Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zauwazylem po czasie. Ech :[

 

W sumie jeszcze 14 dni nie minelo, ale nie chce januszowac.

 

Dziwne, ze na pepper nic nie piszą o tym. Ani nigdzie w google po wpisaniu "cdaction, kody, samsung". Na 3500 zl to jeszcze nikt nie zszedl i dalej po 3999 zl najtansze na ceneo.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jakim napisał:

 

Może same się włącząły bo miałeś je jakims cudem sparowane po hdmi arc i co byś nie włączył to tv tez sie odpalał. Miałem chyba podobnie. 

 
  •  

Miałem 2 egzemplarze Q70r i jeden Q80r . Telewizor zachowywał się tak ze po wyłączeniu po około minucie sam się uruchamiał z logiem quled. Nie miałem nic podłączonego do telewizorów nawet połączenie z internetem zerwałem dla testów . W opcjach wszystko powyłączane a uwierz mi ze przez 1 miesiąc poznałem całe menu nie gorzej niż nie jeden technik z samsunga☺️ Do tej pory nie nam pojęcia co jest przyczyna cyklicznego włączania tych quledow . Oprogramowanie tez miałem najnowsze ale na starszym tez to się działo . Na samsung comunity pl opisałem sytuacje . „Problem z uruchamianiem. „  technicy z samsunga robili głęboki reset oprogramowania ale to tez nic nie dało.

ciekawy jestem czy u was tez takie cykliczne samoistne włączenia tych telewizorów występują ?

Edytowane przez mobie
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Jakim napisał:

Zawsze jak pytasz o takie coś podaj orientacyjny budżet jakim dysponujesz bo inaczej ciężko coś zaproponować.

 

Do 2k, szkoda mi wydawać więcej kasy. Da się w tym budżetowym przedziale znaleźć jakieś 50-55 cali? Nie musi mieć żadnych bajerów, ot żeby sobie w Gearsy 5 popykać czy w Death Stranding :P.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Jakim napisał:

Cos takiego nie. Wyglada jakby wlaczal włączał ci się wygaszacz ekranu czy coś. Moze miales ustawiony tryb sklepowy?

Miałem tryb domowy taki jak jest domyślnie po resecie, ambilight  Mode w ustawieniach tego trybu dalem timer na of i jasność ekranu wyłączona. W opcjach mialem wyłączone HDMI CEC, w ustawieniach sieci sterowanie poprzez urządzenie przenośne było na off. Aktualizacje automatyczne też na off. W telewizorze brak jakichkolwiek podłączeń, połączenie z internetem przerwane, baterie z pilota wyjęte. Nic to nie dało w 3 egzemplarzach to samo. Zero rozwiązania nie mam pomysłu co może być nie tak. Kusi mnie aby spróbować z q90 lub q85 elektronikę mają na zewnątrz w tym "klocku" ale jak będzie to samo to chyba zwariuje.. 

Edytowane przez mobie
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Figuś napisał:

 

50Hz za 2k, czyli więcej o 400 zł, niż w Samusngu co linka dałem wcześniej 1600 zł i 60 Hz. Czy jednak te Hz na poziomie lightowego pykania nie mają znaczenia?

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Powiedźcie komu bardziej wierzyć rtings czy hdtv? Chodzi o pomiary HDR i porównuje sobie wyniki obydwu stron, gdzie Q70 ma ponad 700 nitów na tej pierwszej, a ponad 520 na naszej polskiej. Komu wierzyć? Chyba, że porównuje ze sobą złe rubryki?


Z tego co pamiętam to RTINGS zaznacza, że modele, które wcześnie dostają do testów osiągają lepsze oceny niż sklepowe dla klienta. 
Poza tym to inny rynek więc i może jakość dla hamburgerów jest wyższa. 
Na wszelki wypadek sugeruję trzymać się liczb z HDtv. 

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, giger_andrus napisał:


Z tego co pamiętam to RTINGS zaznacza, że modele, które wcześnie dostają do testów osiągają lepsze oceny niż sklepowe dla klienta. 
Poza tym to inny rynek więc i może jakość dla hamburgerów jest wyższa. 
Na wszelki wypadek sugeruję trzymać się liczb z HDtv. 

Na stronie mają napisane, że sami kupują telewizory do testów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...