Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, marbel007 napisał:

Dzwonili mi z LG że za mojego hot pixela (a wcześniej wypalenia) dadzą mi 55C9 - a mam 55B7.

Chyba dobry deal?

 

Daaamn, aż żałuję że nie mam problemów w matrycą :P C9 z VRR i 2.1 to świetna baza pod next-geny.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Square napisał:

Jakby wymienili na 65'', a tak to meh. (pipi)ać LG i ich OLEDy.

Dla mnie najlepszy deal. 65 by mi nie wlazło już - chyba musiałbym kupić nowe mieszkanie lub się wybudować.

Patrzę a na hdtvpolska nie ma jeszcze nawet recki a w sklepach stoi po 9999 zł :obama:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, yab napisał:

Niekoniecznie, można wykupić przedłużoną gwarancję i wtedy co dwa lata nowy.

Minimum 3 razy wymienisz :D

 

Wymieniają modele kiedy nie mogą wymienić matrycy? Mój B8 akurat do najnowszych nie należy. :cebula: 

Odnośnik do komentarza

Za 8500 i przy sprzedaży V40 którą dają, cena robi się całkiem rozsądna jak za tegoroczny model, który pojawił się w sprzedaży kilkanaście dni temu. 

 

Już cena wróciła do normy, promocja skończyła się po paru godzinach a nie w poniedziałek, pięknie udało się to rozegrać. :nosacz3:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Kocham ich. Jeszcze nie do końca wiem co ten tv potrafi ale jestem zadowolony z samego faktu że jest. Widać że jest o klasę wyżej niż B7, czarna grafitowa obudowa robi lepsze wrażenie. No i ta stopa. Głośniki są pod ekranem i ta stopa jest na całej długości więc teraz nie wiem jak wyprowadzić kamerkę z PSVR... No i trzeba było się nakombinować z ustawieniem go w mojej miejscówce - jak widać róg pokoju przy balkonie i rogówce. A i znów suwaczki pójdą w ruch by pod siebie ustawić obraz :( Domyślnie na każdym sygnale włączone TruMotion które mi nie pasuje.

Fajne że rozpoznaje sprzęty i można nimi sterować pilotem. W B7 miałem to tylko sparowane z dekoderem NC+ a teraz już nawet X1 i PS4 (te wykrył nawet zanim je włączyłem i z pilota mogłem w ogóle konsolę odpalić - magia) - teraz sterowanie BluRayem z pilota w końcu będzie.

Mam nadzieję że będzie też lepiej współpracował z moim telefonem LG G6, bo poprzedni jakoś długo buforował np. Filmy. Chyba to problem łącza i filmu 4K ale wolałbym gdyby sprzęty łączyły się bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza

Mireczki, pora zawiesić telewizor na ścianie i nie ukrywam, z racji budżetu górny limit to 100zl. Nie zapytam co konkretnie wziąć, a raczej to jakich marek powinienem unikać. Ktoś coś? B8 55”, VESA 300x200, TV niecałe 17kg.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Mireczki, pora zawiesić telewizor na ścianie i nie ukrywam, z racji budżetu górny limit to 100zl. Nie zapytam co konkretnie wziąć, a raczej to jakich marek powinienem unikać. Ktoś coś? B8 55”, VESA 300x200, TV niecałe 17kg.

Ja mam takie cudo, sprzedawane w salonie Sony Centre

 

puG0gFz.jpg

 

zmDanN9.jpg

 

Cena trochę wyższa od tej co wspominasz, ale może na necie znajdzie taniej. Ja dostałem za friko :sir:

Polecam ogólnie, dość łatwy montaż.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.