Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Fanek napisał:

Tak czytam was od jakiegoś czasu z tymi wypaleniami i zacząłem sam u siebie sprawdzać co jakiś czas.

W tamtym tygodniu nic nie było funkiel nówka matryca, w poniedziałek nóweczka, w środe też czyściutko, a dziś włączyłem plansze i ręcę mi qwraaa opadły.

Przyznam, że Tvn oglądałem wczoraj dłużej, ale ja pierd.ole panowie. Czy to wypalenia już??  gdzie to trzeba dzwonić?

Chris85 no weś zobacz u Ciebie tak nie ma?

no plama na oledzie jak chuy

5 tysięcy dałem

 

6Qe1jUv.jpg

Coś gruba ta ramka. Ten oled to z Ali Expres? 

Odnośnik do komentarza

Normalnie trzęsę portami. Zapomniałem, że niektórzy kupują telewizor na 10 lat xD

 

Nawet jak mi się coś wypali to i tak będzie to mniej męczące niż chvjowa czerń, kąty widzenia i lipne podświetlenie występujące w prawie wszystkich LCDkach. Tak więc mam wyj.ebane.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fanek napisał:

Tak czytam was od jakiegoś czasu z tymi wypaleniami i zacząłem sam u siebie sprawdzać co jakiś czas.

W tamtym tygodniu nic nie było funkiel nówka matryca, w poniedziałek nóweczka, w środe też czyściutko, a dziś włączyłem plansze i ręcę mi qwraaa opadły.

Przyznam, że Tvn oglądałem wczoraj dłużej, ale ja pierd.ole panowie. Czy to wypalenia już??  gdzie to trzeba dzwonić?

Chris85 no weś zobacz u Ciebie tak nie ma?

no plama na oledzie jak chuy

5 tysięcy dałem

 

6Qe1jUv.jpg

To samo miałem kilka miesięcy temu, czyli po roku. 2 tygodnie trzymali tvika, az w końcu wymienili matryce. Na szczęście mam dożywotnia gwarancje.

 

Reedycja..

I weź tu rób profesjonalna kalibracje. No nie da sie. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

Jeszcze w innych nawet nie służą do oglądania telewizji, tzw. "użytkowanie sprzętu klasy premium z glowa" - tak jak temat nakazuje xD

Telewizja w 2019 służy wyłącznie do oglądania wydarzeń sportowych. No chyba że jest się mamusią/ tatusiem 500+ to faktycznie trzeba  przez pół dnia słuchać kanałów informacyjnych, żeby nie przegapić jakiegoś zasiłku. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kokejba Hetero napisał:

Wyobrazilem sobie, jak siedzicie z lupa drukarska przed TV i sprawdzacie czy nie ma martwych pikseli wsrod tych 8847360 rozlozonych na matrycy. xd

Nie ma się z czego śmiać, to się nadaje co najmniej do Interwencji, Ekspresu reporterów lub do programu warto rozmawiać pospieszalskiego. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, YETI napisał:

Polecam japońskie tv marki S O N Y. Ludzie kupują jakieś koreance, a później płaczą że coś się odkleja czy wypala. 

Ktoś tu miła problemy z tv Sony? Bo osób na forum posiadających tv tej marki jest chyba sporo. 

 

No skoro mało kto ma przepłacone telewizory tej firmy to trudno by ludzie pisali o problemach xD

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...