Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

No to ładne rzeczy, a jak dzwoniłeś do nich to od razu wysłali serwisanta bez marudzenia byś wlaczal ta idiotyczne planszę?

Ja miałem pare tyg przed lekkie ślady już, ale kazali mi zrobić zdjęcie i powiem szczerze że wtedy słabo to wychodziło. 

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, easye napisał:

No to ładne rzeczy, a jak dzwoniłeś do nich to od razu wysłali serwisanta bez marudzenia byś wlaczal ta idiotyczne planszę?

Ja miałem pare tyg przed lekkie ślady już, ale kazali mi zrobić zdjęcie i powiem szczerze że wtedy słabo to wychodziło. 

 

 

Ja zgłoszenie robiłem przez internet i zdjęcie im od razu dodałem, tylko te swoje. Jak dzwoniła na drugi dzień, to tak tylko potwierdzić przyjęcie zgłoszenia i że przekazuje moje dane do serwisanta i abym czekał na telefon od niego.

Odnośnik do komentarza

Nie no LCD się nie psuje. Powiedzcie  to moim dwóm telewizorom, którym padło podświetlanie, wi-fi. A no i obydwa mały jakieś prześwity w ciemnych scenach, ale podobno jest to wada FABRYCZNA.

Log w R6 Siege pokazuje mi, że mam 147h na samym Xboxie One. Na PS4 będzie około 200h. 350h i zero wypaleń. W grze która przez cały mecz ma wyświetlony sztywny  HUD na górze ekranu. A  jak debil włączam ten test z każdym wysrywem easyego. I zanim skończę już zdąży się zlecieć  ekipa LCD i zaczynają się klepać po siusuaczkach- hehhhh wypalenia, głupki hheheh, masz plusika, masz xD 

Zastanawia mnie dlaczego wypalają się te paski i ile trzeba to (pipi) oglądać, żeby ekran szlag trafi? A czekaj przecież ja kupiłem OLEDa za 5 koła żeby grać w gierki i oglądać filmy i seriale a nie jakiś TVN xD 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, mozi napisał:

Uwielbiam to forum XD u mnie nie występuje więc (pipi)icie głupoty XD

Jest z tym wypalaniem problem i nie ma co zaciemniac rzeczywistosci. Na pocieszenie dodam że tego normalnie nie widać. 

 

Padło mi podświetlanie w TV LCD Samsung. True Story. Czy kupno LCD ma sens? czy wszystkim padnie podświetlnanie? Czy tv przetrwa 25 lat i będzie z dzieci na dzieci jak dębowa komoda po dziadku Janku? Dyskutujmy. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Ins napisał:

Czemu wypala się wam logo TVN'u w SDR, a HUDy z gierek w HDR nie ? Na jakim podświetleniu oglądacie telewizje ?

 

 

Ja mam tryb kino,  oświetlenie OLED 65, kontrast 90, jasność 42. Wypaliło mi wlasnie logo TVN i nicelodeon, a wcale nie było grane tego najwięcej. Netflix, HBO go, sporo więcej niż zwykła telewizja. Sporo piłki nożnej, a tu dawałem standard, bo na sporcie lubię bardziej żywe kolory.  Tak się zastanawiam, czy wogóle ma coś wpływ na te matryce, czy po prostu jak ma się wypalić, to się wypali.

Odnośnik do komentarza

Tak czytam was od jakiegoś czasu z tymi wypaleniami i zacząłem sam u siebie sprawdzać.

W tamtym tygodniu nic nie było funkiel nówka matryca, w poniedziałek nóweczka, w środe też czyściutko, a dziś włączyłem plansze i ręcę mi qwraaa opadły.

Przyznam, że TVN oglądałem wczoraj dłużej, ale ja pierd.ole panowie. Czy to wypalenia już??  gdzie to trzeba dzwonić?

Chris85 no weś zobacz u Ciebie tak nie ma?

no plama na oledzie jak chuy

5 tysięcy dałem

 

6Qe1jUv.jpg

Edytowane przez Fanek
  • Haha 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...