Skocz do zawartości

Nintendo Switch Lite - temat główny


pattro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja wróciłem do zwykłej wersji, ale Lite leży o wiele lepiej w łapie, nie ma luzu tego na bokach- joy cony maja swój mini luz. A jak nie mają, to będą miały od tego wsuwania i wysuwania. 

Nie trzeba kupować pada, bo jest normalny krzyżak. Różnica w wielkości ekranu mininalna i trzeba mieć obie obok siebie. 

Trochę płaska, brakuje "gripa" od dołu, mimo wszystko po dłuższej grze ręka cierpnie. 

Patrząc na oficjalne ceny, to lipa, bo mimo wszystko sporo ten Lite traci względem normalnego. 599/699zł max i chyba bym dokupił jako drugą konsole. W cenie 999 słabo. Ale miło wspominam. 

 

Jak ktoś nie będzie grał w Zelde BOTW, LM3 itp "duże" gry od N, a właśnie popierdółki w trybie handheld, to idealny jest ten Lite. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.03.2020 o 23:08, iluck85 napisał:

 

Jak ktoś nie będzie grał w Zelde BOTW, LM3 itp "duże" gry od N, a właśnie popierdółki w trybie handheld, to idealny jest ten Lite. 

Dlaczego tylko dla kogoś kto nie będzie grał w duże tytuły ma być wersja Lite ? 
Właśnie stoję przed wyborem, którą wersje Switcha sobie kupić. W pierwszej kolejności zamierzam właśnie atakować te duże, kozackie tytuły. 

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, _D23 said:

Dlaczego tylko dla kogoś kto nie będzie grał w duże tytuły ma być wersja Lite ? 
Właśnie stoję przed wyborem, którą wersje Switcha sobie kupić. W pierwszej kolejności zamierzam właśnie atakować te duże, kozackie tytuły. 

 

Gram w takie i takie. Moje najlepsze growe doswiadczenie ostatnich lat to chyba Zelda BotW w plenerze w lato :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _D23 napisał:

Dlaczego tylko dla kogoś kto nie będzie grał w duże tytuły ma być wersja Lite ? 
Właśnie stoję przed wyborem, którą wersje Switcha sobie kupić. W pierwszej kolejności zamierzam właśnie atakować te duże, kozackie tytuły. 

Bierz taką jaka Ci pasuje, posłuchaj jednego to drugi to zjedzie że beee że fee.

 

Nie masz zamiaru grac na tv bierz Lite'a, masz taki zamiar bierz zwyklaka, na tv i przenośnie gry smakują tak samo wybornie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, devilbot napisał:

 

Ja gram tylko w te duze tytuly na lite. Na telewizorze wygladają i tak jak (pipi). Mamy 2020 i 4k nie chce więcej ogladac gier switchowych na tv. 

 


Przesada max. Zależy co, bo np Takie Luigi, Mario Odyssey czy Mario Kart 8 wyglądają naprawdę ślicznie na 60 calowym TV UHD. 
Zelda też fajnie ale tam bardziej ząbki widać, natomiast Lugi wygląda jak je bana bajka.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zależy kto jakie ma preferencje, może komuś opowiadać "duża" gra na małym ekranie lecz ja grając w nie na Lite odczuwam jednak, że te gierki trochę mi się "duszą" na małym ekranie, jak miałem zwykłego Swticha to pykałem sobie w Mario Rabbids czy Splatoona na kiblu i mi to nie przeszkadzało tak teraz grając w Astral Chaina bez możliwości wsadzenia konsoli do docka trochę czuje jego ograniczenia ale ja mam takie podejście, że jednak zazwyczaj wole wszystko odpalać na dużym TV z dźwiękiem z kolumny niż na pierdzących słuchaweczkach w przenośnej konsoli, ale generalnie po chwili się przyzwyczajam i jakoś tam leci, ale bardziej Swtich mi służy do szybkie odpalenia jakiś indyków jak Into the breach czy Ape Out niż granie w dedykowane temu sprzetowi exy Nintendo, nie wspominając o tym, że takie gry jak Xenoblade 2 czy Fire Emblem Three Houses w trybie handheld to gorsze doświadczenie (Xeno wygląda brzydko a FE ma małe trzcionki) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _D23 napisał:

Dlaczego tylko dla kogoś kto nie będzie grał w duże tytuły ma być wersja Lite ? 
Właśnie stoję przed wyborem, którą wersje Switcha sobie kupić. W pierwszej kolejności zamierzam właśnie atakować te duże, kozackie tytuły. 

 

To moja opinia :) 

W Zelde BOTW wolałem grać na dużym ekranie. Jak już wyżej napisali, LM3 zyskuję na dużym ekranie, na małym traci. Ale takiego Donkey Konga spoko się ogrywa na Lite czy szybka rundka w Mario Kart 8. Miałem obie wersje Switcha i obie są spoko. Ale grając w Zelde BOTW chce czuć "ekspirenjs" A tego nie a da mi mały ekran. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, iluck85 napisał:

 

To moja opinia :) 

W Zelde BOTW wolałem grać na dużym ekranie. Jak już wyżej napisali, LM3 zyskuję na dużym ekranie, na małym traci. Ale takiego Donkey Konga spoko się ogrywa na Lite czy szybka rundka w Mario Kart 8. Miałem obie wersje Switcha i obie są spoko. Ale grając w Zelde BOTW chce czuć "ekspirenjs" A tego nie a da mi mały ekran. Tyle. 

Zupełnie nie zgodzę się co do Luigi's Mansion 3 - akurat ta gra wygląda równie kapitalnie na małym, co i na dużym ekranie. Sporo jest lokacji, gdzie mamy bardzo bliskie najazdy kamery, tak jak w poprzednich odsłonach na 3DSie i gra wydaje się wręcz stworzona do handhelda. Co do Zeldy popieram - dla mnie ta gra była niegrywalna w handheldowym trybie. Ale to też nie jest tak, że każda duża gra lepiej wypada na TV. Za przykład podam Residenty i to zarówno 0 i 1 jak i od 4 w górę, które przez swój charakter rozgrywki, jak i umiejscowienie kamery perfekcyjnie sprawuje się trybie przenośnym.

 

Generalnie ja pomimo, że mam zwykłego Switcha, jak gram solo to głównie przenośnie, natomiast oczywiście jest to konsola nie do pod(pipi)ania jeżeli chodzi o party games i naparzanie w Mario Karta, czy Mario Party na wielkim telewizorze ( choć i mały ekran Switcha zdał egzamin, kiedy w sylwestra leciał Sylwester z Polsatem;)

 

Ciekawi mnie bardzo ten Wiedźmin w przenośniaku - taka ogromna gra, a jednak wiele osób jest zachwyconych grając w to przenośnie..

Odnośnik do komentarza

 

Muszę przyznać, że aż mam ochotę kupić Lite i wymienić obudowę. 

Wygląda bajlando. W tym N siedzą ćwoki. Powinni wydać takiego Lite i nawiązanie do GB colora. I te guziczki kolorowe :wub: Robią robotę jak w N3DS

 

Klasycznego tak też można zrobić. Mniej roboty, bo tylko Joy Cony i tył, ale Lite wygląda najlepiej.

 

REPAIRS-Nintendo-Switch-Housing-Shell-Re

 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...