Jump to content

Recommended Posts

Ronaldo na okładce - zarzuty o gwałt i usuwanie go z materiałów promocyjnych.

Neymar na okładce - zarzuty o gwałt i będzie usuwanie go z materiałów promocyjnych.

EA ma jakiegoś pecha czy ściąga go na piłkarzy? :D

Planuje powrót po dwóch latach no ale mam nadzieję że nie będzie gameplayu jak z gierek na komórkę

Może wreszcie kupię fifę i nie sprzedam po 3 dniach. Street może być prawdziwą rewolucją. O ile w ogóle się uda. 

Nie wiem czy dobrze widziałem, ale wczoraj gdzieś mi mignęło w internecie, że w street nie będzie można grać ze osobami z listy znajomych a tylko z randomami.

Zwykła latka do 19. Street? Ni ziębi i mam to w dupie. W końcu wiem, że nie wydam zlamanego grosza na to scierwo. Cześć EA. Zdechnijcie w końcu z tą obesraną serią. 

7 godzin temu, Voytec napisał:

Ronaldo na okładce - zarzuty o gwałt i usuwanie go z materiałów promocyjnych.

Neymar na okładce - zarzuty o gwałt i będzie usuwanie go z materiałów promocyjnych.

EA ma jakiegoś pecha czy ściąga go na piłkarzy? :D

Dobre części tylko z Messim na okładce :dunno:

Wrócę jak mi się pes znudzi ale na dziś jaram się okienkiem transferowym , wywaliłem Hazarda z Chelsea , Ramsey;a z Arsenalu , Kompanego z City i innych i czekam na nowe twarze :) Gram offline oczywiście i jedynie 20 zespołami Premierleague .

13 godzin temu, malin1976 napisał:

Wrócę jak mi się pes znudzi ale na dziś jaram się okienkiem transferowym , wywaliłem Hazarda z Chelsea , Ramsey;a z Arsenalu , Kompanego z City i innych i czekam na nowe twarze :) Gram offline oczywiście i jedynie 20 zespołami Premierleague .

Dzieki za info. 

Tryb street na pewno będzie sporą odskocznią od normalnej piłki i niewątpliwie jest to już jakaś nowość, która może przyciągnąć do kupna. Co do reszty zmian - uwierzę jak zobaczę, bo raczej "arkejdowy" gameplay nadal będzie obecny. 

Posted (edited)

dopóki nie wyjdzie nowa generacja, można obie piłki olać ciepłym kałem. na 19 stkę skusiłem się dopiero miesiąc temu, wygrałem wszystkie pucharki w sezonach z każdej ligi szybciej niż kiedykolwiek, bo jest nieco łatwiej nie dać się oszukać głupkowatemu gameplayowi i sprzedałem. W sumie powinno się 19 stkę za 10 zł do 18 stki dodawać

Edited by ścierpła mi noga

Poczekam aż gra wyjdzie za nim coś wypowiem się, nie raz EA reklamowało ze to game-changer nowości itp,itd a i tak zawsze coś psuja ze się nie da grac, co teraz finese strzały OP? główki będą OP? pace będzie OP? balans jakiś w grze to się dopiero pokazuje po 5-6 patchach 

19tka była tak spi.erdolona, że już gorzej chyba być nie może.

No zaje.bisty był balans w PESie 6 w którym Inter wszystko rozpyerdalał z Adriano na czele :rotfl:

FIFA 09 to ta w której był największy pace bitching? Trójkąt na Ronaldo albo Torresa i gol xD

tak szybko z pamieci
FIFA 13 - pace, pace i tylko pace
FIFA 14 - glówki OP, Lukaku í Benteke wszystko wbijali 
FIFA 15 - strzaly z daleka na dalszy wchodzili zawsze
FIFA 16 - fineese strzaly Ashley Youngiem nawet byly OP

9 godzin temu, _Be_ napisał:

No zaje.bisty był balans w PESie 6 w którym Inter wszystko rozpyerdalał z Adriano na czele :rotfl:

No. Juventus ich niszczyl :yao: spytaj Raulosa. Jedyny rywal z którym zawsze mialem problem. 

Nie wiem bartiz ja ino Del Piero - Amauri. Nie znam toresow i ronaldow. Tymi grali tylko cepy, tak jak cepy w pes6 Interem. Ale egelancko się ich wyjasnialo. 

1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

47 minut temu, Moldar napisał:

Jeden zespół na setki ich mocno nie zaboli zwłaszcza, że wszyscy zawodnicy będą w fut.

Dokładnie, dramy wielkiej nie będzie bo zawodnicy będą dostępni w FUT. Gdyby nie byli to zgadzam się cios byłby duży, ale głównie przez jednego zawodnika, który wiadomo co znaczy w karciance.