Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, bo nie ma sensu dalej zaśmiecać wątku o Odysei. A przy okazji pojawił się całkiem legitny wyciek

Cytat

-Assassin’s Creed (codenamed) Kingdom planned to come cross gen 2020

-Actual name is Assassin’s Creed Ragnarok

-Main character is ally of Ragnar Lodbrok and aids in the formation of Great Heathen Army

- Map is split into several kingdoms encompassing all of Great Britain, Denmark, Sweden, Norway, and Finland

- Kingdoms are split into regions that can hold settlements.

-Settlements have some customization and in game economy systems

- Large scale “conquest” battles return, and can be used to weaken enemy hold on regions and parts of the story

- Player does become an assassin and use hidden blade

- First Civ lore is a bit less than Odyssey, finding a vault and Mjolnir

- Game is developed primarily by Montreal

- Creative Director is Ashraf, Darby McDevvit is the Narrative Director

- Sofia is assisting but is planning on creating a DLC set in Iceland and using Yggdrasil to move across the 9 realms

- Co-op is returning, and can be used in most side quests and world exploration

- RPG mechanics, eagle, and ship combat is all returning

- Ship combat is toned down to focus more on exploration

- Game is more focused on exploration, removing question marks on the map, and making players want to explore locations for better loot (like Breath of the Wild)

- Larger emphasis on build and armor usage.

- Player has ability to change outfits on the fly, which can speed up or slow down notoriety build up in different kingdoms and stop Sheriffs coming after you

 

https://imgur.com/a/fuapUSp#vnOJ0FZ

 

i link do albumu z imgura

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko liczę na jakieś większe zmiany żeby nie męczyć tak bardzo formuły. :)

Dla mnie zrobienie Ragnaroka a nie Legion jest dla mnie mała oznaką takiego restartu. Wydaje mi się, że gdyby nie chcieli nic tu zmieniać to wydaliby dalej Rzym. 

Aczkolwiek mogę się mylić. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli liczysz na restart/zmiane formuly to się zawiedziesz.

 

Ubisoft znowu przeniesie wszystkie mechaniki z poprzedniej asasynow i wklei je do ragnaroka i poki ludzie to łykają to nie ma szans na jakieś większe zmiany

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2019 o 14:33, XM. napisał:

Przecież "restart" był dwie części temu, kolejne większe zmiany za 8 lat.

 

Dokładnie tak. UBI ma w zwyczaju tworzenie 3-4 części i zmiana ... gdzieś kiedyś czytałem, że oni to robią celowo i z rozmysłem. 

W sumie to jakiś sens. Tak czy owak ja również tą część zaliczę do jakby kontynuacji ... choć logicznie i fabularnie nie wygląda to w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Zdecydowana większość dotychczasowych plotek została zdementowana, więc póki co mało wiemy o grze.

 

Mam tylko nadzieje, że te, które mówią o jeszcze większym nacisku na elementy nadnaturalne kompletnie się nie sprawdzą. W DLC spoko, niech nawet będzie walka z Thorem i zwiedzanie innych wymiarów, bardzo chętnie. W podstawce niech potraktują to jak w Origins i będzie git.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest szansa, że dziś około 19 naszego czasu zobaczymy nowego Asasyna. Jeśli wierzyć wiadomościom, które w ciągu ostatnich kilku godzin wypłynęły na reddicie i reseterze.

 

Edit: Dodatkowo największe media growe m.in z Włoch czy Francji zapowiadają jakis stream/wydarzenie. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Gdzieś na Twitterze padła plotka że wersję next genową (Czyli w sumie PC). Liczę na Ray tracing jak w WD Legion. 

 

Wydaje mi się, że jest szansa na gameplay już dzisiaj, skoro nawet jacyś streamerzy mają pokazywać na swoich kanalach ten event, tak samo jak część prasy. Dla samego CG trailera czy ujawnienia loga gry i daty premiery byłoby to raczej dziwne.

 

Oby. Bo chce już zobaczyć to w akcji. 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bigby napisał:

Wydaje mi się, że jest szansa na gameplay już dzisiaj, skoro nawet jacyś streamerzy mają pokazywać na swoich kanalach ten event, tak samo jak część prasy. Dla samego CG trailera czy ujawnienia loga gry i daty premiery byłoby to raczej dziwne.

https://twitter.com/jasonschreier/status/1255453506053517312

 

gameplay w przyszłym tygodniu,

 

ciekawe z jakiej okazji pokażą gameplay?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.