale w to raczej nie wierzę.

Odnośnik do komentarza

Piękny tylko skąd brać materiał 8K? Raczej niemożliwe żeby konsole czy nawet PC ( w wysokiej ale jeszcze znośnej cenie ) do tego czasu to ogarniały. Chyba że się mieszka Japonii bo tam chyba coś już próbowali z 8K.

 

Nie popełnię tego samego błędu co z 4K. Kupiłem jak było w miarę świeże i tylko parę filmów z YouTube obejrzałem. Dopiero od paru miesięcy jest lepiej w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...