Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

I te pro mi cos śmierdzi, bo N nigdy nie brało udziały w wyścigu wydajności. Oni płyną swoim nurtem, aczkolwiek widac progress i pojawiają sie gry pokroju Mortal Kombat czy Skyrim i tutaj widza problem, ze taki Wiedźmin potrzebuje jednak wiecej mocy. Niech jeszcze tematy online ogarną i bedzie ok.

 

Lite poszedł, jutro wysla pewnie nowego i pasuje. Troche mi szoda krzyżaka, bo te 4 kierunki w dydku koło krzyżaka nie stały.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, iluck85 napisał:

I te pro mi cos śmierdzi, bo N nigdy nie brało udziały w wyścigu wydajności. Oni płyną swoim nurtem, aczkolwiek widac progress i pojawiają sie gry pokroju Mortal Kombat czy Skyrim i tutaj widza problem, ze taki Wiedźmin potrzebuje jednak wiecej mocy. Niech jeszcze tematy online ogarną i bedzie ok.

 

Lite poszedł, jutro wysla pewnie nowego i pasuje. Troche mi szoda krzyżaka, bo te 4 kierunki w dydku koło krzyżaka nie stały.


Lucek, nie pieprz. Nintendo od trzech generacji nie bierze udziału w wyścigu wydajności, czyli od GCN. SNES, N64 i GCN właśnie były reklamowane jako konsole zdecydowanie mocniejsze niż największa konkurencja. Potem zagrali va banque z Wii i tak już im zostało.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Faka napisał:

Ale to jest prawda, analogi są takie same jak w normalnych joyach, czyli wujnia z grzybnią. Nic z nimi nie robili, ot lenistwo nintendo. 

Jest dokładnie tak jak piszesz. Są zdjęcia rozebranego I analogi to takie same moduły. Nie jest tak że się wszystkim psuje, ale jeśli coś się stanie to łatwiej odesłać lub rozebrać sam joycon niż całą konsolę. 

 

W dniu premiery lite był filmik z lekkim driftem. Więc awaryjność samych analogów będzie na takim samym poziomie jak wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Forum_ napisał:

Switch Lite jest za(pipi)isty, przestańcie nie zamartwiać. Wydaje mi nie ze szybciej bym kupił rewizje Switcha dodatkowo niż sprzedał Lita który jako przenośniak jest o wiele lepszy niż normalny Switch

O wiele? Jedynie w czym jest lepszy to faktycznie jest bardziej poręczny - absolutnie nic więcej..

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, izon napisał:

O wiele? Jedynie w czym jest lepszy to faktycznie jest bardziej poręczny - absolutnie nic więcej..

No sory, ale w kontekście hh grania to jest priorytet.

e- i nie każdy sobie kupił drugą rewizję OG Switch z lepszą baterią.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza

Ze wszystkim się tym zgodzę, tylko, że tę konsolę trudno nazywać dalej Switchem oprócz tego, że odpala te same gry. Dla mnie mniejszy ekran to byłby ogromny minus, bo już na zwykłym Switchu mogłoby być lepiej w tym aspekcie. Faktycznie jest bardziej poręczny ale wciąż to nie jest konsola do kieszeni tak jak 3DS, więc no nie wiem. Jak Wam się podoba to bardzo dobrze, konsolka wygląda ślicznie ale kastracja wielu elementów, które powodują, że "Switch to Switch" są dla mnie nie do przyjęcia..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na szybko póki pamietam lite’a.

-Lite leży lepiej w rękach 

- rozmiar i waga na plus Lite

- Jedna bryła na plus, nic nie hałasuje, nie trzeszczy pod palcami

- krzyżak lepszy 

- ekran mniejszy, ale w trybie handheld/podróż nie ma to większego znaczenia- dla mnie.

 

Jakbyn podróżował sporo, to bym wolał Lite mimo okrojonych funkcji. Dwie konsole spoko, ale nie w tej cenie. 699 byłoby ok jako uzupełnienie druga konsola. I zgrać temat zapisów, żebym miał to samo na każdej konsoli i mozna sie bawic.

 

 

 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał:

Na szybko póki pamietam lite’a.

-Lite leży lepiej w rękach 

- rozmiar i waga na plus Lite

- Jedna bryła na plus, nic nie hałasuje, nie trzeszczy pod palcami

- krzyżak lepszy 

- ekran mniejszy, ale w trybie handheld/podróż nie ma to większego znaczenia- dla mnie.

 

Jakbyn podróżował sporo, to bym wolał Lite mimo okrojonych funkcji. Dwie konsole spoko, ale nie w tej cenie. 699 byłoby ok jako uzupełnienie druga konsola. I zgrać temat zapisów, żebym miał to samo na każdej konsoli i mozna sie bawic.

- nie dla mnie, bo mam łapy jak bochny chleba

- rozmiar na minus, bo mniejszy ekran

-mam pstryka ponad dwa lata i nic nie trzeszczy( u małego jego trzeszczy jak ja pi erdole, ale gnojek nie szanuje sprzętu)

-z krzyżakiem racja

-dla mnie ma ogromne znaczenie i zwyklak deklasuje kastrata.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...