Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

XF85 49" to 3.6k. Nie wiem jak ten nowy Samsung, ale NU8002 ma już kilku użytkowników i bardzo sobie chwalą. No i 3.5k za 55", a to już robi różnicę. :lapka: 

No i z Soniaczy masz jeszcze tegoroczną linię XG, nie tylko 95, ale i modele niższe. Zapewne pewniaki, ale ja nie korzystałem.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

XF85 49" to 3.6k. Nie wiem jak ten nowy Samsung, ale NU8002 ma już kilku użytkowników i bardzo sobie chwalą. No i 3.5k za 55", a to już robi różnicę. :lapka: 

Tylko że NU to już tylko powystawowe, jedyne co mnie w RU zachęca do niego to 120hz matryca, a zależało mi na HDRze gdzie średni w zeszłorocznym NU podchodził pod 700 nitów, a w tegorocznym RU jest +/- 300 nitów :/ Jednak chciałbym te 55" bo jest to max co mi wejdzie na ścianę , na tą chwilę mam 50" Sony W809b. No lipa trochę, a jeszcze w kwietniu można było fabrycznie zapakowanego NU80 wyrwać :[  teraz wszędzie tylko mocno zmęczone egzemplarze z wystawy. 

Odnośnik do komentarza

Tak szukam sobie po tegorocznych modelach XG i rzeczywiście ten NU8002 ma nieporównywalnie lepszy HDR. No cóż, pozostaje czekać na dalsze niżki ew. 3.5k zainwestować od razu i różnicę w cenie modeli wyższych rozłożyć na raty.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Albo bandingo na dzień dobry po rozpakowaniu i odpaleniu. 

 

XE90 dostał oreło i andek śmiga jak trzeba. Plus Motion daje po pysku bez artefaktów z poprzedniej aktualki. Nawet taki ujowy Transformers 5 na Netflix kosi berecik a to nawet nie jest w UHD. Nasza Planeta w UHD jeszcze piękniejsze. 

 

HDR świeci jeszcze mocniej w gierkach. No dwa lata pyknely od zakupu i nie zamienilbym na inny model. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2019 o 13:53, kiseki napisał:

Mam Samsunga 65KS8000. Na co musiałbym się przesiąść żeby poczuć różnicę w jakości obrazu? Poniżej 65 cali nie chcę schodzić. Budżetowo pasuje wspominany tutaj LG B8, innych modeli nie znam. Cel, głownie gierki i filmy. 

 

Masz bardzo dobry TV, po co chcesz teraz zmieniać? Nie zobaczysz dużej różnicy poza czernią. Obecnie panuje zastój, 4K i HDR to wszystko co wystarcza na tę chwilę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...