Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy Nintendo zaprezentowało nowego Switcha w wersji Lite. Wydaje mi się że, osobny temat będzie idealnym rozwiązaniem, bo pewnie z czasem będzie masa pytań o zamówienia przedpremierowe i inne sprawy związane z Nintendo Switch Lite. 

 

Premiera już 20 września! :)

Edytowane przez pattro
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, czacha79 napisał:

Xkom dal cene 999, ale chyba ich pogrzalo ;)

 

Myślę, że realnie mogą odpalić w tej cenie golarkę (w sensie Conquest) ale jednak rozsądek podpowiada te 899 i pewnie na tym się skończy. X-kom wrzucił po prostu placeholdera z ceną z dupy żeby mieć wtopy przy oficjalnej cenie. 

Odnośnik do komentarza

Czytam rozne zrodla i wiekszosci na swiecie komentarze na temat NSL sa pozytywne, tylko nasi gracze jacys bardziej sceptyczni ;) Ale tak sobie mysle, ze w naszym pieknym kraju gdzie cena Lite to najczesciej 1/3 wyplaty malo kto sobie na niego pozwoli majac juz Switcha. Ale w cywilizowanych krajach gdzie Lite kosztuje 200 monet a na podstawowa wyplate dostaje sie 1500-2000 monet zakup jego to smiech na sali. Raczej nie wypuszczaja tego na pałę tylko zapewne robili masę badań potrzeb konsumentów zanim w to zainwestowali. Niestety przez pryzmat naszych realiow ciezko nam czasem zrozumiec posuniecia producentow ktorzy nie specjalnie biora pod uwage sile nabywcza złotowki i potrzeby polskiego gracza. Zreszta wiadomo to od dawna i widac to po cenach gier - my wydajemy na nie 250 monet zarabiajac okolo 3000 monet a taki amerykanin wydaje 60 monet zarabiajac 2000 monet. Nie ma w tym za grosz sprawiedliwosci ;)

 

PS. Z jakiegos nieznanego mi powodu powiekszylo czesc tekstu.. to nie zamierzone ;) 

6 minut temu, _Be_ napisał:

 

Myślę, że realnie mogą odpalić w tej cenie golarkę (w sensie Conquest) ale jednak rozsądek podpowiada te 899 i pewnie na tym się skończy. X-kom wrzucił po prostu placeholdera z ceną z dupy żeby mieć wtopy przy oficjalnej cenie. 

Miejmy nadzieje, bo ta cena to rozboj w bialy dzien ;) Lite powinien byc tanszy o 30% od Switcha, kropka.

Edytowane przez czacha79
Odnośnik do komentarza

Nie no generalnie jakbyśmy dostali cene w dolarach plus podatki czyli dajmy na to 799 to by była zayebista cena, 899 a tym bardziej 999 to już trochę odpływ bo serio 1300zł i mam konsole T O T A L N Ą to jednak chyba wolę kupić drugi raz fata. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, czacha79 napisał:

Czytam rozne zrodla i wiekszosci na swiecie komentarze na temat NSL sa pozytywne, tylko nasi gracze jacys bardziej sceptyczni ;)

 

Może hardcore Nintendowcy (lol) nie rozumieją ze to koniec 3DS-a i Switch Light jak co to tylko wzmocni cala konsole bo teraz cały resource Nintendo tylko w Switcha przeniesie 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, number_nine napisał:

 

a to oni jeszcze coś robili z 3DSem? ;) 

 

Coś tam wychodziło, ale mówienie o czymś takim, że cała para pójdzie na Switcha a nie na 3DS to już jest ku,rwa niezłe mambo jumbo bo to już dawno się stalo. Kibiego robiło Good Feel, które ostatnio wydalo Yoshiego na NS a Alphadream Corporation rekrutuje aby tworzyć projekt na Swticha. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...