Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy zmienia rozgrywkę w tym PES 21 ,te 20 to takie (pipi) xd napastnicy ruszają się jak kloce, obrona praktycznie wszystko wygrywa,ten system dryblingu gałka to jakaś porażka.
Demo to w ogóle inna gra była,jeśli to będzie zwykły update to ja odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Basior napisał:

Hm jeśli dobrze rozumiem to oznacza to, że update zabierze mi licencję Milanu? No to świetny update.

To nie jest update w sensie aktualizacji do PES 2020, tylko osobna gra PES 2021, która niewiele się różni od 2020.

Odnośnik do komentarza

Jak grasz w myclub to jeśli posiadasz 2020 i spełnisz pewne wymogi to dostaniesz Veteran Bonus: https://www.konami.com/wepes/2020/as/en-sg/pc/topic/game-wepes2020-23083 + zniżka 20%: https://www.konami.com/wepes/2021/us/pt-br/all/

A wersja fizyczna 2021 mimo, że to season update to też z tego co widzę jest dostępna na różnych sklepach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Yhhh, powinienem byl zapytac zanim kupilem 2020, ale ok.

Czy w tej odslonie wszyscy pilkarze procz topowych to debile? 
Gram w ML lecz mialem 6 lat przerwy od PESow. Te cale yebane ustawienia, w ktorych spedzilem godzine zanim odpalilem pierwszy mecz. Grzebalem i grzebalem, jedyne na co bylo mnie stac to dwa gole w dziesieciu meczach. Po kazdym zas probowalem dalej grzebac, ale mam to gdzies. Gram na Super-cos-tam. Az tak niedorzecznie trudne to ma byc? Kiedys grywalem tylko na najwyzszych i bawilem sie swietnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, kes napisał:

Nope zadnych zmian w gameplayu. Jedyne na co mozna liczyc to poorawki w balansie ale to akurat ma miejsce za kazdym razem przy premierze data packow.

 

Ja mam preorder zlozony na edycje Arsenal, premiera jutra jesli dobrze pamietam?

Już od wczoraj/przedwczoraj można pobierać, odpalić będzie można o północy.

Odnośnik do komentarza
I jak tam, grał już ktoś? Ja póki co zagrałem tylko kilka meczyków w MyClub i póki co widzę zmiany na plus i fajniej mi się gra niż w 20. Aczkolwiek wiadomo, co złe to wyjdzie z czasem albo przy patchu
Da się dryblować? Czy obrońca zawsze ci zabierze piłkę?
Co bym nie zrobił w 20 to gość trzymający tylko x obroną zawsze mi piłkę zabierał.
Czy biegasz messim czy Nejmarem jeden chuyy czułem się jakbym jeździł czołgiem w jakimś Battlefield.



Ok gościu wydał spoko recenzję,
Gra jest o wiele płynniejsza oraz drybling został poprawiony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Da się dryblować, bo nie ma takich opóźnień jak w 20. Bo według mnie to właśnie w poprzedniej części często było tak, że biegniesz takim Messim czy Ronaldo na pałę i byle się przepchnąć i było to całkiem skuteczne. Tutaj jak odpowiednio wejdziesz obrońcą to duża szansa, że zagarnie on piłkę jak jest mocniejszy fizycznie, póki co wydaje mi się to wyważone. Ogólnie można fajne akcje konstruować, ale podania są za to mniej dokładne i łatwiej jest zgubić futbolówkę. Łatwiej też jest dobrze się ustawić i przeciąć podanie, piłka już tak nie przechodzi pod nogami broniącego. Nawet w 3 meczu, który grałem to jakiś gość mi gola nożycami strzelił Van Bastenem, co w 20 zawsze w niebo szło, w poprzeczkę/słupek albo obok bramki. Fajne bomby można z dystansu strzelać, aczkolwiek póki co jakoś dużo mi takich strzałów nie weszło. A i z pierwszej piłki strzały już nie są tak paralityczne, że zanim to zrobisz to 2 obronców już na tobie siedzi. Póki co nadal uważam, że jest dobrze i oby to się za bardzo nie zmieniło.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...