Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.09.2019 o 19:26, funditto napisał:

Nie mam telewizji :/

A co masz? Chyba nie peceta? Wystarczyło korzystać jak z monitora do www i trup. I skąd wiesz, że się nie wypaliło? Oglądałeś jednokolorowe plansze jak na rtings?

 

Pytam, bo jeśli naprawdę się nie wypaliło to pytanie z czego korzystałeś, jedne są o małym ryzyku (duża większość), inne o ogromnym. Dla mnie dowodem wypaleń (poza rtings) jest brak monitorów OLED (Dell w chorej cenie może wymieniać matryce często) oraz zapisy w instrukcjach obsługi LG (nawet odnośnie proporcji 4:3).

 

Ale to nie kolejna dyskusja o wypaleniach, ale jakim cudem to osiągnąłeś (może oglądaniem filmów, tak tu się nic nie wypali).

Odnośnik do komentarza

Drogi forumku,

 

poszukuję telewizora 55 cali do nowego mieszania, ubzdurało mi się Ambilight ale nie chcę zbytnio przepłacać bo budżet ograniczony.

Znalazłem coś takiego - Philips 55PUS7303.

 

Ostatnio więcej czasu poświęcam na oglądaniu filmów niż graniu w gry wideo.

 

Jakieś inne propozycje w podobnej cenie?

 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, II KoBik II napisał:

Oledowcy jak tam wypalenia i inne guwna? Ktoś miał jakieś poważniejsze problemy? 

 

Jaki obecnie warto brać oled przy 65'? 

jak nie oglądasz telewizji/wiadomości to tak. Chociaz np. Magicowi wypaliło sie dziwinie kolko od Pugb.

ja nie szanowalem marki i korzystalem z TV jak z kazdego poprzedniego LCD i przy nastepnym zakupie na 100% do lcd wracam.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Panowie mam mozliwosc sprzedaży mojego 3-letniego tv Samsung UE50H6400 i dołożenia do nowego UE55NU7102 800zł. Warto? Wiem, że to nieszczególnie mocny tv ale biorac pod uwage moj obecny fhd kilkuletni I dopłatę 800zł może to dobre wyjście? Byłaby to wymiana raczej na rok-poltora, wtedy zmieniłbym na jakiś mocny 65’ a zawsze latwiej mi bedzie sprzedac uhd niz starszy fhd i odzyskać chociaz czesc pieniędzy. Czy po prostu wstrzymać się jeszcze rok i na razie nie wymieniać bo nie odczuje większej różnicy? 
 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...